جزئیات مصاحبه داوطلبان پذیرش دکتری بدون آزمون سال تحصیلی 97-98 دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه علامه طباطبائی از تاریخ دهم تا شانزدهم تیرماه سال جاری از داوطلبان دوره دکتری بدون آزمون (سهمیه استعداد درخشان) مصاحبه به عمل خواهد آورد. داوطلبان لازم است برنامه زمانی تغییر یافته را به دقت مطالعه و در تاریخ تعیین شده در محل مصاحبه حضور بهم رسانند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

محل برگزاری مصاحبه دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی به نشانی: تهران – بلوار دهکده المپیک – تقاطع بزرگراه شهید همت – دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی، می باشد.

جلسه مصاحبه رأس ساعت تعیین شده آغاز می شود و ضروری است داوطلبان به منظور انجام مراحل اداری لازم، نیم ساعت قبل از شروع مصاحبه در محل دانشکده حضور داشته باشند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید زمان مصاحبه از لینک ذیل قابل مشاهده می باشد و عدم حضور داوطلب در روز تعیین شده به منزله انصراف بوده و در هیچ زمان دیگری مصاحبه برگزار نخواهد شد. ضمنا” خارج از برنامه زمانی تعیین شده، مصاحبه رشته های دیگر تحت هیچ شرایطی صورت نخواهد گرفت.

مدارکی که لازم است داوطلبان در روز مصاحبه ارائه نمایند:

 1. کارت شناسایی (اصل شناسنامه و یا کارت ملی)
 2. یک نسخه از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد (برای داوطلبان شیوه آموزشی- پژوهشی)
 3. اصل مجلاتی که مقالات در آن به چاپ رسیده است.(در صورت عدم امکان دسترسی به اصل مجله، تصویری از صفحه روی جلد مجله و صفحه فهرست مجله ارائه گردد.)
 4. تصویر کلیه مقالات چاپ شده و یا دارای گواهی پذیرش چاپ( چنانچه قبلاٌ به دانشگاه ارسال نشده باشد)
 5. یک نسخه از کلیه سوابق پژوهشی و اجرایی داوطلب ازقبیل تحقیقات، تألیفات، طرح پژوهشی، کتب، ترجمه، تدریس، همکاری های اجرایی و … ( چنانچه قبلاً به دانشگاه ارسال نشده باشد)
 6. لازم است آن دسته از داوطلبانی که موفق به تکمیل مدارک ارسالی خود نشده و یا دارای نمرات ناتمام هستند، در روز مصاحبه نسبت به تکمیل مدارک و ارائه آخرین ریزنمرات اعلام شده خود، اقدام نمایند.
نکات مهم:
 1. به همراه داشتن کلیه مدارک ذکر شده در روز مصاحب الزامی است.
 2. تغییر رشته و گرایش داوطلب تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نیست .
 3. بعد از مصاحبه و امتیاز دهی، هیچگونه مدرکی از داوطلب تحویل گرفته نخواهد شد و امتیازی نیز به آن تعلق نخواهد گرفت .
 4. اسامی داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه، به شرح جدول پیوست می باشد.
 5. نتایج مصاحبه، بعد از بررسی های لازم از طریق پایگاه اینترنتی دانشگاه به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
 6. پذیرش نهایی و قطعی داوطلبان منحصراً پس از تایید سازمان سنجش آموزش کشور و هیات مرکزی گزینش دانشجووزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت خواهد گرفت.

اینستاگرام آزمون دکتری