داوطلبان پذیرش دکتری بدون آزمون 99 دانشگاه گنبد کاووس تا 11 تیر مهلت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه گنبدک اووس برای سال تحصیلی 1399-1400 براساس آیین نامه پذیرش دکتری بدون آزمون از بین برگزیدگان علمی در رشته های آگروتکنولوژی گرایش فیریولوژی گیاهان زراعی، آگروتکنولوژی گرایش اکولوژی گیاهان زراعی و علوم و مهندسی شیلات گرایش صید و بهره‌برداری آبزیان یک نفر در هر رشته/ گرایش دانشجو می­ پذیرد.

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه گنبد کاووس

 1. داوطلبان لازم است دانش‌آموخته کارشناسی ارشد داخل کشور و رشته آنان متناسب با رشته مورد تقاضا (به تشخیص گروه تخصصی مربوطه و تایید شورای آموزشی دانشگاه) باشد و یا دانشجویان جاری دوره کارشناسی ارشد متقاضی پذیرش حداکثر تا 99/06/31 دانش آموخته شوند.

 2. داشتن میانگین کل حداقل 16 در دوره کارشناسی و 17 در دوره کارشناسی ارشد (بدون احتساب نمره پایان نامه)

 3. بیش از دو سال از تاریخ دانش آموختگی متقاضی نگذشته باشد.

 4. کسب حداقل 60 امتیاز از فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و مصاحبه مطابق جدول ارزشیابی و راهنمای امتیازدهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

تذکر:

 1. دارندگان مدرک تحصیلی معادل کارشناسی ارشد مشمول این اطلاعیه نیستند.
 2. دانشجویان شاغل به تحصیل در دوره‌های دکتری تخصصی مشمول این اطلاعیه نیستند.
 3. دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه های غیردولتی- غیر انتفاعی و پردیس های بین الملل (خودگردان) مجاز به استفاده از این آیین نامه برای پذیرش استعدادهای درخشان دوره دکتری نیستند.

نکات مهم:

 1. مدارک ارسالی (فرم ها، کپی مدارک آموزشی و …) و هزینه  ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهند شد.
 2. پذیرفته شدگان این دانشگاه به صورت تمام وقت در دوره دکتری اشتغال به تحصیل خواهند داشت و مشمول کلیه مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه خواهند بود.

 3. پذیرفته‌شدگانی که در استخدام دستگاه‌های دولتی هستند باید مدارک لازم مبنی بر موافقت با تحصیل تمام وقت یا ماموریت تحصیلی را در روز ثبت نام و برای شروع به تحصیل ارائه نمایند.

 4. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام، برگزاری یا مصاحبه و تحصیل در دانشگاه مشخص گردد که داوطلب واجد هر یک از شرایط مندرج در این آگهی نبوده است بلافاصله از شرکت در مصاحبه و یا ادامه تحصیل وی جلوگیری بعمل خواهد آمد و مطابق مقررات با وی رفتارخواهد شد.

 5. دانشگاه ملزم به تکمیل ظرفیت رشته و گرایش نیست و بدیهی است ارسال مدارک و یا دعوت به مصاحبه و انجام مصاحبه هیچ حقی را برای داوطلب در خصوص پذیرش نهایی در دانشگاه ایجاد نمی‌کند.

 6. مدارک مربوط به سوابق علمی آموزشی و پژوهشی مانند پایان نامه، کتب، مقالات چاپ شده، تحقیقات انجام شده و نظایر آن در زمان مصاحبه طبق فرم مشخصات فردی و به ترتیب تنظیم و ارائه شوند.

 7. پذیرش داوطلبان حائز شرایط این آیین نامه بدون پرداخت شهریه تحصیلی است.

 8. تغییر رشته یا تغییر محل تحصیل افراد پذیرفته شده براساس این آیین نامه مجاز نیست.

مدارک ارسالی جهت ثبت نام دکتری بدون کنکور 99 دانشگاه گنبد کاووس

 1. فرم شماره 1 (تقاضانامه ثبت نام)، فرم شماره 2 (تعهد حضور تمام وقت در طول دوره دکتری) که توسط داوطلب تکمیل و امضا شده باشد و فرم شماره 3 (صرفا برای دانشجویان شاغل به تحصیل) که توسط مراجع مربوطه تایید شده باشد (قابل دانلود از همین اطلاعیه که بایستی بصورت تایپ شده تکمیل، پرینت و امضاء شوند)

 2. تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی یک سری

 3. مدرک نداشتن منع ادامه تحصیل از نظر مقررات نظام وظیفه برای داوطلبان مرد (کارت پایان خدمت، معافیت دائم و یا تصویر معافیت تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد دارای اعتبار)

 4. مدرک زبان انگیسی در صورت وجود

 5. اصل فیش بانکی به مبلغ 700.000 ریال (هفتاد هزار تومان) بابت وجه ثبت نام

تذکر: به مدارکی که ناقص و یا پس از مهلت مقرر ارسال شده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 نحوه ارسال مدارک ثبت نام:

داوطلبان باید فرم های لازم را حداکثر تا پایان وقت اداری 99/04/11 تکمیل و به ایمیل [email protected] ارسال نمایند. 

ارائه اصل مدارک و فیش واریزی در روز مصاحبه الزامی است.

اینستاگرام آزمون دکتری