جدول زمان بندی برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی ارومیه در سال ۱۴۰۰ منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه صنعتی ارومیه بر اساس شیوه نامه اجرایی آزمون ورودی دوره دکتری ۱۴۰۰ سازمان سنجش آموزش کشور، جهت تکمیل فرایند آزمون، از کلیه داوطلبانی که حد نصاب اعلامی را دارا می باشند و از طرف سازمان سنجش آموزش کشور به این دانشگاه معرفی شده اند، دعوت به مصاحبه می نماید.

با توجه به شرایط خاص ناشی از همه گیری بیماری کووید- ۱۹، به منظور صیانت از سلامت جامعه دانشگاهی و داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری ۱۴۰۰، برگزاری مرحله دوم این آزمون که تمرکز اصلی آن بر مصاحبه است، به صورت غیرحضوری (به روش الکترونیکی) خواهد بود.

مصاحبه غیرحضوری بر اساس بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و از طریق سامانه الکترونیکی دانشگاه بر اساس جدول زمان بندی زیر برگزار خواهد شد.

 
کدرشته محل نام رشته امتحانی
نام گرایش
نام دوره ظرفیت تاریخ مصاحبه آدرس ایمیل کارشناسان تحصیلات تکمیلی
۳۰۶۸ فیزیک – ذرات بنیادی و نظریه میدان ها روزانه ۳ نفر ۱۴۰۰/۰۳/۱۱   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ nesagolbazi@yahoo.com
تلفن: ۳۱۹۸۰۲۸۵-۰۴۴
۳۹۷۱ مهندسی مکانیک
تبدیل انرژی
روزانه ۵ نفر ۱۴۰۰/۰۳/۲۲    ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ kobrajavadi@gmail.com
تلفن: ۳۱۹۸۰۲۹۲-۰۴۴
 
 

 

 

 

 

 

نحوه تکمیل و ارسال مدارک :

داوطلبان حائز شرایط و متقاضی شرکت در مصاحبه تخصصی غیرحضوری دانشگاه صنعتی ارومیه در بازه ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ لغایت ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ فایل اسکن شده مدارک مندرج در بند۲ را به آدرس ایمیل کارشناس مربوطه (مندرج در جدول ۱)  ارسال و آمادگی خود را جهت شرکت در مصاحبه اعلام نمایند. پس از بررسی و جمع بندی مدارک توسط کارشناسان تحصیلات تکمیلی، روز و ساعت مصاحبه غیرحضوری هریک از داوطلبان برای مصاحبه (از بین روزهای جدول ۱) متعاقباً از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
 
مدارک مورد نیاز:
  • تکمیل فرم شماره ۱ ( به پیوست)

  • اسکن تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی

  • تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰

  • اسکن مدارک و ریزنمرات مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
تبصره ۱– آن دسته از داوطلبانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز اسکن و ارسال نمایند.
 
تبصره ۲– آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل خواهند شد، باید اصل گواهی تایید شده (مهر و امضا شده ) توسط دانشگاه محل تحصیل، مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ را اسکن نموده و ارسال نمایند.

– تمامی مدارک ذکر شده در فرم شماره ۱

– تصویر فیش بانکی به مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال (یک میلیون ریال) بابت هزینه ارزیابی تخصصی و مصاحبه به شماره حساب دانشگاه صنعتی ارومیه نزد بانک ملی قابل پرداخت در تمامی شعب. لازم به ذکر است وجوه دریافتی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

– اصل حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی- قطعی و یا رسمی- آزمایشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری.

توصیه‌های عمومی:

– کلیه داوطلبان گرامی با استفاده از اینترنت پرسرعت در روز مصاحبه به سامانه الکترونیکی دانشگاه متصل شوند.

– مصاحبه از هر یک از داوطلبان فقط یک بار و در زمان تعیین شده صورت خواهد گرفت. عدم مراجعه داوطلب در تاریخ مشخص شده به منزله انصراف وی تلقی شده و برگزاری مجدد مصاحبه برای داوطلبی که شرکت نکرده است، امکان‌پذیر نخواهد بود. 

– کلیه مستندات رزومه داوطلبان باید آماده و در دسترس باشد تا در ر