داوطلبان پذیرفته‌شده نهایی آزمون دکتری سال ۱۳۹۸ دانشگاه آزاد می‌توانند اطلاعات لازم در خصوص جزئیات و زمان ثبت نام را از طریق مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه کسب کنند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش ایسنا، نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون دکتری سال ۱۳۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی فردا (جمعه هشتم شهریورماه) همزمان با نتایج سایر دانشگاه‌ها از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود.

کلیه داوطلبانی که در آزمون دکتری سال ۱۳۹۸، رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد را انتخاب کرده‌اند و در ردیف معرفی‌شدگان برای مصاحبه در رشته‌های این دانشگاه قرار گرفته‌اند، چنانچه مشخصات آنها به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام شده باشد، برای اطلاع از زمان و چگونگی ثبت نام در واحدهای دانشگاه آزاد می‌توانند به سایت اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه مراجعه کنند.

کلیه داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد در خصوص هرگونه سوال و در رابطه با نتایج آزمون در این دانشگاه می‌توانند با بخش «ارتباط ما» به آدرس https://www.azmoon.org/ مراجعه کنند.

داوطلبانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف دانشگاه آزاد پذیرفته شده باشند، همانند مقررات می‌توانند فقط در یک کد رشته قبولی ثبت نام کنند.

اینستاگرام آزمون دکتری