داوطلبان آزمون دکتری که در رشته‌های جدید برای مصاحبه معرفی شدند باید از امروز اول مرداد ۹۸ فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کنند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی ... و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی ...

به گزارش پی اچ دی تست، اطلاعیه منتشره از سوی سازمان سنجش به شرح زیر است:

پیرو اطلاعیه مورخ 98/03/13 درخصوص پذیرش دانشجو توسط دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در رشته‌های جدید آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال 1398، به اطلاع می‌رساند باتوجه به تایید پذیرش دانشجو در کدرشته‌ محل‌های جدید توسط دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بعد از چاپ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و ضیق وقت برای فعال کردن انتخاب رشته، این سازمان وضعیت علمی داوطلبان واجد شرایط را بررسی و افرادی که حدنصاب نمره علمی لازم را دارا بودند، به منظور شرکت در مصاحبه و انجام مراحل ارزیابی تخصصی به دانشگاهها و موسسات ذیربط معرفی نمود و به کلیه داوطلبان به طریق مقتضی اطلاع رسانی گردید. 

با توجه به اینکه این داوطلبان لازم است در صورتی که در مرحله مصاحبه رشته‌های مربوط شرکت نموده‌اند کدرشته‌محل و یا کدرشته‌محلهای مربوط را در فرم انتخاب رشته و در اولویت مورد دلخواه درج نمایند از آنها، دعوت می‌نماید تا از طریق لینکی که در سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  در تاریخ 98/05/01 منحصراً برای آنان فعال خواهد شد حداکثر تا تاریخ 98/05/05 نسبت به درج آنها در فرم انتخاب رشته اقدام کنند.

اینستاگرام آزمون دکتری