اطلاعیه دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص برنامه زمانی و مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1397 منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بر اساس این اطلاعیه، داوطلبانی که بر اساس اعلام سازمان سنجش در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت مصاحبه دکتری در کد رشته محل های دانشگاه شهید چمران اهواز قرار گرفته اند لازم است به موارد زیر توجه نمایند:

1- داوطلبان لازم است بر اساس جداول پیوست با توجه به کد رشته یا کد رشته های معرفی شده و با در دست داشتن مدارک ذیل برای شرکت در جلسه مصاحبه راس ساعت 8:30 روزهای مندرج در جدول به دانشکده ی مربوطه واقع در دانشگاه شهید چمران اهواز مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه در جلسه مصاحبه مطابق با برنامه زمانبندی ارائه شده به منزله انصراف داوطلب از پذیرش در کد رشته یا کد رشته های انتخابی تلقی می گردد.

2- مدارک مورد نیاز که می بایست معرفی شدگان برای انجام مراحل مصاحبه همراه خود داشته باشند عبارتند از:
الف: واریز مبلغ 1/000/000 ریال (صد هزار تومان) به حساب سیبا به شماره 2177272204005 بانک ملی شعبه شهر دانشگاهی اهواز به نام “رابط تمرکز درآمد حاصل از برگزاری دوره ای آموزشی خاص” با شناسه پرداخت 2239432 و تحویل اصل فیش واریز شده به مسئول ذیربط هنگام شرکت در مصاحبه.
تبصره- در صورت معرفی داوطلب در چند کد رشته و انجام چند نوبت مصاحبه لازم است به تعداد کد رشته های معرفی شده فیش واریزی ارائه گردد. چنانچه برای چند کد رشته فقط یک جلسه مصاحبه تعیین شده باشد نیازی به واریز وجه اضافی نیست.

ب: اصل و تصویر مدرک یا گواهی موقت کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات 

تبصره- معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای بوده و حداکثر تا پایان شهریور 97 فارغ التحصیل می شوند. لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۴۰ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و فرم مندرج در صفحه ۹۶ دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی را ارائه نمایند. همچنین معدل مندرج در آن گواهی باید با معدل اعلامی به سازمان سنجش یکسان باشد. 

ج: اصل و تصویر مدرک یا گواهی موقت کارشناسی (لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات

تبصره ۱- آن دسته از معرفی شدگانی که دانش آموخته ی دوره ی کارشناسی ناپیوسته می باشند، علاوه بر اصل مدرک کارشناسی می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲- معرفی شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک مندرج در بندهای ب و ج نمی باشند، لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.

د: یک قطعه عکس و اصل شناسنامه و کارت ملی برای تطبیق مشخصات داوطلب با اطلاعات ارسالی از سوی سازمان سنجش.
ه- برای متقاضیان استفاده از سهمیه ی مربیان، ارائه ی اصل گواهی مبنی بر این که عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و به تایید بالاترین مقام مسئول ذیربط نیز رسیده باشد.

ژ: ارائه مدرک دال بر داشتن نمره قبولی در یکی از آزمون های زبان انگلیسی آیلتس (۵, ۵) ، تافل (نمره ۴۶۰) ، تولیمو (نمره ۴۶۰)، ام اس آرتی (نمره ۵۰) یا آزمون بسندگی زبان (نمره ۵۰) از دانشگاه های جامع کشور که بیش از ۲ سال از اخذ آن نگذشته باشد.

تبصره: داوطلبان فاقد مدرک زبان می بایستی در صورت پذیرفته شدن مطابق با شیوه نامه اجرایی دوره های دکتری دانشگاه شهید چمران اهواز نسبت به ارائه نمره زبان اقدام نمایند.

ح : تکمیل و ارائه ی فرم های موجود بر روی سایت دانشگاه در روز مصاحبه به مسئولین ذیربط و ارائه ی مستندات مربوط به سوابق آموزشی و پژوهشی.

ز: ارائه ی مدرک دال بر رعایت مقررات نظام وظیفه.

3- پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مصاحبه، هیچ گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی باشد و به داوطلبان اکیداً توصیه می شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل آزمون مراجعه نمایند.
4- یادآوری می شود که پذیرفته شدگان دوره روزانه حق شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال 1398 را نخواهند داشت.

5- تصویر کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 97

توجه : از کلیه داوطلبان تقاضا می شود فرم های تکمیل شده و کپی مدارک مورد نیاز شامل مدارک تحصیلی ، گواهی زبان، مقالات ارائه شده در مجلات و کنفرانس ها، چکیده پایان نامه کارشناسی ارشد و سایر مستنداتی که برای مصاحبه لازم است را در یک پوشه مناسب از قبل آماده نمایند و در روز مصاحبه تحویل دهند.

 

زمان برگزاری مصاحبه آزمون دکتری 97 دانشگاه شهید چمران اهواز

اینستاگرام آزمون دکتری