تقویم MSRT سال 1400 به طور کلی اعلام نشده است. زمان برگزاری آزمون msrt 1400 به دلیل شرایط کرونا چندان منظم نیست. اولین آزمون MSRT که قرار بود در تیرماه برگزار شود، به شهریورماه موکول شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بر اساس اعلام سازمان امور دانشجویان، آزمون MSRT بین 7 تا 9 بار در سال برگزار می شود. اما در سال 99 به علت شیوع کرونا، تقویم MSRT اعلام نشد و علیرغم درخواست های مکرر داوطلبان کنکور دکتری، MSRT در نیمه اول سال گذشته برگزار نشد. این در حالی بود که آزمون های زبان مختلف و نیز کنکور کارشناسی ارشد و دکتری نیز برگزار شدند.

با توجه به شیوع کرونا اولین زمان آزمون MSRT سال 99، در روز جمعه 11 مهرماه برگزار شد. یعنی در نیمه اول سال گذشته آزمون زبان ام اس ار تی برگزار نشد.

در سال 1400 نیز در چهار ماه اول سال آزمون MSRT برگزار نشد.

زمان برگزاری آزمون msrt سال ۱۴۰۰

تاریخ برگزاری نخستین آزمون MSRT سال 1400، 18 تیر اعلام شد. ثبت نام این آزمون از ساعت 13:00 روز 18 خردادماه آغاز شد و تا ساعت 18:00 روز 24 خرداد ادامه داشت. لازم بود داوطلبان نسبت به ساخت پروفایل پیش از فرا رسیدن زمان ثبت نام اقدام نمایند.

نتایج آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم در تیرماه 1400، مقرر بود در 28م تیرماه اعلام گردد. اما به علت شرایط شیوع کرونا باز هم این آزمون لغو شد.

در نهایت نخستین آزمون MSRT در سال 1400، 26 شهریور برگزار شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص آزمون MSRT کلیک کنید.


تقویم msrt سال 98 اعلام شد.مدرک زبان یکی از مواردی است که در مصاحبه دکتری دارای امتیاز است. با توجه به این که مدرک آزمون زبان ept مختص داوطلبان این دانشگاه است و با توجه به این که آزمون زبان تولیمو از سال 98 برگزار نشده است، مدرک زبان MSRT فعلا تنها مدرکی است که می‌تواند برای داوطلبان آزمون دکتری امتیازآور باشد.

داوطلبان عزیز می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک منابع آزمون MSRT مراجعه نمایند.

جدول تاریخ ثبت نام و زمان برگزاری آزمون msrt 1400

تاریخ آزمون  شروع ثبت نام پایان ثبت نام اعلام نتایج شهر برگزاری آزمون
1400/06/26

1400/06/08

ساعت 13:00

1400/06/09

ساعت 18:00

1400/07/04 تهران-دانشگاه علم و صنعت ایران، اهواز-دانشگاه شهید چمران، مشهد-دانشگاه امام رضا ع، بابلسر-دانشگاه مازندران، زاهدان-دانشگاه سیستان و بلوچستان، فارس-دانشگاه علوم پزشکی شیراز، همدان-دانشگاه بوعلی سینا، قم-دانشگاه باقر العلوم، اصفهان-دانشگاه اصفهان، کرمانشاه -دانشگاه رازی، کرمان-موسسه آموزش عالی کرمان-کرمان، اراک-دانشگاه صنعتی اراک، اردبیل-دانشگاه محقق اردبیلی، یزد-موسسه آموزش عالی امام جواد ع، بیرجند-دانشگاه بیرجند، خرم آباد-دانشگاه لرستان، سنندج-دانشگاه کردستان، قزوین-دانشگاه بین المللی امام خمینی ره، ایلام-دانشگاه ایلام، گرگان-دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی، کاشان-دانشگاه کاشان، سمنان-دانشگاه سمنان، بندر عباس-دانشگاه هرمزگان، مشهد-دانشگاه فردوسی

 

سؤالات متداول

مدرک زبان msrt چیست؟

یک مدرک آزمون زبان داخل کشور است که وزارت علوم آن را برگزار می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به متن مقاله مراجعه کنید.

آیا می‌توان مدرک زبان msrt را خرید؟

خیر؛ خرید مدرک زبان غیرقانونی است. با خواندن منابع این آزمون به سادگی می‌توانید نمره خوبی کسب کنید.

زمان برگزاری آزمون msrt کی است؟

همه اطلاعات درخصوص زمان بندی ثبت نام و برگزاری آزمون msrt در سایت پی اچ دی تست اعلام خواهد شد.

5/5 - (2 امتیاز)

اینستاگرام آزمون دکتری