کلید سوالات آزمون دکتری 1398 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

کانال تلگرام دکتری

برای دریافت اخبار لحظه‌ای از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی دکتری 98 سراسری و آزاد عضو کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست شوید ... برای عضویت کلیک کنید ...

به داوطلبان عزیز توصیه میکنیم جهت اطلاع لحظه ای از آخرین اخبار اعلام نتایج دکتری به کانال دکتری پی اچ دی تست بپیوندند… کلیک کنید… (آدرس کانال phdtest@ در تلگرام)

کلید سوالات دکتری 98 - 99به گزارش پی اچ دی تست، پاسخ کلیدی سوالات دکتری 98 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت. داوطلبان عزیز می‌توانند با مراجعه به سایت این سازمان به نشانی http://result2.sanjesh.org/keyphd98/ نسبت به دریافت پاسخنامه سوالات آزمون دکتری 98 اقدام نمایند.

گفتنی است زمان برگزاری آزمون دکتری 98، جمعه سوم اسفند ماه بود که 196هزار داوطلب به رقابت پرداختند.

نتایج اولیه دکتری 98 هفته آخرین فروردین ماه اعلام خواهد شد و داوطلبان در اردیبهشت ماه نسبت به انتخاب رشته دکتری اقدام خواهند نمود. مصاحبه دکتری نیز اواخر اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

نحوه اعتراض به کلید سوالات دکتری 98

بنا بر اعلام سازمان سنجش، کلید سوالات دکتری 98 که از سوی این سازمان منتشر شده، اولیه و غیر قابل استناد است و پس از دریافت نظرات داوطلبان و صاحب نظران، کلید نهایی سوالات تهیه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد. در صورت تمایل می توانید حداکثر تا تاریخ 1397/12/15 با مراجعه به سیستم پاسخگویی اینترنتی به نشانی request.sanjesh.org و تکمیل فرم بررسی کلید سوالات آزمون دکتری سال 1398 اقدام نمایید.

لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طریق اینترنت و فرم مربوطه دریافت خواهد شد و به موارد ارسالی از طریق دیگر رسیدگی نخواهد شد.

جهت اعتراض به پاسخنامه کلیدی سوالات دکتری 98، لازم است به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید و از منوی سمت چپ، وارد «سیستم پاسخگویی» سایت سازمان سنجش شود.

نحوه اعتراض به کلید سوالات دکتری 98

سپس در صورتی که در سامانه عضو هستید، گزینه «ورود به سیستم» را انتخاب کنید و در صورتی که عضو نیستید، گزینه «عضویت در سایت» را انتخاب کنید و با وارد کردن اطلاعات لازم عضو سامانه شوید.

در وهله بعد لازم است از منوی سمت راست، گزینه «درخواست جدید» را انتخاب کنید.

سپس با انتخاب «دکتری» در بخش آزمون و «98» در بخش سال، روی عبارت «جستجو» کلیک کنید تا بتوانید گزینه اعتراض به کلید سوالات دکتری 98 را انتخاب کنید.

به محض شروع زمان اعتراض به کلید سوالات دکتری 98، این گزینه فعال می‌شود و داوطلبان عزیز می‌توانند نسبت به درج اعتراض خود به پاسخنامه کلیدی منتشرشده از سوی سازمان سنجش اعتراض کنند.

بد نیستمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوبعالی (شما اولین نفری هستید که امتیاز میدهید)
Loading...