رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور گفت: داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند، تا ساعت ۲۴ امروز ۱۳ اسفند مهلت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

دکتر آبتین حیدرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال ۱۳۹۹ روز سه‌شنبه، ۱۵ بهمن ماه آغاز شد و ۲۶ بهمن ماه پایان پذیرفت. در این بازه زمانی حدود ۱۲ هزار داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت نام کردند.

وی تاکید کرد: به منظور فراهم کردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که در مهلت معین نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام نکردند، فرصتی فراهم شده که بر اساس آن داوطلبان از ۱۱ اسفند می‌توانستند در این آزمون ثبت نام کنند.

حیدرزاده تاکید کرد: مهلت تمدیدشده ثبت نام در آزمون دکتری تا ساعت ۲۴ امروز ۱۳ اسفند ماه پایان می‌پذیرد و داوطلبان در این مهلت تمدید شده فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

حیدرزاده اضافه کرد: آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال ۱۳۹۹ مبتنی بر رایانه‌ در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور که امکانات لازم را دارند (حدودا ۳۵ دانشگاه) برگزار خواهد شد.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور همچنین یادآور شد: برای آماده شدن داوطلبان آزمون فوق دو آزمون آزمایشی مبتنی بر رایانه تا قبل از برگزاری آزمون اصلی پذیرش توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی برگزار خواهد شد.

حیدرزاده در پایان گفت: آزمون مجموعه داروسازی جدا از سایر رشته‌ها و بعد از ظهر روز چهارشنبه، ۲۱ خرداد سال ۹۹ برگزار می‌شود و آزمون رشته‌های علوم پایه و دندانپزشکی نیز در نوبت صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه، ۲۲ و ۲۳ خرداد ۹۹ برگزار خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری