جزئیات برگزاری مصاحبه های آزمون دکتری تخصصی سال 1397 دانشگاه هنر تهران منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، با توجه به آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری، پذیرش دانشجو در این آزمون شامل اجرای فرآیند دو مرحله ای است، که اجرای این مراحل مطابق با قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی مصوب مورخه 94/12/18 مجلس محترم شورای اسلامی می باشد. مرحله اول مربوط به سنجش علمی بوده که برگزاری آزمون آن از طریق سازمان سنجش کشور انجام گرفته و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی داوطلبان است که توسط دانشگاه های پذیرنده دانشجو صورت می گیرد . در راستای اجرای مرحله دوم به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون نیمه مترکز دکتری سال 1397 که به دانشگاه هنر معرفی شده اند، می  رساند لازم است برابر مفاد اطلاعیه ذیل، جهت انجام مصاحبه به همراه مدارک آموزشی و پژوهشی مندرج در این دستورالعمل و بر اساس جدول زمانبندی تعیین شده که در همین اطلاعیه منعکس شده است به این دانشگاه مراجعه نمایند.

نحوه گزینش دانشجو:
در این مرحله با بررسی سوابق آموزشی ، پژوهشی و انجام مصاحبه برگزیدگان نهایی عیناً برابر شیوه نامه اجرایی آیین نامه آزمون ورودی سازمان سنجش آموزش کشور امتیازدهی، تعیین و جهت جمع بندی نهایی به سازمان سنجش آموزش کشور معرفی می شوند.
زمان مراجعه داوطلبان:
لازم است داوطلبان بر مبنای زمانبندی اعلام شده در جداول ذیل این اطلاعیه، از زمان مراجعه برای بررسی مدارک و مصاحبه آگاهی یابند. زمان نوبت دهی برای مصاحبه از ساعت 8 صبح روز مربوطه می باشد. لذا ضرورت دارد هر یک از داوطلبان در ساعت 8 صبح روز تعیین شده به دانشگاه هنر (وفق نشانی اعلام شده در این اطلاعیه) مراجعه و نوبت مصاحبه اخذ نموده و در همان روز در جلسه مصاحبه حضور بهم رسانند.
مدارک مورد نیاز:
1ـ فرم تکمیل شده مشخصات فردی داوطلبان مرحله دوم آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1397 دانشگاه هنر و الصاق یک قطعه عکس 4×3 (فرم شماره 1)
2- اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند. (فرم ویژه سهمیه مربیان)
3- تصویر اولین و آخرین حکم کارگزینی استخدامی هیأت علمی (آزمایشی، قطعی)ویژه سهمیه مربیان
4- اصل مستندات سوابق آموزشی و پژوهشی و تأییدیه های مربوطه (شامل پایان نامه کارشناسی ارشد و پروژه کارشناسی، مقالات چاپ شده در نشریات و ارائه شده در همایش های علمی، ترجمه کتاب یا مقاله، کتابهای تألیفی، مستندات مربوط به دوره های آموزشی گذرانده و سوابق تدریس متقاضی، مستندات طرح های پژوهشی انجام شده که این موارد در زمان مصاحبه کنترل و امتیازدهی خواهد شد)
5- مستندات سایر فعالیتهای مرتبط با رشته متقاضی
6ـ ارائه پیشنهاده (پروپوزال پیشنهادی) رساله دوره دکتری مطابق با اولویت ردیف اول داوطلب، قید شده در جدول شماره 6 با عنوان موضوعات مورد علاقه داوطلب برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری
7ـ اصل و کپی گواهی پایان تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد با تاریخ و معدل فارغ التحصیلی به همراه تصویر ریز نمرات هر دو مقطع به نحوی که بتوان معدل و طول مدت تحصیل را از آن استخراج و امتیازدهی کرد.
تبصره 1: آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل گواهی پایان تحصیلات کاردانی را نیز ارائه نمایند.
تبصره 2: معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده و حداکثر تا تاریخ 97/06/31 فارغ التحصیل می شوند (اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور را ارائه نمایند).
تبصره 3ـ معرفی شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه مدرک یا مدارک مندرج در بند 7 نمی باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.
8- اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی
9- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه معرفی شده را با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور (برای برادران) مشخص نماید.
١0- اصل و تصویر گواهی شرکت در آزمون های ملی و بین المللی که در آن نمره زبان درج شده باشد. کارنامه باید مربوط به یکی از آزمونهای زبان ملی «MSRT، MCHE،
TOLIMO» و یا بین المللی معتبر «TOEFL IBT، TOEFL PBT، IELTS» باشد و در زمان مصاحبه ، حداکثر دو سال از تاریخ آزمون زبان، سپری شده باشد. داوطلب در صورت ارائه کارنامه فوق الذکر از امتیاز مدرک زبان مطابق با جدول شماره 4 (بخش د) بهره مند خواهد شد و در غیر اینصورت امتیازی بابت مدرک زبان به نامبرده تعلق نخواهد گرفت.
11ـ اصل فیش بانکی به مبلغ 700،000 ریال که در وجه ( درآمد اختصاصی دانشگاه هنر نزد بانک ملی، شعبه مرکزی، کد 60) به حساب سیبا به شماره 2177419003007 واریز شده باشد. ضمنا داوطلبانی که در دو یا سه کد رشته برای مصاحبه معرفی شده اند فقط یک فیش واریز نمایند.
12- مستندات مربوط به داوطلبانی که از سهمیه شاهد و ایثارگر استفاده نموده اند.
13ـ تصویر فرم انتخاب رشته به همراه نام کدر شته محل های انتخابی داوطلب

تذکرات مهم:

1- چنانچه تاریخ اعلام شده مصاحبه برای داوطلبی با زمان مصاحبه ایشان در دانشگاه دیگری تداخل دارد ، لازم است دواطلب با شماره تلفن 66725683 تماس و زمان دیگری را برای مصاحبه تعیین نماید که این زمان در همان محدوده زمانی مصاحبه دانشگاه هنر خواهد بود.

2- حضور شخص داوطلب در روز مصاحبه الزامی است.

3- با توجه به اینکه امتیازات هر بخش (آموزشی و پژوهشی) با رویت مدارک فوق الذکر قابل تخصیص است چنانچه این مدارک در روز مصاحبه ارائه نشود، امتیاز آن بخش در جمع نمرات داوطلب لحاظ نخواهد شد و دانشگاه نیز موظف به تماس و پیگیری ارائه مدارک مورد ادعای داوطلب نمی باشد.

4- به اطلاع داوطلبانی که دوره های نوبت دوم و خودگردان این دانشگاه را انتخاب نموده اند می رساند ، شهریه مصوب این دانشگاه در دوره های نوبت دوم 660/000/000 ریال و در دوره های پردیس خودگردان 770/000/000 ریال می باشد.

5- مدارک و وجه دریافتی قابل استرداد نیست .

آدرس محل مصاحبه:

تهران خیابان حافظ ،خیابان سرهنگ سخائی بعد از تقاطع سی تیر ،پلاک 56، دانشگاه هنر، دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه

یا

تهران میدان امام خمینی خیابان فردوسی خ سرهنگ سخائی پلاک 56 دانشگاه هنر، دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه

دریافت فایل زمانبندی مصاحبه دکتری سال 97 دانشگاه هنر تهران

اینستاگرام آزمون دکتری