فرصت مجدد برای ثبت‌نام در آزمون زبان انگلیسی(EPT)  و آزمون فراگیر مهارت‌های عربی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، به نقل از روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، بدینوسیله به  اطلاع آن دسته از داوطلبانی که  در موعد مقرر اعلام شده  موفق به ثبت نام در آزمون زبان انگلیسی (EPT) و آزمون فراگیر مهارتهای عربی اسفند ماه دانشگاه آزاد اسلامی نشده اند، می رساند مهلت مجدد ثبت نام در آزمون های مذکور از امروز یکشنبه 17 فروردین ماه آغاز و تا روز چهارشنبه 20 فروردین ماه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است برگزاری این آزمون در 5 اردیبهشت ماه لغو و و زمان برگزاری آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

تنها دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام در آزمون مذکور نشده اند می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی english.iau.ac.ir/ept  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

داوطلبان گرامی در صورتی که در خصوص مراحل ثبت نام با مشکلی مواجه شدند می توانند سوالات خود را صرفاً از طریق سامانه پرسش و پاسخ مندرج در سایت مذکور مطرح و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

 

اینستاگرام آزمون دکتری