اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی وزارت بهداشت در مورد نحوه بارگذاری مدارک و کلیپ مصاحبه دکتری تخصصی سال 1399 منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

جزئیات مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 99

به گزارش پی اچ دی تست، متن اطلاعیه به شرح زیر است:

1) بنابر تصمیمات اخذ شده در شورای سنجش و پذیرش دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی مقرر شده است با تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا، در پذیرش دوره دکتری تخصصی سال 1399 نمره بخش کتبی %70 نمره کل و نمره بخش مربوط به مصاحبه علمی و سنجش عملی %30 نمره کل را تشکیل دهد.

2) با توجه به تأکیدات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر رعایت پروتکلهای بهداشتی و به منظور کاهش تردد و مسافرتها، بخش مصاحبه بصورت غیر حضوری و فقط بر اساس بررسی مدارک، مستندات و کلیپ (ارائه مجازی) توسط اساتید مربوطه در هر رشته خواهد بود.

3) از %30 بخش مصاحبه علمی و سنجش ، %20 مربوط به مدارک و مستندات سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری و %10 مربوط به ارائه مجازی از طریق بارگذاری کلیپ می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلیپ ارسالی (و کلیپ مربوط به بخش تشویقی) به دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت مراجعه کنید.

4) هر داوطلب باید در زمان تعیین شده برای رشته خود اقدام به ارسال مدارک و بارگذاری کلیپ نماید.

ارسال مستندات هر رشته در زمانی غیر از مهلت تعیین شده برای آن رشته امکان پذیر نخواهد بود. فرایند بارگذاری مدارک و کلیپ از هفته آینده آغاز و زمان بندی رشته ها متعاقباً اعلام خواهد شد. داوطلبان توجه داشته باشند که هر رشته فقط یک روز مهلت بارگذاری مدارک خواهد داشت، لذا داوطلبان باید مدارک و کلیپ خود را آماده داشته باشند و در روز مربوط به رشته خود بارگذاری نمایند.

5) هیچ گونه مدرکی به صورت حضوری یا کتبی یا ارسال از طریق پست، اتوماسیون، پست الکترونیکی و غیره پذیرفته نمیشود و ترتیب اثر داده نخواهد شد.

6) نظر به این که نتایج آزمون بر اساس مدارک و کلیپ ارائه شده توسط داوطلبان، استخراج شده و داوطلبان متعهد به صحت مطالب ارسالی هستند، در صورت محرز شدن موارد مغایرت در هر مرحله از آزمون و/یا تحصیل، قبولی داوطلبان کان لم یکن تلقی شده و مسئولیت آن بر عهدهی داوطلبان است و طبق مصوبات هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمونها با آنان برخورد خواهد شد.

مشخصات فنی کلیپ مصاحبه مجازی دکتری وزارت بهداشت

حجم کلیپ حداکثر 100 مگابایت باشد.
از نظر زمانی حداکثر 10دقیقه باشد.
فایل از نوع mp4 و یا mkv باشد.
کیفیت کلیپ مهم نیست، بلکه کافیست از نظر صدا و تصویر واضح باشد. ملاک نمره دهی اساتید، محتوای کلیپ خواهد بود نه کیفیت آن.

توجه: هر داوطلب (در هر رشته) فقط یک بار مجاز به ویرایش کلیپ ارسالی (حذف و بارگذاری مجدد)، در همان بازه زمانی مشخص شده برای بارگذاری مستندات آن رشته میباشد.

اینستاگرام آزمون دکتری