جزئیات شهریه دانشجویان ورودی سال 1398 دوره نوبت دوم مقطع دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، شهریه اعلام‌شده از سوی این دانشگاه برای دانشجویان ورودی سال 1398 دوره شبانه مقطع دکتری به شرح زیر است:

شهریه دکتری شبانه دانشگاه تربیت مدرس 98 - 99

برای رشته گرایش های دانشکده های علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد و حقوق هزینه تحصیلی مبلغ ۷۵۸,۶۶۰,۰۰۰ (هفتصد و پنجاه و هشت میلیون و ششصد و شصت هزار) ریال می باشد و در سایر رشته گرایش ها (دانشکده های علوم پایه، علوم ریاضی، علوم زیستی، فنی و مهندسی، مهندسی برق و کامپیوتر، مهندسی شیمی، مهندسی عمران و محیط زیست، مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک، کشاورزی، منابع طبیعی و علوم دریایی، هنر و معماری هزینه تحصیلی مبلغ ۹۲۷,۲۵۰,۰۰۰ (نهصد و بیست و هفت میلیون و دویست و پنجاه هزار) ریال می باشد.

پذیرفته شدگان بایستی برای هر نیمسال تحصیلی به میزان ۱۲/۵ درصد کل شهریه را پرداخت نمایند.

ضروری است که حداقل ۸ درصد این مبلغ به هنگام ثبت نام غیر حضوری، قبل از انتخاب واحد نیمسال اول و به صورت الکترونیکی و مابقی آن (۴/۵ درصد) در طول همان نیمسال (حداکثر تا دو و نیم ماه پس از شروع در نیمسال تحصیلی) پرداخت گردد.

مبالغ شهریه دریافتی در صورت انصراف دانشجو در هر مقطع زمانی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

شهریه های فوق برای ۸ نیم سال تحصیلی می باشد و شهریه مازاد بر ۸ نیم سال به صورت روز شمار محاسبه و از دانشجویان دریافت خواهد گردید. در ضمن میزان شهریه دروس جبرانی، مردودی، حذف اضطراری و نظایر آن براساس شهریه دروس تک درس و به صورت جداگانه محاسبه و دریافت می شود.

اینستاگرام آزمون دکتری