پارسه
موسسه آموزشی نگاره
دوره نگاره

دانشگاه های دارای پذیرش دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

دانشگاه های دارای پذیرش دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی در دفترچه انتخاب رشته دکتری مشخص خواهند شد.

گرایش های دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی

بر اساس دفترچه ثبت نام دکتری، گرایش های دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی به شرح زیر است:

۱) ﺻﻨﺎﻳﻊ غذایی  

۲) شیمی ﻣﻮاد غذایی

۳) ﻓﻨﺎوری ﻣﻮاد غذایی

۴) زﻳﺴﺖ ﻓﻨﺎوری ﻣﻮاد غذایی

دانشگاه‌های دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی

 برخی داوطلبان مایل هستند پیش از این که نسبت به ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۳ اقدام کنند، از دانشگاه‌هایی که در رشته/گرایش مدنظر آن‌ها در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد مطلع شوند. اما این اطلاعات به طور دقیق در دفترچه انتخاب رشته اعلام می‌شود.

با توجه به این که تغییرات دانشگاه‌های پذیرنده یک رشته در مقطع دکتری در سال‌های مختلف تغییرات زیادی ندارد، دانشگاه‌های جداول زیر که مربوط به آزمون دکتری سال گذشته است، می‌تواند به داوطلبان عزیز جهت اطلاع از گرایش‌های دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی و نیز دانشگاه‌هایی که در دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اﺳﻼمی در رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی پذیرش دارند، کمک کند.    

الف. دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی

ب. دانشگاه آزاد اﺳﻼمی

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد علوم و مهندسی صنایع غذایی

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری ۱۴۰۳ از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۳ که شامل اطلاعات دقیق گرایش‌ها و دانشگاه‌های دارای پذیرش است، در همین سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد می‌کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص آزمون دکتری این رشته به صفحات زیر سری بزنید:

آیا در صورتی که داوطلب به مصاحبه آزمون دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی دعوت شود، بدین معنا است که در آن دانشگاه پذیرفته شده است؟

خیر، چند برابر ظرفیت پذیرش دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی به مصاحبه دعوت می‌شوند و در ادامه با توجه به مجموع نمره مصاحبه و آزمون کتبی، پذیرفته‌شدگان نهایی تعیین می‌گردند.

ظرفیت آزمون دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی در سال 1403 کاهش یافته است؟

جزئیات ظرفیت پذیرش در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می شود. این دفترچه پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 1403، از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

برای انتخاب رشته دکتری سراسری و دانشگاه آزاد رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی به کجا مراجعه کنیم؟

انتخاب رشته سراسری در سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد انجام می شود.

ثبت‌نام
باخبرم کن!

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها