نحوه و زمان ثبت نام مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری دانشگاه پیام نور در سال ۹۹ اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

برگزاری مجازی مصاحبه دکتری پیام نور

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام دانشگاه پیام نور و با توجه به اعلام اسامی معرفی شدگان مصاحبه آزمون دوره دکتری تخصصی سال  ۱۳۹۹ و دستور رییس دانشگاه مبنی بر تحقق نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا و رعایت حفظ سلامتی داوطلبان، مرحله دوم (ارزشیابی علمی) آزمون فوق به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

لذا مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور با راه اندازی سامانه “مدد” و با تاکید بر انجام بهینه مصاحبه علمی به صورت برخط، اقدام به برگزاری جلسات مصاحبه مجازی با حضور متقاضیان محترم دوره دکتری و اعضای مصاحبه کننده، می نماید.

نکات مهم جهت شرکت در مصاحبه دکتری پیام نور

1-  استفاده از مرورگر فایرفاکس ( Mozilla Firefox) یا کروم (chrome).
2-  نصب نرم افزار های AdobeConnectAddinInstaller و AdobeFlashPlayer23.0.0.207-Firefox
3-  رفع مشکل ورود به جلسات محازی از خارج از کشور
4- قبل از ورود به جلسه مصاحبه پذیرفته شده محترم ملزم به انجام تست پیش از مصاحبه مطابق اطلاعیه شماره 3 می باشد. شایان ذکر است در صورت عدم برقرای تست ارتباط قبل از مصاحبه علمی دکتری عواقب بروز هرگونه مشکل هنگام برگزاری جلسه مصاحبه بر عهده پذیرفته شده می باشد.
5- پذیرفته شدگان محترم قبل از ورود به سامانه مصاحبه علمی ملزم به عضویت در گروه های واتس آپی (جهت اخذ نوبت در جلسه مصاحبه علمی) به شرح جدول زیر می باشند.
6- جهت ورود به سامانه مصاحبه دکتری اینحا کلیک کنید.
توجه: به جز رشته گرایش های جدول زیر بقیه رشته ها مربوط به این مرکز ( مرکز تحصیلات تکمیلی) نمی باشند.

سایت مصاحبه دکتری پیام نور

متقاضیان جهت ورود به سامانه مصاحبه علمی دوره دکتری 99 از لینک زیر استفاده نمایند. جهت دریافت راهنمای استفاده از سامانه مدد- مصاحبه علمی دوره دکتری99 اینجا کلیک کنید.

ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور 99

مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نورمعرفی شدگان به مصاحبه دوره دکتری در این دانشگاه لازم است ضمن مطالعه دقیق و مجدد دفترچه راهنمای عملی انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۹ و همچنین اطلاعیه ها و دستورالعمل های این دانشگاه  از روز یک شنبه ۳۰ شهریور تا روز جمعه ۴ مهرماه ۹۹ جهت ثبت نام به سامانه مصاحبه دوره دکتری-مدد این دانشگاه به آدرس اینترنتی http://madad.pnu.ac.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل و ارسال مدارک اقدام نمایند.

داوطلبان باید با ورود به سامانه مصاحبه، با استفاده از کد ملی به عنوان نام کاربری و شماره داوطلبی  به عنوان کلمه عبور نسبت به بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.همچنین داوطلبان ضروری است با انتخاب درگاه پرداخت، نسبت به واریز مبلغ  ۹۰۰ هزار ریال هزینه مصاحبه اقدام نمایند.

تبصره: مطابق با بند ۳ بخشنامه ۲۹۴۸۴ سازمان سنجش، داوطلبان محترمی که بیش از یک رشته-گرایش-محل که جلسات مصاحبه جداگانه ای برای آنها تعریف شده است، را انتخاب نموده اند، برای هر انتخاب، باید در سامانه مدد نسبت به پرداخت هزینه مصاحبه اقدام نموده، در غیر اینصورت تنها در رشته-گرایش-محل‌هایی دعوت به مصاحبه خواهند شد که انتخاب و ثبت نام را در آنها تکمیل کرده باشند.

در هنگام بارگذاری مدارک، به موارد قید شده از قبیل فرمت و یا حجم پیشنهادی برای ارسال مدارک، دقت لازم بعمل آید.

مدارک مصاحبه دکتری 99 پیام نور

تصاویر مدارک مورد نیاز که در سامانه قابل بارگذاری است، شامل صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات ارسال صفحه توضیحات الزامی است)، کارت ملی، مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه ای با قید معدل (دارندگان مدارک کارشناسی ناپیوسته ملزم به ارائه مدرک کاردانی و کارشناسی  با “قید معدل” یا ریز نمرات دارای معدل می باشند.)

تبصره یک: در صورتیکه مدارک تحصیلی فاقد معدل باشد، ارائه اصل ریز نمرات یا گواهی معدل ممهور به  مهر محل تحصیل یا گواهی جهت تائید معدل الزامی است؛ درغیر اینصورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نمی باشد.

تبصره دو: با توجه به شرایط خاص کشور ناشی از انتشار ویروس کورونا و تغییر زمان آزمونها، تاریخ دانش آموختگی دانشجویانی که در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۳۹۸، آخرین نیمسال خود را می گذرانند، بر اساس تشخیص و تایید آموزش دانشگاه استثنائا برای همین نیمسال تحصیلی از ۹۹/۰۶/۳۱ به ۹۹/۰۷/۳۰ تغییر می یابد و این دانشجویان می توانند به جای بارگذاری مدرک کارشناسی ارشد خود، این گواهی را ارسال نمایند.

همچنین کارت پایان خدمت و یا گواهی وضعیت نظام وظیفه عمومی (ویژه برادران)، مدارک ایثارگری و رزمندگان (بر اساس مفاد مندرج در بند مرتبط با سهمیه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری سال ۹۹)،عکس پرسنلی جدید و حکم کارگزینی و موافقت نامه محل خدمت برای ادامه تحصیل در دوره دکتری مخصوص متقاضیان استفاده از سهمیه مربیان از دیگر مدارک لازم است.

تبصره یک: استفاده از سهمیه مربیان بر اساس مفاد مندرج در صفحه ۱۰ راهنمای عملی انتخاب رشته (دفترچه شماره ۲) سال ۱۳۹۹، مختص اعضاء محترم علمی رسمی آزمایشی  و رسمی قطعی تمام دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی می باشد.

تبصره دو: مربیان دانشگاه آزاد اسلامی تنها با معرفی نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی امکان بهره مندی از این سهمیه را دارا می باشند.

گواهی استمرار همکاری (مخصوص استفاده از سهمیه مربیان)      

مدارک پژوهشی اعم از صفحه مشخصات پایان نامه کارشناسی ارشد ، صفحه مربوط به شناسنامه مقاله یا کتاب چاپ شده و مدارک مربوط به آزمونهای زبان انگلیسی ( با اعتبار حداقل ۲ سال) در صورت وجود، مانند: (MSRT)، (ETPNU)، (MCHE)، (IELTS)، (TOEFL PBT)، (TOEFL IBT)، (TOEFL CBT) و  (TOLIMO) با توجه به شرایط خاص و زمان محدود برای انجام مصاحبه اکیدا توصیه میگردد داوطلبان گرامی در روز و ساعت اعلام شده از طرف مرکز مجری آمادگی لازم برای شرکت در جلسه الکترونیکی را داشته باشند  تا از تلاقی با مصاحبه های بعدی جلوگیری بعمل آید.

داوطلب لازم است یک ساعت قبل از شروع جلسه مصاحبه با ورود به سامانه از اتصال و امکان دسترسی به سیستم اطمینان حاصل کرده و در صورت بروز مشکل با کارشناس مربوطه در مرکز تماس حاصل نمایند تا نسبت به رفع اشکال اقدام لازم صورت پذیرد.

از آنجائیکه در زمان مصاحبه ممکن است اساتید نیاز به ارائه مدارکی از داوطلب داشته باشند، به همراه داشتن کلیه مدارک پژوهشی و آموزشی در زمان مصاحبه الزامی است.
در پایان پس از بررسی دقیق مراحل ثبت نام و واریز هزینه مصاحبه، داوطلبان باید نسبت به پایان ثبت اطلاعات اطمینان حاصل نموده و کد پیگیری را دریافت نمایند. توصیه می شود نسبت به چاپ یا ذخیره این کد برای تائید ثبت نام خود اقدام فرمایید.  

یادآور می شود پذیرش داوطلب منوط به ثبت نام در سامانه مصاحبه بوده و در روز مقرر صرفا از افرادی مصاحبه بعمل خواهد آمد که مدارک خود را بارگذاری و کد پیگیری را اخذ نموده باشند.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور

ردیف روز مصاحبه تاریخ مصاحبه رشته قبولی گرایش لینک وانس آپ
 1 یک شنبه 99/07/13 آموزش از راه دور    https://chat.whatsapp.com/F27Qu0IhE9mLxW41nAEv5I
جغرافیا روستایی  https://chat.whatsapp.com/BoDLxZA6HyHA9vtp3LIxfV
 2 دوشنبه 99/07/14 آموزش از راه دور    https://chat.whatsapp.com/F27Qu0IhE9mLxW41nAEv5I
جغرافیا روستایی  https://chat.whatsapp.com/BoDLxZA6HyHA9vtp3LIxfV
حقوق بین الملل  https://chat.whatsapp.com/EsI2TBPqQUjD6tuiaIrBrz
آموزش زبان انگلیسی   https://chat.whatsapp.com/GEeltU02VyzKNQgBzOXzKa
مدیریت بازرگانی بازاریابی  https://chat.whatsapp.com/CZEdTylzgZBId0H1EulX0f
مدیریت بازرگانی رفتار و منابع  https://chat.whatsapp.com/K7DrV6el9L14VlONIGIy8Q
مدیریت بازرگانی استراتژیک  https://chat.whatsapp.com/GGspZWQ9lsM8YzTlFVeeeO
حقوق خصوصی    https://chat.whatsapp.com/BJkLipif16zBvoYh7DYd0U
 3 سه شنبه 99/07/15 مدیریت بازرگانی استراتژیک  https://chat.whatsapp.com/GGspZWQ9lsM8YzTlFVeeeO
مدیریت بازرگانی بازاریابی  https://chat.whatsapp.com/CZEdTylzgZBId0H1EulX0f
مدیریت بازرگانی رفتار و منابع  https://chat.whatsapp.com/K7DrV6el9L14VlONIGIy8Q
مدیریت ورزشی    
https://chat.whatsapp.com/Gb0030AvBgSAoByZFw809A
زبان انگلیسی  
 https://chat.whatsapp.com/GEeltU02VyzKNQgBzOXzKa
زبان شناسی  
 https://chat.whatsapp.com/G7USJmlm5rYJ6mFRLAbXIq
حقوق خصوصی    
https://chat.whatsapp.com/BJkLipif16zBvoYh7DYd0U
حقوق بین الملل    
https://chat.whatsapp.com/EsI2TBPqQUjD6tuiaIrBrz
 4 چهار شنبه 99/07/16 حقوق بین الملل  
 https://chat.whatsapp.com/EsI2TBPqQUjD6tuiaIrBrz
زبان شناسی    
https://chat.whatsapp.com/G7USJmlm5rYJ6mFRLAbXIq
مدیریت بازرگانی بازاریابی  
https://chat.whatsapp.com/CZEdTylzgZBId0H1EulX0f
مدیریت بازرگانی رفتار و منابع https://chat.whatsapp.com/K7DrV6el9L14VlONIGIy8Q
مدیریت بازرگانی سیاستگذاری  
https://chat.whatsapp.com/GGspZWQ9lsM8YzTlFVeeeO
مدیریت دولتی رفتار  
https://chat.whatsapp.com/LOJcfzdj5XM0Q0MZ1UeHzo
مدیریت دولتی منابع  
https://chat.whatsapp.com/HgF5iWMXPFCIIwyIUHFFIl
مدیریت ورزشی    
https://chat.whatsapp.com/Gb0030AvBgSAoByZFw809A
 5 شنبه 99/07/19 مدیریت ورزشی    
https://chat.whatsapp.com/Gb0030AvBgSAoByZFw809A
مدیریت دولتی منابع  
https://chat.whatsapp.com/HgF5iWMXPFCIIwyIUHFFIl
مدیریت دولتی رفتار