اطلاعیه دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص برگزاری مجازی مصاحبه علمی معرفی شدگان آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰  منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، مرحله مصاحبه تخصصی در دانشگاه شهید چمران اهواز بصورت غیر حضوری (مجازی) و با استفاده از سامانه جلسات مجازی دانشگاه برگزار خواهد گردید. نرم‌افزار مورد نیاز و راهنمای مربوط به آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه شهید چمران اهواز

داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۳/۱۴ جهت ثبت نام، بارگذاری مدارک، پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت کارت شرکت در جلسه مصاحبه، به سامانه ارسال مدارک دانشگاه شهید چمران اهواز به آدرس https://interview.scu.ac.ir/ مراجعه نمایند.

تذکرات مهم:

* تمامی مدارک باید صرفا در سامانه ارسال مدارک دانشگاه شهید چمران به آدرس بالا بارگذاری شده و مدارک ارسال شده از طرق دیگر قابل پذیرش نمی‌باشند.

* برای ورود به سامانه ارسال مدارک دانشگاه شهید چمران:

  • نام کاربری: شماره پرونده
  • رمز ورود: شماره داوطلبی

* آخرین مهلت ثبت نام در این سامانه، ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۳/۱۴ بوده و این مهلت تمدید نخواهد شد.

زمان مصاحبه دکتری ۱۴۰۰

* زمان‌بندی مصاحبه بر اساس هر کدرشته به تفکیک در جدول زیر ارائه شده است.

برگزاری مصاحبه های این دانشگاه از ۱۷ خرداد آغاز خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی در ارتباط با جلسه مصاحبه غیر حضوری را از طریق سایت دانشگاه و همچنین سایت دانشکده مربوطه دنبال نمایید. 

برنامه زمانی مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه شهید چمران اهواز

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام مصاحبه دکترا

۱- تکمیل فرم شماره ۱ (قابل دانلود از سامانه فوق الذکر)؛مصاحبه دکتری دانشگاه اهواز

۲- تصویر اصل کارت ملی و شناسنامه (صفحه اول شناسنامه)؛

۳- تصویر کارت معافیت یا پایان خدمت وظیفه عمومی یا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه معرفی شده را با توجه به بند “مقررات وظیفه عمومی” مشخص کرده باشد، برای برادران الزامی است.

تبصره: برای آن دسته از داوطلبانی که در حال حاضر در خدمت وظیفه عمومی هستند، ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح مبنی بر این که حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ خدمت خود را به اتمام می‌رسانند و یا در صورت قبولی از خدمت وظیفه ترخیص خواهند شد، الزامی است.

۴- برای آن دسته از داوطلبانی که از امتیاز سهمیه مربیان در این آزمون استفاده نموده اند، ارائه تصویر حکم کارگزینی تأیید شده مبنی بر این که عضو هیئت علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی یکی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه آزاد اسلامی و یا سایر دستگاه‌ها می‌باشند، الزامی است. ضمنا مربیان دانشگاه آزاد اسلامی الزامی است که تصویر معرفی نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی را نیز ارائه نمایند؛

توجه: مربیان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی می‌بایست واجد شرایط مطابق توضیحات صفحه ۱۰ دفترچه راهنمای انتخاب رشته باشند.

۵- تصویر اصل مدرک و تصویر ریز نمرات مقطع کارشناسی؛

تبصره ۱: آن دسته از داوطلبانی که دانش آموخته دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند، علاوه بر بارگذاری تصویر مدارک کارشناسی ناپیوسته ضروری است که تصویر اصل مدرک و اسکن ریز نمرات مقطع کاردانی را نیز بارگذاری نمایند.

تبصره ۲: کسانی که به دلایلی قادر به ارائه تصویر اصل مدرک یا مدارک مندرج در بندهای ۵ و ۶ فوق نمی‌باشند، لازم است تصویر اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را ارائه نمایند.

۶- تصویر اصل مدرک و تصویر ریز نمرات مقطع کارشناسی ارشد؛ تبصره. آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری عمومی دانش آموخته خواهند شد، می‌بایست تصویر اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه محل اخذ مدرک (مطابق فرم مندرج در صفحه ۷۰ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون و یا فرم مندرج در صفحه ۱۷۵ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی را بارگذاری نمایند.

۷- تصویر اصل مدرک زبان انگلیسی داوطلب در آزمون‌های معتبر؛

۸- بارگذاری فایل مقالات و سوابق آموزشی و پژوهشی (بر اساس فرم تکمیل شده شماره ۱)؛

تذکر ۱: تمام اطلاعات مربوط به بند ۹، باید در قالب یک فایل فشرده با فرمت zip یا rar (حداکثر در حجم ۳۰ مگابایت) به صورت پوشه‌بندی با عنوان مرتبط تهیه و در سامانه ارسال مدارک بارگذاری شود.

۱-۹- مقالات و خلاصه مقالات داوطلب؛

تذکر ۱: در خصوص مقالات پذیرشی، علاوه بر ارسال فایل مقاله، ارسال تصویر اصل گواهی پذیرش قطعی مقاله نیز الزامی است.

تذکر ۲: نشریاتی که مقالات متقاضی در آن‌ها منتشر شده اند، نباید در لیست سیاه (Black list) اعلام شده از طرف معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ب