دانشگاه های دارای پذیرش دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی در دفترچه انتخاب رشته دکتری مشخص خواهند شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

گرایش های دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی

بر اساس دفترچه ثبت نام دکتری 99، گرایش های دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی به شرح زیر است:

1) ﺻﻨﺎﻳﻊ غذایی  

2) ﺷﻴﻤﻲ ﻣﻮاد غذایی

3) ﻓﻨﺎوری ﻣﻮاد غذایی

4) زﻳﺴﺖ ﻓﻨﺎوری ﻣﻮاد غذایی

دانشگاه‌های دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی

برخی داوطلبان مایل هستند پیش از این که نسبت به ثبت نام آزمون دکتری اقدام کنند، از دانشگاه‌هایی که در رشته/گرایش مدنظر آن‌ها در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد مطلع شوند. اما این اطلاعات به طور دقیق در دفترچه انتخاب رشته اعلام می‌شود.

با توجه به این که تغییرات دانشگاه‌های پذیرنده یک رشته در مقطع دکتری در سال‌های مختلف تغییرات زیادی ندارد، دانشگاه‌های جداول زیر که مربوط به آزمون دکتری سال گذشته است، می‌تواند به داوطلبان عزیز جهت اطلاع از گرایش‌های دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی و نیز دانشگاه‌هایی که در دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اﺳﻼمی در رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی پذیرش دارند، کمک کند.    

الف. دانشگاه‌های سراسری

ظرفیت دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی سراسری

ظرفیت پذیرش آزمون دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی  سراسری 98

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی

تا سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی را اعلام می‌کرد و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اع

ب. دانشگاه آزاد اﺳﻼمی

ظرفیت دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی دانشگاه آزاد

ظرفیت پذیرش آزمون دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی آزاد ۹۸

 

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 99 از سوی سازمان سنجش، دفترچه انتخاب رشته دکتری 99 که شامل اطلاعات دقیق گرایش‌ها و دانشگاه‌های دارای پذیرش است، در همین سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

اینستاگرام آزمون دکتری