رئیس دانشگاه پیام نور گفت: دانشجویان دکتری با توجه به تسهیلات جدید این دانشگاه مشکلی برای پرداخت شهریه نخواهند داشت.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی ... و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی ...

محمدرضا زمانی در گفتگو با مهر با اشاره به تسهیلات جدید شهریه‌ای برای دانشجویان دانشگاه پیام نور گفت: این تسهیلات ویژه دانشجویان جدید است و دانشجویان ورودی سال‌های قبل نیز در صورتی که علاقمند باشند می توانند از این طرح استفاده کنند.

وی افزود: بانک پرداخت کننده وام ،کل شهریه دانشجو را تامین و هر ترم به حساب دانشگاه واریز می‌کند و دانشجو موظف است که در طول ۴۸ ماه اقساط این وام را پرداخت کند.

رئیس دانشگاه پیام نور ادامه داد: دانشجویان ترم‌های قبل می توانند وارد این طرح شده و در صورتی که بدهی به دانشگاه داشته باشند با استفاده از این تسهیلات بدهی خود را تسویه کنند.

وی درباره دریافت شهریه دانشجویان دکتری در زمان ثبت نام نیز گفت: دانشجو تعهد دارد که میزان شهریه ترم خود را پرداخت کند اما دانشگاه از سال گذشته با توجه به این موضوع که مبلغ شهریه دانشجویان دکتری مقداری بیشتر است، در صورت درخواست دانشجو شهریه را تقسیط می کرد که ما در این باره مشکلی نداشتیم.

زمانی ادامه داد: اکنون تسهیلات جدید دانشگاه به کمک دانشجویان آمده و دانشجویان دکتری نیز می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

اینستاگرام آزمون دکتری