آزمون اختصاصی زبان انگلیسی، 22 آذرماه سال جاری برای دانشجویان دکتری که فاقد مدرک زبان انگلیسی معتبر و مورد تأیید دانشگاه تربیت مدرس هستند، برگزار می شود.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش خبرگزاری ایرنا، دفتر همکاری های آموزشی و آزمون معاونت آموزشی این دانشگاه برای کلیه دانشجویان دکتری با اولویت ورودی سال های 96 و 97 که پذیرش آن ها مشروط به ارائه یکی از مدارک آزمون زبان انگلیسی معتبر و مورد تایید دانشگاه با حد نصاب لازم بوده است، آزمون اختصاصی زبان انگلیسی (در سطح تافل) برگزار می کند.

در صورتی که دانشجویان مذکور در آزمون زبان انگلیسی اختصاصی دانشگاه یا هر آزمون معتبر دیگری شرکت نکنند و مدرک معتبر زبان انگلیسی مورد تایید دانشگاه با حد نصاب لازم را حداکثر تا 10 دی ماه سال جاری ارائه نکنند، طبق ضوابط و مقررات دانشگاه، قبولی مشروط اولیه آنان لغو و قادر به ادامه تحصیل نخواهند بود.

داوطلبان می توانند برای ثبت نام و شرکت در آزمون اختصاصی زبان انگلیسی در سطح تافل دانشگاه به سامانه مربوط به نشانی http://www.modares.ac.ir/~toefl مراجعه کنند.

اینستاگرام آزمون دکتری