متقاضیان شرکت در فراخوان پذیرش دکتری بدون آزمون سال 1397 دانشگاه صنعتی شاهرود تا هفتم تیر ماه فرصت دارند نسبت ثبت نام اقدام نمایند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه صنعتی شاهرود در نظر دارد براساس شیوه نامه اجرایی پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز در مقطع دکتری، در رشته های ذیل برای سال تحصیلی 97 – 98 اقدام به پذیرش دانشجو نماید.

رشته‌های دارای پذیرش دکتری بدون آزمون 1397 دانشگاه صنعتی شاهرود

 نحوه ثبت نام:

  1. داوطلبان باید مدارک موردنیاز را با پست پیشتاز به آدرس شاهرود – بلوار داشنگاه – دانشگاه صنعتی شاهرود – دبیرخانه مرکزی، دفتر استعدادهای درخشان  صندوق پستی 316 – کدپستی 3619995161 ارسال نمایند به گونه ای که این مدارک حداکثر تا تاریخ 1397/04/07 دریافت گردد. (حتما روی پاکت عنوان مربوط به پذیرش بدون آزمون دکتری و نام رشته – گرایش مورد تقاضا ذکر شود.) لطفا رسید پستی را برای اطمینان از دریافت مدارک ارسالی نزد خود نگاه دارید.
  2. هزینه ثبت نام مبلغ 750/000 ریال (هفتصد و پنجاه هزار ریال) می باشد. مبلغ هزینه باید به حساب سیبا شبا بانک مرکزی به شماره 230100004001086103022299 و شناسه واریز 336086171126200011234567890011 به نام حساب تمرکز درآمدهای اختصاصی دانشگاه صنعتی شاهرود واریز شود.

نکته مهم: لازم است متقاضی اصل فیش بانکی را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق پست پیشتاز به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی شاهرود ارسال نماید.

توجه: به مدارکی که بعد از تاریخ 1397/04/07 دریافت شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تبصره 1) مدارک ارسالی داوطلبان و وجه پرداختی آنها به هیچ وجه برگشت داده نمی شود.

تبصره 2) امتیازات مورد نیاز بر اساس جداول اطلاعیه ارزیابی و محاسبه می شود.

تبصره 3) بر اساس ابلاغیه شماره ۲/۲۱/۷۱۷۰ مورخ ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ وزارت علوم تحقیقات و فناوری، برای پذیرش درسال 1397 کسب حداقل ۶۰ امتیاز از جداول صفحات ۳ و ۴ این اطلاعیه ضروری می باشد.

تبصره 4) متقاضیان بایستی دانش آموخته 95/4/31 به بعد باشند.

تبصره 5) براساس ابلاغیه شماره 20025 مورخ 1394/4/2 سازمان سنجش آموزش کشور، دانشگاه صنعتی شاهرود برای داوطلبانی که میانگین کل کارشناسی آنها کمتر از 16 و میانگین کل کارشناسی ارشد (بدون پایان نامه) آنها کمتر از 17 باشد از میانگین های تراز شده نیز کمتر از 16 و 17  باشد قابل قبول نخواهد بود و دانشگاه صنعتی شاهرود هیچ گونه مسئولیتی درقبال این دسته از داوطلبان نخواهد داشت.

مدارک مورد نیاز:

1- تصویر کارت ملی (پشت و رو) و تصویر شناسنامه متقاضی.

2- تصویر گواهی دانش آموختگی در مقاطع کارشناسی (کلیه متقاضیان) و کارشناسی ارشد (ویژه فارغ التحصیلان) که معدل هر مقطع در آنها ذکر شده باشد.

3- فرم تکمیل شده شماره ۱ همراه با کلیه ضمائم آن.

4- فرم تکمیل شده شماره ۲

5- تصویر ریزنمرات تایید شده و یا تایید نشده با امضاء داوطلب.

6- ارسال تصویر وضعیت وظیفه عمومی داوطلبان مرد که لازم است به هنگام پذیرش در دانشگاه (قبولی قطعی و ثبت نام) یکی از شرایط مشروحه ذیل را دارا باشند.

الف- دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم

ب- مشمولان دارای برگ آماده به خدمت بدون غیبت، که زمان پذیرش و ثبت نام آنان در دانشگاه، قبل از تاریخ اعزام به خدمت (مندرج در برگ اعزام) باشد.

تبصره: افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنان قبل از اعلام قبولی دانشگاه می باشد، لازم است در تاریخ مقرر (مندرج در برگ اعزام) به خدمت اعزام شوند. بدیهی است در صورت قبولی در دانشگاه و دارا بودن سایر شرایط و ضوابط، جهت ادامه تحصیل از خدمت ترخیص خواهند شد. درغیر این صورت غایب محسوب شده و مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.

ج- دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی ارشد که تا تاریخ 1397/06/31 در سنوات مجاز تحصیلی فارغ التحصیل می شوند.

ه- فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد که در سقف مجاز سنوات تحصیلی فارغ التحصیل شده و از تاریخ فراغت از تحصیل آنها تا زمان پذیرش در مقطع دکتری، بیش از یک سال سپری نشده و وارد غیبت نشده باشند.

7- تصویر گواهی مربوط به احراز نمره زبان انگلیسی (دارای تاریخ اعتبار حداقل تا 1397/04/31) برای محاسبه امتیاز از مدرک زبان.

8- اصل رسید بانکی به مبلغ 750/000 (هفتصد و پنجاه هزار ریال)

9- مدارک لازم مبنی بر دارا بودن شرایط لازم برای استفاده از تسهیلات (شامل کپی کامل از مقالات و سایر مدارک و مستندات موردنیاز اشاره شده در شیوه ­نامه اجرائی پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز درمقطع دکتری).

10- توصیه نامه از حداقل دو نفر از اساتید دوران تحصیل دانشجو (ترجیحاً در مقطع کارشناسی ارشد).

از متقاضیان واجد شرایط، توسط دانشکده مربوطه مصاحبه به عمل آمده و درصورت احراز شرایط، از آنها جهت طی مراحل اداری ثبت نام مشروط به عمل خواهد آمد.

– به مدارک ناقص و یا ارسال شده پس از تاریخ مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

مطالب مفید:

مشاهده شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون

اینستاگرام آزمون دکتری