معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گفت: ظرفیتی در حدود 10 هزار نفر برای دوره دکتری 98 دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی ... و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی ...

ثبت نام دکتری آزاد 98

به گزارش خبرگزاری فارس، ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 98 در 7 گروه آموزش و 245 کدرشته شامل 62 کدرشته گروه علوم انسانی، 46 کدرشته علوم پایه، 60 کدرشته گروه فنی و مهندسی، 35 کدرشته کشاورزی و منابع طبیعی، 7 کدرشته گروه هنر، 26 کدرشته دامپزشکی و 9 کدرشته در گروه زبان برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی غیرانتفاعی و غیر دولتی و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها از فردا سه شنبه ششم آذرماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود.

داوطلبان تا روز دوشنبه 12 آذرماه برای ثبت‌ نام دکتری 98 مهلت دارند تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دفترچه راهنما برای ثبت‌نام اقدام کنند.

نحوه پذیرش دانشجویان دکتری در دانشگاه آزاد برای سال 98 را از علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد جویا شدیم.

ظرفیت پذیرش دکتری 98 دانشگاه آزاد

رهایی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، گفت: دانشگاه آزاد سال گذشته ظرفیتی در حدود 10 هزار نفر برای دوره دکتری داشت که این میزان ظرفیت برای سال 98 نیز تغییری نکرده است و همان 10 هزار ظرفیت را پذیرش می‌کنیم.

وی درباره رشته‌های ارائه شده در این دوره گفت: اطلاعات رشته‌ها را به زودی اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

رهایی گفت: داوطلبان دوره دکتری دانشگاه آزاد می‌توانند از ششم تا دوازدهم آذرماه از طریق سایت سازمان سنجش برای ثبت‌نام اقدام کنند.

 

اینستاگرام آزمون دکتری