معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب طی اطلاعیه‌ای جزئیات نحوه و زمان ثبت‌نام داوطلبان آزمون‌ دکتری اختصاصی این دانشگاه در سال 99 را اعلام کرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، در اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب آمده است:

داوطلبان تحصیلات تکمیلی از میان برادران و خواهران طلبه و یا کسانی که از یکی از مراکز و دانشگاه‌های حوزوی فارغ‌التحصیل شده باشند، می‌توانند برای ثبت‌نام در هریک از رشته‌محل‌های تحصیلی دانشگاه ادیان و مذاهب از روز شنبه مورخ 1398/09/30 با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو نسبت به ثبت‌نام آزمون اقدام نمایند.

تکالیف داوطلبان برای ثبت‌نام:

آخرین مهلت ثبت‌نام داوطلبان جهت شرکت در آزمون اختصاصی دکتری 99 دانشگاه ادیان و مذاهب 30 دی ماه است.

  1. داوطلبان دوره دکتری باید پیش از 1399/06/31 از سطح سه حوزوی و یا کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل شوند و داوطلبان کارشناسی ارشد باید پیش از تاریخ مذکور از سطح دو و یا کارشناسی فارغ‌التحصیل شوند. بنابراین به داوطلبان محترم توصیه می‌شود بر اساس شرایط خود اقدام به ثبت‌نام در هریک از این دوره‌ها نمایند.

  2. به همه داوطلبان محترم توصیه می‌شود پیش از شروع مراحل ثبت‌نام، دفترچه راهنمای پذیرش و ثبت‌نام مربوط به دوره انتخابی خود را بادقت مطالعه نمایند.

  3. پس از مطالعه دفترچه راهنما و انتخاب رشته‌محل تحصیلی با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو و یا کلیک بر روی لینک ثبت‌نام اقدام به تکمیل مراحل ثبت‌نام نمایند. در پایان مراحل ثبت‌نام، به داوطلبان شماره پرونده و رمز ورود به سامانه پذیرش دانشجو داده خواهد شد که نشانگر پایان مراحل ثبت‌نام یک داوطلب است. صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب است.

  4. زمان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون کتبی چند روز پیش از آزمون از طریق سامانه پذیرش و یا پیامک، اطلاع‌رسانی خواهد شد. داوطلبان باید کارت ورود به جلسه را در موعد مقرر از طریق سامانه پذیرش، چاپ و دریافت کرده و در روز آزمون همراه با کارت ورود به جلسه آزمون در محل آزمون حضور داشته باشند.

  5. آزمون کتبی (مرحله اول) دکتری تخصصی در روز جمعه 23 خرداد 1399 برگزار خواهد شد.

دفترچه راهنمای پذیرش دانشجو دکتری تخصصی دانشگاه ادیان و مذاهب

اینستاگرام آزمون دکتری