اولین آزمون آزمایشی الکترونیک دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت به منظور آشنایی داوطلبان با نرم افزار کنکور برگزار می شود.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، به استحضار میرساند با توجه به برگزاری آزمون Ph.D سال تحصیلی 1400 -1399 به شیوه الکترونیک، مقرر شد آزمون آزمایشی الکترونیک به منظور آشنایی داوطلبان با نرم افزار آزمون برگزار گردد.

توجه داوطلبان عزیز را به نکات زیر در خصوص نحوه برگزاری این آزمون جلب می نماید:

1) دسترسی به نرم افزار آزمون آزمایشی الکترونیک از طریق سایت ir.epmp و از هر سیستم تحت ویندوز امکانپذیر خواهد بود.

2) داوطلبان میتوانند از منزل، دانشگاه، کافی نت و … با استفاده از رایانه (یا لپ تاپ) به نرم افزار آزمون دسترسی داشته باشند.

3) بازه زمانی مجاز برای ورود به سامانه از ساعت 17 روز 5/12/98 تا ساعت 24 روز 10/12/98 میباشد.

4) شماره ملی هر داوطلب (صرفاً کد ملی ثبت شده در فرم ثبت نام) به عنوان نام کاربری و رمز عبور در سامانه آزمون خواهد بود.

5) به منظور شبیه سازی محیط آزمون، برای آزمون آزمایشی مدت زمان در نظر گرفته شده است که به محض ورود داوطلب به محیط نرم افزار فعال خواهد شد. لذا داوطلبان در زمان استفاده از نرم افزار به این نکته توجه داشته باشند. (15 دقیقه برای بخش تخصصی و 30 دقیقه برای بخش استعداد تحصیلی)

6) آزمون هر داوطلب دارای دو بخش تخصصی و استعداد تحصیلی میباشد که دارای مدت زمان مجزا از یکدیگر هستند و زمان هیچ کدام قابل تخصیص به دیگری نمیباشد. (توجه: در آزمون اصلی نیز به همین شکل خواهد بود.)

7) داوطلب مجاز است با هر یک از دو بخش آزمون (تخصصی یا استعداد تحصیلی) که بخواهد آزمون خود را آغاز نماید. پس از پایان زمان هر بخش، داوطلب بخش دیگر آزمون را شروع میکند.

اینستاگرام آزمون دکتری