نحوه برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دوره دکتری تخصصی سال تحصیلی 1400-1401 دانشگاه سلمان فارسی کازرون منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، نحوه انجام فرآیند مصاحبه دکتری از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دوره دکتری (phd) سال تحصیلی ۱۴۰۰ که به دانشگاه سلمان فارسی کازرون معرفی شده اند، به شرح زیر است.

نحوه شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه سلمان فارسی کازرون

جهت شرکت در مصاحبه، لازم است دو مرحله زیر به وسیله داوطلبان انجام پذیرد:

مرحله اول

فرم شماره یک (فرم مشخصات داوطلب) تایپ شده در قالب فایل PDF

و 

فیش واریزی به مبلغ ۱.۲۰۰،۰۰۰ ریال (صد و بیست هزار تومان) به حساب دانشگاه سلمان فارسی، اسکن شده و ذخیره شده در قالب فایل PDF

را به هر دو آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید:

phdsalman@kazerunsfu.ac.ir

phdsalmankazerun@gmail.com

توضیحات مهم

– مهلت ارسال موارد فوق تا پایان روز جمعه به تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ تعیین شده است.مصاحبه دکتری دانشگاه سلمان فارسی کازرون

– با توجه به اینکه مصاحبه در دو روز برگزار می­‌شود، در ایمیل ارسالی، حتما روز حضور جهت مصاحبه را مشخص نمایید. (زمان اعلامی قابل تغییر نیست)

– فرم شماره یک (فرم مشخصات داوطلب)، در سایت دانشگاه موجود است.

– مبلغ مذکور به عنوان هزینه­ ثبت نام و بررسی مدارک بوده و غیر قابل استرداد است.

 – تنها داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون مصاحبه می باشند که مدارک خواسته شده را تا تاریخ مذکور به ایمیل دانشگاه ارسال نمایند.

– لطفا از ارسال مدارک اضافی خودداری شود.

– متقاضیانی که مدارک شان دریافت شده باشد، پیام مربوط به وصول دریافت می کنند. 

مرحله­ دوم:

داوطلبان پس از ثبت نام اولیه از طریق ایمیل و دریافت پیام مبنی بر وصول مدارک و بر اساس اعلام روز مصاحبه در ایمیل ارسالی، در تاریخ ۱۷ و ۱۸ خردادماه ساعت ۸ صبح، جهت انجام مصاحبه به دانشگاه سلمان فارسی کازرون مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است تمامی داوطلبان، باید در آزمون مصاحبه که توسط اعضای هیأت علمی رشته مورد تقاضا در زمان و مکان تعیین شده، به منظور ارزیابی داوطلب در تجزیه و تحلیل مسائل و تسلط علمی وی در رشته مورد نظر و نحوه تعامل و توانایی در ایجاد ارتباط، برگزار می­شود شرکت نموده و به سوالات اعضای کمیته اجرای آزمون پاسخ دهند.

کمیته اجرای آزمون بر اساس مدارک ارائه شده توسط داوطلب، برای سوابق آموزشی و پژوهشی امتیاز به شرح جدول امتیاز بندی سوابق آموزشی، تحصیلی و پژوهشی در نظر می گیرد. 

مدارک مصاحبه دکتری 1400

مدارک مورد نیاز که معرفی شدگان می­ بایست روز مصاحبه حضوری به همراه داشته باشند:

داوطلبان باید، تصویر (کپی) مدارک و مستندات مربوط به بند ۱ تا ۱۱ (به شرح زیر) را به ترتیب و در قالب صحافی فنری تهیه کنند و مشخصات فردی از قبیل نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، رشته تحصیلی، معدل دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانشگاه محل تحصیل در دو مقطع و رشته انتخابی خود را بر روی جلد درج نمایند.

۱- مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) و ریزنمرات.

تبصره ۱- معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه‌ای هستند، می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند (اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک)

۲- مدرک کارشناسی (لیسانس) و ریزنمرات.

تبصره ۲- آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند، علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

توجه- معرفی شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه مدرک یا مدارک مندرج در بند‌های ۱ و ۲ فوق نمی‌باشند، لازم است گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را جایگزین نمایند. معدل مندرج در آن باید با معدل اعلامی به سازمان یکسان باشد.

۳- شناسنامه و کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور.

۴- گواهی مبنی بر اینکه عضو هیأت علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت متبوع بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند.

۵- مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی (کتاب، مقاله و …)

۶- کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری

۷- مدرک زبان قابل قبول در صورت وجود

اخذ حد نصاب قبولی در یکی از آزمون‌های استاندارد زبان، مشروط به اینکه در هنگام پذیرش در مقطع دکتری، بیش از دو سال از زمان آن نگذشته باشد.

توجه: در صورت‌