اسامی دعوت‌ شدگان و جزئیات برگزاری مصاحبه دکتری بدون آزمون استعداد درخشان سال 1397 دانشگاه محقق اردبیلی منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه محقق اردبیلی، اسامی متقاضیان دعوت شده به مصاحبه پذیرش بدون آزمون سال 97 از لینک ذیل قابل دریافت می باشد:

اسامی معرفی شدگان به مصاحبه دکتری بدون آزمون 97 دانشگاه محقق اردبیلی

مدارک مورد نیاز برای انجام مصاحبه: 

1- علاوه بر مدارکی که در اطلاعیه اداره استعدادهای درخشان دانشگاه محقق اردبیلی در فراخوان ارسال مدارک به آن اشاره شده است. لازم است داوطلبان، اصل و یک سری کپی از تمامی مستندات فعالیت های پژوهشی خود اعم طرح های پژوهشی، مقالات مجلات، کنفرانس ها، سمینارها، همایش ها، کتاب های تألیف و ترجمه شده، گواهی های ثبت اختراع، گواهی های کسب رتبه در جشنواره ها و کسب مقام در المپیادها و مسابقات علمی معتبر و …، گواهی قبولی در آزمون های معتبر زبان

2- اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) و یک کپی از آن و در صورت امکان ریز نمرات.

تبصره: معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده و حداکثر تا تاریخ 97/6/31 فارغ التحصیل می شوند (اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک). (معدل مندرج در آن باید با معدل اعلامی در تقاضانامه ارسالی یکسان باشد.)

3- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) و یک کپی از آن و در صورت امکان ریز نمرات.

تبصره ۱: آندسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره ی کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته، می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ی ۲ : معرفی شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه ی اصل مدرک یا مدارک مندرج در بندهای ۱ و ۲ فوق نمی باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه ی آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند. (معدل مندرج در آن باید با معدل اعلامی در تقاضانامه ارسالی یکسان باشد.)

4- اصل شناسنامه و یا کارت ملی و یک کپی از آن (برای تطبیق مشخصات شناسنامه ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی)

5- تمامی سوابق آموزشی در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی را به همراه لیست کامل و مرتب شده ی آنها، به دفتر رییس دانشکده ی مربوطه تحویل دهند. در ضمن، لازم است داوطلبان محترم هنگام مصاحبه، پایان نامه ی مقطع کارشناسی ارشد خود را نیز به همراه داشته باشند.

6- محل انجام مصاحبه ی متقاضیان کلیه ی رشته ها، سایت اصلی دانشگاه (واقع در شهر اردبیل) و مطابق لیست اسامی مندرج در جدول زیر خواهد بود.

7-متقاضیان محترم هنگام مراجعه به دانشکده ی مربوطه، به دفتر رییس دانشکده مراجعه نمایند. ۸ ساعت مراجعه: ۸ صبح روزهای تعیین شده در جدول اسامی

آدرس دانشگاه: اردبیل – انتهای خیابان دانشگاه – دانشگاه محقق اردبیلی – تلفن : ۹-۳۳۵۱۲۰۸۱ – ۰۴۵ داخلی 31505313-045

اینستاگرام آزمون دکتری