//انتشار جزئیات مصاحبه دکتری 97 دانشگاه علامه طباطبایی

مدرسان شریف

استاد وکیلی

انتشار جزئیات مصاحبه دکتری 97 دانشگاه علامه طباطبایی

جزئیات برگزاری مصاحبه های دکتری تخصصی سال 97 دوره های روزانه، بورس اعزام به خارج و پردیس خودگردان دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه علامه طباطبائی شرایط و ضوابط ثبت نام و شرکت داوطلبان در مرحله دوم آزمون دکتری (ارزیابی تخصصی) سال 1397 را به شرح ذیل اعلام نموده است:

 

شرایط عمومی

– احراز تمامی شرایط اعلامی در دفترچه شماره  1 و  2 آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1397 سازمان سنجش آموزش کشور

تذکر مهم 1: داوطلبانی می توانند در این مرحله ثبت نام نمایند که حد نصاب تعیین شده دانشگاه را در مرحله اول آزمون کسب نموده و از طرف سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه معرفی شوند.

تذکر مهم 2: رشته امتحانی انتخابی داوطلبان در دوره دکتری بایستی متناسب با رشته ی تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای آنها و مطابق ستون مربوط به رشته های مرتبط، جدول رشته ها و مواد امتحانی آزمون (جداول شماره 3 تا 9 ) دفترچه شماره 1 آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1397 باشد.

-داوطلبان می توانند براساس کد رشته هایی که از طرف سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه معرفی شده اند در دو بازه زمانی ازتاریخ 06 / 03 / 97 لغایت 13 / 03 / 97 و ازتاریخ 19 / 03 / 97 لغایت 22 / 03 / 97 با مراجعه به سایت دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

شرایط اختصاصی

– داوطلبان پس از پذیرش نهایی و قبولی در دوره دکتری دانشگاه علامه طباطبائی، ملزم به ارائه مدرک زبان معتبر با حدنصاب نمره 70 % رای رشته های آموزش زبان انگلیسی ،ترجمه و زبان شناسی و 50 % برای سایر رشته ها از MCHE یا معادل آن در سایر آزمون های معتبر زیر و یا کسب حدنصاب لازم در آزمون زبان عمومی برگزار شده توسط دانشگاه علامه طباطبائی تا قبل از ارزیابی جامع دوره دکتری هستند.

 

نحوه پذیرش دوره روزانه – بورس اعزام به خارج -پردیس خودگردان

پذیرش بر اساس معرفی چند برابر ظرفیت از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و با بررسی سوابق علمی و مصاحبه است که مطابق جدول زمان بندی پیوست برگزار می گردد.

دوره روزانه و بورس اعزام به خارج از روز یکشنبه مورخ 10 / 04 / 97 لغایت جمعه مورخ 15 / 04 / 97 و دوره پردیس خودگردان از روز شنبه مورخ 16 / 04 / 97 لغایت جمعه مورخ 22 / 04 / 97 و برای هر رشته دو روز متوالی برگزار خواهد شد.

توجه: برای برخی رشته های بورس اعزام به خارج فقط یک روز مصاحبه برگزار می گردد.

-امتیاز بررسی سوابق علمی و مصاحبه 50 است که 20 امتیاز مربوط به آموزشی و پژوهشی و 30 امتیاز به مصاحبه اختصاص داده شده است.

 

بررسی سوابق علمی و مصاحبه

زمان ثبت نام

– داوطلبان لازم است برای ثبت نام در دو بازه زمانی از تاریخ 06 / 03 / 97 لغایت 13 / 03 / 97 و از تاریخ 19 / 03 / 97 لغایت 22 / 03 / 97 با مراجعه به سایت دانشگاه اقدام نمایند.

– زمان بررسی سوابق علمی و برگزاری مصاحبه، مطابق جدول زمانبندی اعلام شده پیوست است.

تذکر مهم: عدم حضور داوطلب در روز تعیین شده به منزله انصراف است ودر هیچ زمان دیگری مصاحبه برگزار نخواهد شد.

لازم به یادآوری است جدول زمان بندی مصاحبه مطابق دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور تنظیم شده و از داوطلبان خارج از برنامه زمانی اعلام شده مصاحبه به عمل نخواهد آمد.

 

هزینه ثبت نام

– پرداخت مبلغ 000 / 700 ریال (هفتصد هزار ریال) بابت هزینه ثبت نام برای هرکد رشته محل که به شرح ذیل قابل پرداخت است.
-مبالغ فوق از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب، به صورت online پرداخت می شود.

 

مدارک مورد نیاز

داوطلبان لازم است مدارک را به ترتیبی که در ذیل نوشته شده در روز مصاحبه ارایه نمایند:
1 – فرم تکمیل شده مشخصات فردی، سوابق آموزشی و پژوهشی (فرم شماره 1 پیوست) به همراه اصل مدارک
درخواستی

2- یک قطعه عکس 4 × 3 پشت نویسی شده
3 -اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی
4 – اصل و تصویر مدارک کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات به ترتیب مقطع تحصیلی
تبصره: برای دانشجویان سال آخر دورهکارشناسی ارشد، گواهی تأیید شده دانشگاه محل تحصیل مبنی بر فارغ التحصیل شدن تا تاریخ 31 / 6 / 97 با ذکر معدل به همراه ریز نمرات
5 – آن دسته از پذیرفته شدگان که با استفاده از سهمیه مربیان در چند برابر ظرفیت قرار گرفته اند در صورتی می توانند در مصاحبه شرکت نمایند که کلیه شرایط و ضوابط آیین نامه ادامه تحصیل مربیان ( ابلاغی از طرف وزارت علوم، تحقیقات فناوری) را دارا بوده و ملزم به ارائه اصل گواهی مبنی بر عضو هیأت علمی رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی دانشگاههای تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تأیید بالاترین مقام مسئول می باشند.
6- پذیرفته شدگان مرد باید از لحاظ خدمت وظیفه عمومی با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی » مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 1397 یکی از شرایط را دارا باشند.
توجه: علاوه بر مدارک بالا، همراه داشتن مدارک ذکر شده در فرم شماره 1 (فرم مشخصات فردی، سوابق آموزشی و پژوهشی) الزامی است. ضمناً در صورتی که مقالات دارای نمایه معتبر (همانند ISI و SCOPUS و …) باشد، حتماً در روز مصاحبه ارائه گردد و در صورت عدم ارائه، امتیاز تعلق نخواهد گرفت.

 

محل برگزاری مصاحبه

پردیس دانشگاه علامه طباطبائی به نشانی: بلوار دهکده المپیک – تقاطع بزگراه همت – دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی

توجه: مصاحبه از ساعت 30 / 8 آغاز خواهد شد لذا حضور داوطلب یک ساعت قبل از شروع مصاحبه برای تشکیل پرونده و انجام امور مربوط به مصاحبه الزامی است.

تذکر مهم: داوطلبان میبایست در تاریخ 05 / 04 / 97 و 06 / 04 / 97 نسبت به اخذ کارت ورود به جلسه با مراجعه به سایت دانشگاه به نشانی www.azmoon.atu.ac.ir اقدام نمایند.

– داشتن کارت ورود به جلسه به همراه اصل شناسنامه عکس دار و یا کارت ملی برای شرکت در جلسه مصاحبه الزامی است.

– تعهد کتبی مبنی بر تکمیل فرم گزینش صلاحیت عمومی در وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور و ارائه تصویر آن برای درج در پرونده تحصیلی

برنامه زمان بندی بررسی سوابق علمی و مصاحبه دوره روزانه-بورس اعزام به خارج دانشگاه علامه طباطبائی

برنامه زمانبندی بررسی سوابق علمی و مصاحبه پردیس دانشگاه علامه طباطبائی

شهریه دوره پردیس دکتری 97 دانشگاه علامه طباطبایی

انتشار جزئیات مصاحبه دکتری 97 دانشگاه علامه طباطبایی
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۳-۲۴ ۲۰:۱۷:۳۰ +۰۴:۳۰۱ خرداد, ۱۳۹۷|دکتری سراسری|۱۳ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
محمدی
محمدی

سلام دوستان. من از پردیس علامه دعوت به مصاحبه شدم، ولی تو سایت دانشگاه پردیس هیچ فرمتی برا توصیه نامه وجود نداره، چیکار باید کرد؟ آیا ارایه توصیه نامه ضروریه، و توصیه نامه رو کی باید ارایه بدیم؟ سوال دیگه اینه که توصیه نامه رو حتما باید از اساتید دانشگاهی که فارغ التحصیل شدیم، بنویسن؟ یا میشه از اساتید مدعوی که استادمون بودن، ولی از دانشگاه محل تحصیلمون نبودن، بنویسن؟

mn
mn

سلام. اطلاع دارید مصاحبه بدون آزمون علامه کی هستش؟

فرناز
فرناز

سلام. رشته من 12 تیر. باید به جدول در اخبار سایت دانشگاه علامه مراجعه کنید یا زنگ بزنید بخش استعداددرخشان علامه

حسن
حسن

چه خبره؟ مگه چی شده؟ هر کدوم 40 تا فرم با شرایط خاص گذاشتن و یه مبلغی برای واریز؟

الناز
الناز

سلام
من نمیدونم فرم توصیه نامه دانشگاه تهران را چطور میتونم پیدا کنم. تنها فرمی که تونستم پیدا کنم بالای فرم نوشته بود پردیس فنی
2- به نظرتون من که هم شبانه و هم روزانه مجاز شدم دو تا فرم توصیه نامه باید ببرم؟

روابط بین الملل
روابط بین الملل

سلام
فقط دانشگاه علامه و تربیت مدرس فرم توصیه نامه مخصوص خودشون رو دارن. برای بقیه دانشگاه ها که فرم مخصوص ندارن یه فرم توصیه نامه نسخه ورد از تو اینترنت پیدا کنید آرم دانشگاه رو حذف کنید و برای دانشگاه هایی که فرم ارائه ندادن استفاده کنید. شما لازمه برای هر کد رشته ای که قراره مصاحبه شرکت کنید یه فرم مخصوص داشته باشید چون فرم ها باید تو پاکت در بسته با مهر دانشگاه باشه

س
س

سلام برهمگی، اطلاع دارین ، مصاحبه دانشگاه تبریز و شهید بهشتی کی هست؟

؟؟؟فففففف
؟؟؟فففففف

دانشگاه تبریز تمام جزییات رو در سایت دانشگاهش درج کرده.

Reza
Reza

اینقدر شرایط و انواع فرم برای مصاحبه گذاشتن که انگار میخوان فضانورد اعزامی به ایستگاه فضایی انتخاب کنند منکه با اینکه دعوت به مصاحبه شدم با دیدن این همه فرم پشیمون شدم مصاحبه علامه برم و منتظر آزاد باشیم همچنان . مرررسی …. اَه

کنکوری 1397
کنکوری 1397

سلام، با این حساب آزمون کتبی نداره؟ من که متوجه نشدم، کارت ورود به جلسۀ مصاحبه یا آزمون کتبی؟ چی…!

روابط بین الملل
روابط بین الملل

رشته ی ما رو تو لیستی که سازمان سنجش داده زده 11 تیر, حالا اینجا شده 10 تیر و همزمان با دانشگاه تهران میشه! آخه چرا هماهنگ نیستن هیچکدوم! خوارزمی و بهشتی رو انداختن با هم یکیش رو باید بگذریم, اینم میخوا اینکار رو بکنن. میخوان بگن هر کی دانشگاه ما اولویتش هست سراغ بقیه نباید بره

فلسفه منهاي هنر!
فلسفه منهاي هنر!

دوست من تاریخی که دانشگاه اعلام میکنه درسته، امیدوارم دانشگاه تهران بعد از ظهر به شما وقت مصاحبه بده، متاسفانه درست میگید

حمید
حمید

اول خواستم تیک بزنم که تاریخ علامه با تهران تداخل داره ولی فهمیدم تاریخا تغییر کرده و تداخل نداره.
شما رتبه تون چنده؟