مدارک لازم، زمان بندی و نحوه برگزاری مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه صنعتی سهند در سال 1400 اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه صنعتی سهند از بین داوطلبان معرفی شده از سوی سازمان سنجش کشور، در رشته‌های علوم ریاضی، فیزیک، مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی معدن، مهندسی پلیمر، مهندسی پزشکی، مهندسی نفت، مهندسی مواد و مهندسی شیمی از طریق آزمون نیمه متمرکز دانشجو می‌پذیرد.

لذا داوطلبانی که در آزمون دکتری سال جاری، کد رشته محل‌های این دانشگاه را انتخاب نموده و قصد شرکت در مصاحبه این دانشگاه را دارند به منظور آشنایی با فرآیند مصاحبه و اقدامات مورد نیاز به دقت اطلاعیه حاضر را مطالعه فرمایند.

نحوه برگزاری جلسه مصاحبه دکتریمصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی سهند

مصاحبه داوطلبان معرفی شده از سوی سازمان سنجش کشور براساس زمانبندی ارائه شده مطابق جدول و به صورت مجازی و تصویری از طریق سامانه برگزاری جلسه مصاحبه الکترونیکی (LMS) انجام خواهد گرفت و عدم حضور داوطلب در مصاحبه شفاهی و مصاحبه تخصصی در تاریخ مندرج در این برنامه زمانی به منزله انصراف داوطلب از درخواست پذیرش در دانشگاه سهند میباشد.

– اطلاعات و دستورالعمل مربوط به اتصال به سامانه برگزاری جلسه مصاحبه الکترونیکی در فایل راهنمای ورود به سامانه الکترونیکی مصاحبه دکتری آورده شده است.

– امکانات لازم برای برگزاری جلسه مصاحبه شامل کامپیوتر (مجهز به دوربین-webcam) و اینترنت در روز مصاحبه میباشد و داوطلب لازم است قبل از روز مصاحبه از کارکرد صحیح تجهیزات مورد نیاز مصاحبه مجازی از قبیل رایانه، میکروفون، اینترنت و دوربین خود اطمینان حاصل نماید.

– اطلاعات مربوط به زمان‌بندی دقیق جلسه مصاحبه متعاقباً از طریق دانشکده‌ها اعلام و به نحو مقتضی به اطلاع داوطلبان محترم رسانده خواهد شد.

مدارک لازم برای دعوت شدگان به مصاحبه دکتری

– داوطلبان محترم کلیه دانشکده‌ها به غیر از دانشکده علوم پایه ضروری است مدارک لازم را به تفکیک رشته-گرایش خود به آدرس ایمیل های جدول شماره ۱ ارسال نمایند. ارسال مدارک داوطلبان رشته گرایشهای دانشکده علوم پایه از طریق سامانه LMS انجام خواهد گرفت و داوطلبان رشته گرایش های ریاضی و فیزیک برای اطلاع از جزئیات این موضوع به وبسایت دانشکده علوم پایه (http://fa.sci.sut.ac.ir) مراجعه فرمایند.

– در متن ایمیل ارسالی از طرف داوطلبان، بایستی نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و نام رشته و کد رشته محل قید گردد.

– با توجه به ارسال مدارک داوطلبان به صورت الکترونیکی، اصل کلیه مدارک ارائه شده توسط داوطلب در جلسه مصاحبه (در صورت پذیرفته شدن) در هنگام ثبت نام از دانشجو اخذ خواهد شد و درصورت وجود هرگونه مغایرت، پذیرش دانشجوکان لم یکن تلقی خواهد گردید.

– کلیه مدارک داوطلبان باید به صورت دو فرمت pdf و یا jpg و با کیفیت مناسب قابل خواندن ارسال گردد.

مدارکی که لازم است داوطلبان از طریق ایمیل ارسال نمایند به شرح زیر است:

۱- تکمیل و ارسال فرم شماره ۱- ا طلاعات تحصیلی در فرمت PDF (ارسال این بند اجباری است).

توجه: نوشتن شماره تماس و آدرس ایمیل داوطلب در فرم شماره ۱ ضروری است.

۲- تصویر کارت ملی و تصویر شناسنامه از تمام صفحات (ارسال این بند اجباری است).

۳- تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا مدرکی جهت مشخص‌سازی وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد (ارسال این بند اجباری است).

توجه: داوطلبان مرد شاغل به تحصیل در صورت نداشتن مدرک فوق، می‌توانند فرم مخصوص معدل برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد را ارسال کنند (فرم در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری سازمان سنجش سال ۱۴۰۰ صفحه ۱۷۵ وجود دارد که باید توسط دانشگاه محل تحصیل تکمیل گردیده و سپس توسط داوطلب ارسال گردد).

۴- تصویر دانشنامه یا گواهی موقت دوره کارشناسی که در آن معدل دوره قید شده باشد (ارسال این بند اجباری است).

توجه: داوطلبان مرد در صورت نداشتن مدرک فوق، می‌توانند تصویر نامه اعلام اتمام معافیت تحصیلی دوره کارشناسی به سازمان نظام وظیفه را ارسال کنند.

۵- تصویر دانشنامه یا گواهی موقت دوره کارشناسی ارشد با ذکر معدل (ارسال این بند اجباری است).

توجه: برای دانشجویان شاغل به تحصیل که مدرک کارشناسی ارشد ندارند فرم مخصوص معدل موجود در دفترچه سازمان سنجش باید ارسال گردد. این فرم در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری سازمان سنجش سال ۱۴۰۰ صفحه ۱۷۵ وجود دارد که باید توسط دانشگاه محل تحصیل تکمیل گردیده و سپس توسط داوطلب ارسال گردد)

توجه: داوطلبان مرد فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در صورت نداشتن مدرک فوق، می‌توانند تصویر نامه اعلام اتمام معافیت تحصیلی دوره کارشناسی ارشد به سازمان نظام وظیفه را ارسال کنند. لازم است داوطلب معدل خود را در ذیل نامه ذکر و امضا نماید.

۶- تصویر م