سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات رشته های مجاز به شرکت در آزمون دکتری 1400 رشته مشاوره در اطلاعیه اصلاحات دفترچه ثبت نام را تغییر داد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، در اصلاحات دفترچه ثبت نام آزمون دکتری 1400 که 9 آذرماه منتشر شد، اعلام شد که فارغ التحصیلان رشته کارشناسی ارشد «مشاوره (تمامی گرایش ها)» مجاز به ثبتنام و پذیرش در این مجموعه امتحانی هستند.

این موضوع موجب نگرانی داوطلبان آزمون دکتری 1400 مشاوره که از رشته های علوم تربیتی (تمامی رشته‌ها و گرایش‌ها)، روانشناسی (تمامی رشته‌ها و گرایش­‌ها) و روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی بر اساس دفترچه ثبت نام دکتری 1400، نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کرده بودند، گردید.

اما سازمان سنجش بدون اطلاع رسانی، اقدام به ویرایش اطلاعیه اصلاحات دفترچه آزمون دکتری 1400 نموده و شرط مذکور را به شکل زیر تغییر داده است:

علاوه بر فارغ التحصیلان رشته های کارشناسی ارشد  مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، فارغ التحصیلان رشته کارشناسی ارشد «مشاوره (تمامی گرایش ها)» نیز مجاز به ثبت نام و پذیرش در این مجموعه امتحانی هستند.

اینستاگرام آزمون دکتری