نتایج نهایی کنکور دکتری ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد؛ حداکثر تا ۵ آبان ماه اعلام خواهد شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

زمان اعلام نتایج دکتری آزاد 99

بهروز طهماسب کاظمی در گفتگو با مهر، با اشاره به برگزاری جلسات مصاحبه دکتری ۹۹ گفت: به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی برگزاری جلسات مصاحبه دکتری به صورت غیرحضوری در دستورکار قرار گرفت. بیش از ۱۳۰۰ نفر از اساتید دانشگاه آزاد استان های تهران و البرز، با حضور در واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی، تهران جنوب، تهران شمال و تهران غرب، مسئولیت انجام مصاحبه ها را برعهده گرفتند.

نتایج دکتری آزاد 99 رئیس سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه امسال بیش از ۲۵ هزار نفر برای شرکت در مصاحبه ورودی دکتری سال ۹۹ دعوت شدند، گفت: این مصاحبه ها که از ۱۹ مهرماه آغاز شده تا امروز ۳۰ مهرماه ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه زمان برگزاری مصاحبه دکتری تمدید نمی شود، خاطرنشان کرد: تا این لحظه بیش از ۲۲ هزار مصاحبه دکتری برگزار شده است.

رئیس سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد با اعلام اینکه نتایج دکتری دانشگاه آزاد 99 اوایل هفته آینده (حداکثر تا ۵ آبان ماه) اعلام خواهد شد، افزود: پس از اعلام نتایج، ثبت‌نام در واحدهای دانشگاهی و از طریق سامانه آموزشیار انجام می‌شود.

نتایج دکتری 99 دانشگاه آزاد از چه طریقی اعلام می شود؟

اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد 99 احتمالا از طریق سایت سازمان سنجش خواهد بود.

اگر با اعلام نتایج دکتری 99 متوجه شویم که هم دانشگاه آزاد و هم سراسری قبول شده ایم حق انتخاب داریم؟

بله شما می توانید هر یک از رشته محل های قبولی را برای ادامه تحصیل انتخاب کنید.

نحوه مشاهده نتایج دکتری آزاد 99 چگونه است؟

داوطلبان آزمون دکتری 99 دانشگاه ازاد با استفاده از اطلاعات شخصی و داوطلبی خود می توانند نسبت به مشاهده نتایج نهایی دکتری 99 اقدام کنند.

اینستاگرام آزمون دکتری