رئیس دانشگاه تهران گفت: علاقه‌مند به پذیرش دانشجویان بیشتری در دانشگاه هستیم و به دنبال کاهش نیستیم، از این رو چند برابر ظرفیت را اعلام می‌کنیم و سپس پذیرش دانشجو را انجام می‌دهیم.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

محمود نیلی احمد آبادی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما درباره اعتراض برخی از داوطلبان مقطع دکتری در خصوص افزایش تراز افزود: گزارشی که از معاونت آموزشی داریم این است که ما نسبت به پارسال اقدام ویژه‌ای نداشته ایم و هر سال چند برابر ظرفیت‌ها اعلام و سپس داوطلب را پذیرش می‌کنیم.

وی با بیان اینکه علاقه‌مند به دعوت از داوطلبان بیشتری هستیم گفت: ما از بین داوطلبان مقطع دکتری بهترین‌ها را انتخاب می‌کنیم و به دنبال کاهش پذیرش نیستیم و اگر مشکلی در این خصوص باشد باید بررسی می‌کنیم.

رئیس دانشگاه تهران ادامه داد: ما درخواست چند برابر ظرفیت را اعلام می‌کنیم و اینکه داوطلب در کدام تراز باشد به داوطلب بستگی دارد و اگر مشکلی باشد باید با سازمان سنجش بررسی می‌کنیم.

اینستاگرام آزمون دکتری