//اعلام زمان ثبت نام آزمون اختصاصی دکتری 97 دانشگاه مذاهب اسلامی

مدرسان شریف

اعلام زمان ثبت نام آزمون اختصاصی دکتری 97 دانشگاه مذاهب اسلامی

داوطلبان واجد شرایط شرکت در آزمون اختصاصی دکتری ۹۷ دانشگاه مذاهب اسلامی تا نیمه مرداد ماه فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه مذاهب اسلامی بر اساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور از میان طلاب حوزه های علمیه شیعه و مدارس علوم دینی اهل سنت از طریق آزمون اختصاصی در سال تحصیلی ۹۷ -۹۸ در مقطع دکتری دانشجو می پذیرد.

بر اساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه مذاهب اسلامی آزمون اختصاصی جذب طلاب دانشگاه در رشته تاریخ اسلام، 25 مرداد ماه در شهرهای قم، بندرعباس، زاهدان، سنندج، گنبد کاووس و بوشهر برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می‌توانند از 15 تیرماه لغایت 15 مرداد ماه با مراجعه به سایت دانشگاه به نشانی  www.mazaheb.ac.ir و با مطالعه دقیق دفترچه آزمون اختصاصی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

دریافت دفترچه آزمون اختصاصی (طلاب شیعه و اهل سنت) دکتری 97 دانشگاه مذاهب اسلامی

محل برگزاری آزمون با توجه به مندرجات دفترچه آزمون در شهرهای قم، بندرعباس، زاهدان، سنندج و گنبد کاووس  و بوشهر خواهد بود.

گفتنی است طلاب محترم اهل سنت در صورت قبولی می‌توانند از شهریه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور برخوردار شوند وهمچنین در صورت برخورداری از شرایط خاص می توانند از مزایای بورسیه این شورا نیز بهره مند گردند.

شایان ذکر است آزمون اختصاصی جذب طلاب حوزه های علمیه به همت معاونت آموزشی دانشگاه مذاهب اسلامی در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری سال گذشته در ۵ رشته محل برگزار شد که امسال به ۱۴ رشته محل افزایش یافته است.

اعلام زمان ثبت نام آزمون اختصاصی دکتری 97 دانشگاه مذاهب اسلامی
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۸-۱۹ ۰۸:۳۴:۵۶ +۰۳:۳۰۶ مرداد, ۱۳۹۷|دکتری سراسری|۲ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
دانشجو
دانشجو

سلام چرا فقط پذیرش این دانشگاه و دانشگاه معارف اسلامی مخصوص طلاب است؟!!
ای کاش ظرفیتی هم برای رشته های دانشگاهیی الهیات قرار می دادند؟!!!

شمس
شمس

بله درسته چراااا