زمان و محل برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی رشته های پزشکی زیرمجموعه وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد در سال 98 اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، متن اطلاعیه مرکز سنجش و آموزش پزشکی در خصوص زمان و محل برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی به شرح زیر است:

با آرزوی موفقیت برای داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی، موارد زیر را به اطلاع این داوطلبان میرساند:

1- جهت حضور در جلسه مصاحبه باید علاوه بر کارت شناسایی معتبر، کارت ورود به جلسه را همراه داشته باشید.

2- از مدارک بارگذاری شده خود در پورتال مرکز سنجش پزشکی یک نسخه کپی تهیه کرده و در قالب یک CD در روز مصاحبه تحویل همکاران محترم در دانشگاه نمایید.

3- با توجه به اینکه ارائه پایان نامه در زمان مصاحبه الزامی میباشد، داوطلبان لازم است حتماً یک نسخه از پایان نامه خود را همراه داشته باشند. دانشجویان ترم آخر نیز باید پایان نامه دفاع شده یا آماده دفاع خود را جهت ارائه به گروه مصاحبه کننده به همراه داشته باشند. عدم ارائه پایان نامه موجب کسر امتیاز مربوط به این بخش می شود.

عدم حضور به موقع در مصاحبه به منزله انصراف از آزمون می باشد.

دریافت جدول زمان و محل برگزاری مصاحبه دکتری پزشکی 98

اینستاگرام آزمون دکتری