نتایج مصاحبه های دکتری 97 - 98 دانشگاه آزادداوطلبان دوره با آزمون و بدون آزمون دکتری تخصصی 97 دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت 12 امروز جمعه 15 تیر ماه فرصت دارند نسبت به انتخاب مناطق مصاحبه اقدام نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست، پذیرفته شدگان اولیه آزمون دکتری 97 دانشگاه آزاد برای انتخاب محل مصاحبه باید با مراجعه به سامانه مذکور منطقه محل مصاحبه خود را انتخاب کنند. به عنوان مثال اگر داوطلبی از 40 رشته/ محل انتخابی خود در 15 رشته /محل برای دعوت به مصاحبه پذیرفته شده و این 15 رشته/ محل مثلا در 5 منطقه آمایشی دانشگاه آزاد اسلامی واقع شده اند،داوطلب مذکور باید با مراجعه به سایت در صورت تمایل با پرداخت هزینه مصاحبه در هر منطقه نسبت به انتخاب مناطق مذکور به صورت هر5 منطقه یا تعدادی ازآنها اقدام کند. برای مصاحبه در هر کد رشته به ازای هر منطقه داوطلبان باید یک حق ثبت نام پرداخت کنند.

کانال تلگرام دکتری

همچنین داوطلبان شرکت کننده دوره بدون آزمون دکتری تخصصی که در هنگام ثبت نام عکس، تصویرصفحه اول شناسنامه وتصویرکارت ملی را در سایت آپلود کرده اند، فقط تصویر مدرک فارغ التحصیلی(موقت یادائم) و کارنامه فارغ التحصیلی خود را در زمان انتخاب مناطق مصاحبه آپلود کنند. داوطلبانی که در دوره با آزمون شرکت کرده اند باید عکس، تصویرصفحه اول شناسنامه و کارت ملی را در هنگام انتخاب مناطق مصاحبه در سایت بارگذاری کنند.

گفتنی است زمان شروع مصاحبه های دکتری 97 دانشگاه آزاد اسلامی از 19 تیر ماه خواهد بود و زمان بندی برگزاری مصاحبه های دکتری 97 آزاد نیز از طریق لینک زیر قابل مشاهده است:

مشاهده زمان بندی مصاحبه های دکتری 1397 مناطق ده گانه دانشگاه آزاد اسلامی

بد نیستمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوبعالی (شما اولین نفری هستید که امتیاز میدهید)
Loading...