داوطلبان آزمون دکتری 99 تا 10 آبان ماه مهلت دارند نسبت به اعتراض به نتایج آزمون دکتری اقدام کنند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام سازمان سنجش، باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض به مندرجات کارنامه نتایج اولیه می‌توانند حداکثر تا تاریخ 99/08/10 به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http://darkhast.sanjesh.org  مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند.

نحوه اطلاع از نتیجه ثبت اعتراض به نتایج دکتری

پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می‌توانند پس از دریافت شماره و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند. بدیهی است به مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ 99/08/10 واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثرداده نخواهد شد.

مراحل اعتراض به نتایج آزمون دکتری 99

1- برای اعتراض به نتایج آزمون دکتری 99، می‌توانید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و سپس از منوی سمت چپ نسبت به ورود به سیستم پاسخگویی این سازمان اقدام نمایید.

در صورتی که قبلاً در سیستم پاسخگویی عضو شده‌اید با اطلاعات کاربری خود وارد شده و در صورتی که قبلاً عضو نشده‌اید، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنید.

سایت اعتراض به نتایج دکتری 99

2- با ورود به سیستم پاسخگویی سایت سنجش، از منوی سمت راست بر روی گزینه «درخواست جدید» کلیک کنید.

اعتراض به نتایج کنکور دکتری 99

3- سپس در بخش آزمون، «دکتری» و در بخش سال، «1399» را انتخاب کنید و بر روی گزینه جستجو کلیک کنید.

با ظاهر شدن گزینه‌های پایین صفحه، گزینه «اعتراض به نتیجه قبولی» را انتخاب کنید تا بتوانید درخواست خود جهت اعتراض به نتایج آزمون دکتری 99 را ثبت کنید.

اعتراض به نتایج نهایی دکتری 99

4- برای ثبت درخواست خود جهت اعتراض به نتایج دکتری 99، لازم است اطلاعات خود شامل شماره داوطلبی و شماره پرونده را وارد کنید.

چگونه به نتایج آزمون دکتری 99 اعتراض کنیم؟

مهلت اعتراض به نتایج آزمون دکتری 99 تا کی است؟

بر اساس اعلام سازمان سنجش، داوطلبان تا ششم شهریور فرصت دارند نسبت به نتایج اعتراض کنند.

برای اعتراض به نتایج کنکور دکتری 99 به کدام سایت باید مراجعه کرد؟

در مطلب نحوه اعتراض به نتایج دکتری 99، جزئیات این موضوع شرح داده شده است.

اینستاگرام آزمون دکتری