در حالی که کمتر از 4 روز تا آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۹ باقی مانده است، گفته های ضدونقیض مسئولین وزارت علوم، وزارت بهداشت و سازمان سنجش، ساعات باقی مانده تا کنکور را به جهنم تشویش تبدیل کرده است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، پس از کش و قوس های فراوان در تعویق یا عدم تعویق آزمون دکتری و دیگر آزمون های سراسری، مقرر شد در جلسه روز شنبه در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشخص شود.

علی رغم اخبار اولیه مبنی بر حضور وزیر علوم در این جلسه، معاون آموزشی ایشان به همراه رییس سازمان سنجش در جلسه حضور یافتند.

ساعاتی پس از برگزاری این جلسه، دکتر نمکی، از موکول شدن تصمیمات به بعد از جلسه کارشناسی خبر داد و وعده داد که به زودی تکلیف داوطلبان آزمون های سراسری، به ویژه آزمون دکتری تخصصی مشخص خواهد شد.

پس از پایان جلسه روز شنبه (دیشب)، حاضران احتمالی جلسه که از مسئولین بلندپایه وزارتین بودند، برداشت های مختلفی از نتیجه جلسه اعلام کردند که به سردرگمی داوطلبان افزود.

از صبح امروز نیز خبرهای مختلفی درخصوص تشکیل جلسه در رابطه با زمان و نحوه برگزاری کنکورهای سراسری منتشر شده، اما در حالی که امروز نیز رو به اتمام است، خبری درخصوص نتیجه و جمع بندی جلسات اعلام نشده است.

لحظاتی پیش نیز دکتر وهاب زاده، مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ نظرات داوطلبان در صفحه شخصی خود! از عدم برگزاری جلسه در روز یکشنبه خبر داد و از احتمال برگزاری در روز دوشنبه سخن گفت.

این در حالی است که فاصله داوطلبان با آزمون دکتری تنها 84 ساعت است و ساعات باقی مانده نیز به سرعت در حال سپری شدن هستند.

اینستاگرام آزمون دکتری