داوطلبان آزمون دکتری 98 تا سوم اردیبهشت ماه مهلت دارند نسبت به اعتراض به نتایج آزمون اقدام کنند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام سازمان سنجش، داوطلبان پس از دریافت کارنامه اعلام نتایج کتری 98 در صورتی که درباره مندرجات آن سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ 98/02/03 از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در سایت این سازمان سوالات خود را مطرح نموده و از ارسال نامه پستی و یا مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند.

بدیهی است به کلیه مکاتباتی (اینترنتی و یا غیراینترنتی) که بعد از تاریخ 98/02/03 در این خصوص واصل گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مراحل اعتراض به نتایج آزمون دکتری 98

1- برای اعتراض به نتایج آزمون دکتری 98، می‌توانید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و سپس از منوی سمت چپ نسبت به ورود به سیستم پاسخگویی این سازمان اقدام نمایید.

نحوه اعتراض به نتایج دکتری 98

2- در صورتی که قبلاً در سیستم پاسخگویی عضو شده‌اید با اطلاعات کاربری خود وارد شده و در صورتی که قبلاً عضو نشده‌اید، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنید.

اعتراض به نتایج آزمون دکتری 98

3- با ورود به سیستم پاسخگویی سایت سنجش، از منوی سمت راست بر روی گزینه «درخواست جدید» کلیک کنید.

4- سپس در بخش آزمون، «دکتری» و در بخش سال، «98» را انتخاب کنید و بر روی گزینه جستجو کلیک کنید.

5- با ظاهر شدن گزینه‌های پایین صفحه، گزینه «تقاضای بررسی مجدد نمره» را انتخاب کنید تا بتوانید درخواست خود جهت اعتراض به نتایج آزمون دکتری 98 را ثبت کنید.

 

اینستاگرام آزمون دکتری