با وجود گذشت پنج روز از زمان اعلام‌شده جهت انتشار نتایج آزمون زبان اردیبهشت 98 دانشگاه تهران، هنوز هم بسیاری از داوطلبان موفق به دریافت کارنامه خود نشده‌اند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، آزمون زبان دانشگاه تهران در 13 اردیبهشت ماه برگزار شد و بنا بر اعلام سامانه این آزمون، مقرر بود نتایج 23 اردیبهشت اعلام شود. اما بسیاری از داوطلبانی که منتظر دریافت کارنامه خود در تاریخ مقرر بودند، به دلیل اختلالات سامانه اعلام نتایج این آزمون هنوز هم موفق به مشاهده کارنامه نشده‌اند.

نحوه دریافت کارنامه نتایج آزمون زبان اردیبهشت 98 دانشگاه تهران

ظاهراً سامانه اعلام نتایج آزمون دارای اختلال است و داوطلبان در دسترسی به پروفایل خود با مشکل مواجه هستند. داوطلبانی هم که پس از چندین بار تلاش موفق به ورود به پروفایل خود می‌شوند با نمره صفر در کارنامه خود مواجه شده‌اند.

داوطلبان این آزمون اعلام کرده‌اند که مرکز آزمون زبان دانشگاه تهران به تلفن‌هایشان جهت شکایت از این موضوع پاسخگو نیست و تنها برخی داوطلبان با ارسال ایمیل به آدرس [email protected]t.ac.ir که حاوی مشخصات آنان بوده موفق به دریافت نتیجه آزمون خود شده‌اند. و البته هستند داوطلبانی که با ارسال ایمیل هم هنوز از نتیجه آزمون خود مطلع نشده‌اند.

برخی داوطلبان نیز اعلام کرده‌اند با پیگیری از طریق ایمیل، نمره ثبت‌شده در کارنامه آن‌ها تصحیح شده است و در این بین نیز کسانی هستند که اعلام داشته‌اند که نمره درج‌شده در کارنامه با نمره اعلام‌شده در ایمیل مغایرت دارد.

متأسفانه سایت مرکز آزمون دانشگاه تهران تاکنون اطلاعیه‌ای رسمی در این خصوص منتشر نکرده و داوطلبان زیادی همچنان جهت دریافت نتایج آزمون سردرگم هستند.

اینستاگرام آزمون دکتری