نتیجه بررسی اولیه پرونده الکترونیکی و جزئیات برگزاری مصاحبه غیرمجازی داوطلبان دکتری بدون آزمون 99 دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام این دانشگاه، کلیه داوطلبانی که وفق اطلاعیه اول فراخوان پذیرش دانشجویان استعداد درخشان (برگزیدگان علمی)، متقاضی پذیرش در دوره های دکتری تخصصی سال 1399 این دانشگاه شده اند، ضروری است پس از مطالعه کامل این اطلاعیه نسبت به انجام مراحل بعد اقدام نمایند.

1- باتوجه به تغییر نحوه برگزاری جلسه آزمون شفاهی (مصاحبه علمی) از حضوری به غیرحضوری (مجازی) ضروری است کلیه داوطلبان واجد شرایط اولیه پذیرش حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ 8 تیرماه 1399 نسبت به بارگذاری مدارک زیر در سامانه گلستان دانشگاه اقدام نمایند:

 تصویر کامل نسخه چاپ شده مقالات علمی پژوهشی (در صورت دارا بودن مقالات علمی پژوهشی) در قسمت ارسال مدارک، ردیف “متن کامل مقالات علمی پژوهشی”

 تصویر توصیه نامه(های) علمی از اساتید دوره کارشناسی ارشد (در صورت امکان ارائه و در قالب فرم پیوست) در قسمت ارسال مدارک، ردیف “فرم توصیه نامه علمی”

2- داوطلبان ثبت نام کرده، ضروری است برای آگاهی از وضعیت بررسی اولیه پرونده الکترونیکی خود با استفاده از شناسه کاربری و رمزعبوری که هنگام ثبت نام در سامانه گلستان دانشگاه دریافت کرده اند وارد سامانه مذکور شده و از منوی ثبت نام—->دانشگاه تربیت مدرس —-> پذیرش برگزیدگان علمی دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس —-> لینک آخرین وضعیت داوطلب از وضعیت بررسی مدارک ارسالی خود به شرح زیر مطلع شوند:

داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه مدارک آنها در سامانه گلستان دانشگاه “مشروط” اعلام شده است حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ 8 تیرماه 99 فرصت دارند نسبت به تکمیل مدارک مندرج در بند 1 این اطلاعیه و همچنین رفع نقص سایر مدارک ارسالی (در صورت وجود و اعلام موارد نقص در سامانه گلستان) اقدام نمایند. پس از بررسی مجدد مدارک و تغییر وضعیت داوطلبان از “مشروط” به “تایید” ضروری است داوطلبان ذی ربط از روز شنبه مورخ 14 تیرماه تا پایان روز جمعه مورخ 20 تیرماه 1399 نسبت به انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور اقدام و گواهی مربوط به ثبت نام را دریافت نمایند.

توجه: داوطلبانی که نسبت به رفع نقص و انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور اقدام ننموده و گواهی ثبت نام الکترونیکی را دریافت نکنند مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی نخواهند بود.

مراحل انتخاب زمینه های تحقیقاتی مورد علاقه
توجه: برای انتخاب زمینه های تحقیقاتی ضروری است از مرورگر IE ، نسخه 9 به بالا استفاده شود.

1- ابتدا برروی لینک ایجاد زمینه تحقیقاتی کلیک کنید.

2- درصفحه باز شده مجددا بر روی لینک انتخاب زمینه تحقیقاتی کلیک کنید.

3- درصفحه بازشده، زمینه تحقیقاتی مورد نظر را (با کلیک بر روی سطر مربوط) انتخاب نمایید.

4- بر روی دکمه ایجاد کلیک کنید. برای هر رشته/گرایش انتخابی، باید حداقل سه زمینه تحقیقاتی را (در صورت وجود در سیستم) انتخاب نمایید. ترتیب انتخاب زمینه های تحقیقاتی، نشان دهنده اولویت انتخابی داوطلب می باشد. لیکن، در هرحال زمینه تحقیقاتی (موضوع رساله دکتری) پذیرفته‏شدگان با توافق استاد راهنما، گروه آموزشی و دانشگاه پس از پذیرش و ثبت نام آنان تعیین خواهد شد و انتخاب زمینه تحقیقاتی توسط داوطلبان حقی برای آنان ایجاد نمی کند.

داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه مدارک آنها درسامانه گلستان دانشگاه “عدم تایید” اعلام شده است، وفق ضوابط و مقررات و فراخوان پذیرش منتشره حائز شرایط اولیه پذیرش نبوده اند و یا اینکه در مهلت مقرر نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام و بارگذاری مدارک الزامی اقدام نکرده¬اند؛ لذا از فهرست داوطلبان واجد شرایط پذیرش حذف شده‌اند.

3- زمان، نحوه برگزاری جلسه آزمون شفاهی و اعلام نتیجه نهایی

 با توجه به تعویق آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال 1399 و همچنین شرایط خاص به وجود آمده به دلیل شیوع بیماری کرونا، جلسه آزمون شفاهی کلیه رشته گرایش های این دانشگاه از طریق پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان به صورت مجزا از جلسه آزمون شفاهی داوطلبان آزمونی، در

نیمه دوم تیرماه 1399 به صورت غیرحضوری (مجازی) و از طریق نرم افزار skype  , adobe connect   و یا هر نرم افزار دیگری که توسط گروه آموزشی مربوط به دانشجویان ذی ربط اعلام می شود برگزار خواهد شد.

 برنامه دقیق زمانبندی و نحوه برگزاری جلسه مصاحبه علمی هر رشته / گرایش متعاقبا توسط دانشکده و گروه آموزشی مربوط از طریق تماس تلفنی/ ارسال پیامک یا ایمیل به داوطلبانی که گواهی ثبت نام را از سامانه گلستان دریافت کرده اند اطلاع رسانی خواهد شد.
*داوطلبان بایستی به پیام های دریافتی از طریق دانشکده و گروه آموزشی مربوط توجه داشته باشند و از تاریخ و ساعت برگزاری جلسه آزمون شفاهی خود مطلع شوند. دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی از طرق دیگر ندارد و عدم حضور داوطلب در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه مقدور نخواهد بود.

نتیجه نهایی بررسی پذیرش داوطلبان حداکثر تا پایان شهریورماه سال 1399 از طریق وبگاه دانشگاه، بخش آموزش به نشانی https://www.modares.ac.ir/edu اعلام خواهد شد. از داوطلبان درخواست می شود اکیدا از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی خودداری نمایند.

4- سایر موارد

 باتوجه به اینکه نحوه اعلام نتیجه بررسی اولیه پرونده الکترونیکی داوطلبان از وضوح کافی برخوردار است ضروری است داوطلبان محترم در صورت نیاز به رفع نقص، باتوجه به توضیح درج شده در مقابل هرمدرک نسبت به رفع نقص مدارک ارسالی خود اقدام و از تماس با بخش های مختلف دانشگاه جدا خودداری نمایند.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل احتمالی ضروری است مراتب به آدرس پست الکترونیکی [email protected] ارسال تا در اسرع وقت، پاسخ مقتضی به آدرس پست الکترونیکی داوطلب، ارسال شود.

داوطلبان پذیرفته شده ملزم خواهند بود در زمان مقرری که متعاقبا توسط دانشکده و گروه آموزشی مربوط اعلام خواهد شد نسبت به ارائه گواهی ثبت نام و اصل مدارکی که در سامانه گلستان دانشگاه بارگذاری کرده¬اند اقدام نمایند. در صورتی که مغایرتی بین مدارک و مستندات ارائه شده داوطلب با اصل مدارک صادره از مراجع ذی ربط وجود داشته باشد، بلافاصله قبولی داوطلب لغو و از ثبت نام و ادامه تحصیل او جلوگیری می‏شود و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری