زمان بندی و مدارک لازم جهت حضور در مرحله ارزیابی تخصصی دکتری سال تحصیلی 97-98 دانشگاه خوارزمی اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، اطلاعیه منتشر شده از سوی دانشگاه خوارزمی بدین شرح می باشد:

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی ضمن تبریک و ارج نهادن به کلبه داوطلبانی که دانشگاه یکصد ساله خوارزمی را برای ادامه تحصیل در دوره دکتری سال ۹۷ انتخاب نموده اند، به اطلاع کلبه داوطلبان عزیز می رساند که زمان بندی گروه های آموزشی دانشگاه خوارزمی همراه با شیوه ارزیابی آزمون کتبی به همراه مصاحبه با صرفا مصاحبه مطابق با لیست پیوست خواهد بود.

لازم است داوطلبانی که برای مرحله دوم (مصاحبه علمی و سنجش عملی، بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی) از طرف سازمان سنجش معرفی شده اند، از تاریخ 6 خرداد ماه لغایت 11 خرداد ماه جهت ثبت نام اینترنتی صرفا با استفاده از مرورگر Internet Explore7 به بالا به لینک http://golestan.khu.ac.ir مراجعه و مطابق اطلاعیه هایی که در این سایت آمده است نسبت به انجام ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند و در تاریخ های اعلام شده در وبگاه تحصیلات تکمیلی به نشانی http://peeducation.khu.ac.ir جهت مصاحبه حضوری همراه با مدارک ذیل به این دانشگاه مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه:

 1. اخذ گزارش گواهی انجام ثبت نام از سامانه جامع آموزشی دانشگاه خوارزمی (سیستم گلستان) که نشان دهنده پایان پذیرش غیر حضوری اینترنتی است.
 2. اصل شناسنامه و کارت ملی
 3. تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۷
 4. اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریزنمرات هر دو مقطع
 5. ارائه اصل مدارک بارگذاری شده در سیستم گلستان
 6. اصل و تصویر مدارک سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان
 7. اصل حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط همه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری

تبصره ۱- آن دسته از داوطلبان که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند، علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل مدرک کاردانی رایتر ارائه نمایند.

تبصره ۲- آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ 97/06/31 در مقاطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل خواهند شد، می بایست اصل گواهی تائید شده توسط دانشگاه محل تحصیل مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ 96/11/30 را همراه داشته و ارائه نمایند

شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان:

احراز تمامی شرایط اعلامی در دفترچه شماره ۱ و ۲ آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۷

سابر:

 • ارائه اصل مدارک در زمان مصاحبه به مسئولین واحد مربوطه الزامی است.
 • داوطلبان محترم جهت اطلاع از شهریه دوره دکتری پردیس خودگردان دانشگاه خوارزمی به وبگاه با تحصیلات تکمیلی یا پردیس خودگردان دانشگاه مراجعه نمایند.
  http://peeducation.khu.ac.ir  یا http://pardis.khu.ac.ir
 • محل برگزاری مصاحبه با آزمون تخصصی طبق جدول برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری ۹۷ است.
  شایان ذکر است که عدم حضور در زمان های اعلام شده به منزله غیبت و انصراف از داوطلبی دانشگاه خوارزمی تلقی می گردد و برگزاری آزمون و با مصاحبه مجدد برای داوطلبین غایب امکان پذیر نخواهد بود.
 • داوطلبان لازم است مبلغ ۸۰۰/۰۰۰ ریال (هشتصد هزار ریال) را از طریق درگاه الکترونیکی سامانه جامع آموزشی دانشگاه خوارزمی در زمان ثبت نام غیرحضوری واریز نمایند.

دریافت زمان بندی مصاحبه های دکتری 1397 دانشگاه خوارزمی

اینستاگرام آزمون دکتری