//اعلام فراخوان بورسیه تحصیلی دکتری مجارستان در سال 2019

مدرسان شریف

استاد وکیلی

اعلام فراخوان بورسیه تحصیلی دکتری مجارستان در سال 2019

دولت مجارستان با اعطای تعدادی بورسیه در مقاطع تحصیلات تکمیلی و در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2019-2020 موافقت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بنیاد بورس دولت مجارستان با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی ترجیحاً دکتری PHD در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2019-2020 موافقت کرد.

بر همین اساس و بنا به سیاست‌های اعطایی بورس دولت‌های خارجی علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی https://apply.stipendiumhungaricum.hu نسبت به ثبت نام اولیه در رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (grad.saorg.ir) و رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ( edd.behdasht.gov.ir )، و اخذ کد 5 رقمی از سامانه فوق الذکر اقدام کنند.

ضروری است متقاضیان از طریق سامانه اطلاع رسانی اداره کل بورس و اعزام دانشجویان به آدرس Scholarship.Saorg.ir  نسبت به ثبت نام در سامانه جامع دانشجویی (سجاد) از تاریخ 11 دی ماه 1397 برابر با 1 ژانویه 2019 تا پایـان وقـت اداری مـورخ 25 دی ماه 1397 برابر با 15 ژانویه 2019 اقدام کنند.

بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد.این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه است و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتخاب متقاضیان برتر براساس سوابق تحصیلی، نمره زبان انگلیسی، سایر توانمندی های علمی و همچنین ارزیابی مصاحبه دانشگاه پذیرنده انجام می گیرد.

طبق سیاست های کلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین اصلاح ماده 35 معافیت تحصیلی مجلس شورای اسلامی مورخ 11 شهریور 96 درخصوص متقاضیان دیپلمه برای ادامه تحصیل در دانشگاه ها را صرفاً محدود به دانشگاه های داخل کشور نموده است لذا بورس دولت های خارجی برای دوره های شروع از دیپلم (کارشناسی و عمومی رشته های پزشکی) در اولویت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیست.

در سال جدید تحصیلی، امکان درخواست مرخصی حتی برای (یک یا دو ترم) وجود نخواهد داشت. ضروری است متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه‌های خارج از کشور از تاریخ یک تیر 98 برابر با 2019/06/22 صرفأ در دانشگاه‌های گروه الف (ممتاز) و گروه ب (خوب) قابل مشاهده در پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل، ثبت نام رسمی کنند.

لذا مدارک صادره از دانشگاه‌های گروه ج (متوسط) چنانچه پذیرش رسمی آنها پس از تاریخ یاد شده باشد، صرفأ تا مقطع کارشناسی ارشد قابل بررسی و ارزشیابی است.

اعلام فراخوان بورسیه تحصیلی دکتری مجارستان در سال 2019
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۱۰-۱۶ ۲۲:۴۷:۰۵ +۰۳:۳۰۱۶ دی, ۱۳۹۷|بورسیه تحصیلی دکتری|۳ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
ابی
ابی

سلام دوستان،،من موقع ثبت نام مدیریت بازرگانی ثبت نام کردم،،ایا میتونم برای کنکور مدیریت صنعتی آزمون بدم،،؟؟آیا قابل ویرایش هست؟؟راهی هست که من تغییر رشته بدم،،یا قبل از آزمون،ویرایش هست یانیست؟؟اگه دوستان راهنمایی کنن،ممنون میشم.

زینب
زینب

سلام
معمولا هنگام گرفتن کارت امکان ویرایش وجود داره
ولی اینکه رشته رو تغییر بدین نمیدونم
چون از چند روز قبل کنکور دفترچه سوالات آماده است و اگا قرار باشه تغییر رشتا و گرایش باشه کار برای سنجش سخت میشه
ولی به سایت سنجش قسمت ورود به سیستم پاسخگویی بشین و درخواست بدین ببینید چی جواب میدن

حسابداری
حسابداری

سلام. میتونم بدونم چه رشته هایی برای دکتری دارن ؟