اطلاعیه دانشگاه گنبد کاووس در خصوص مرحله ارزیابی تخصصی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1400 منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است و نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده اند، در صورت دارا بودن حد نصاب مطابق کارنامه کد رشته محل های انتخابی می توانند با توجه به مفاد این اطلاعیه در تاریخ مقرر برای ارزیابی تخصصی به دانشگاه مراجعه نمایند.

شایان ذکر است حد نصاب لازم برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران 70 درصد و برای داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و مربیان حائز شرایط 80 درصد حد نصاب اعلام شده برای داوطلبان آزاد می باشد که وضعیت  آنها در کارنامه درج شده است.

ده درصد ظرفیت اعلام شده مازاد بر ظرفیت (حداقل یک نفر) در هر کد رشته محل برای مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به شرط کسب حداقل 80% نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد در هر یک از مراحل آزمون اختصاص می یابد. ارائه اصل حکم کارگزینی برای استفاده از سهمیه الزامی است.

برنامه زمانی مصاحبه دکتری ۱۴۰۰

کدرشته محل­ های مورد پذیرش دانشگاه گنبد کاووس و تاریخ های مراجعه حائزین شرایط مرحله ارزیابی تخصصی و زمان بندی برگزاری مصاحبه به شرح جدول زیر است:

کدرشته محل

کدرشته امتحانی

نام رشته امتحانی

نام گرایش

نوع دوره

ظرفیت

تاریخ مصاحبه

ساعت مصاحبه

لینک مصاحبه

1160

2447

علوم و مهندسی شیلات

صید و بهره برداری آبزیان

روزانه

3

1400/03/17

9:30 صبح

http://elc.gonbad.ac.ir/fisheries-phd-interview-99

1160

2432

آگروتکنولوژی

فیزیولوژی و اکولوژی گیاهان زراعی

روزانه

2

1400/03/18

 

9 صبح

http://elc.gonbad.ac.ir/mosahebeh

1160

2432

آگروتکنولوژی

فیزیولوژی واکولوژی گیاهان زراعی

روزانه

2

1400/03/19

 

9 صبح

http://elc.gonbad.ac.ir/mosahebeh

 

مدارک مورد نیاز مصاحبه دکتری

– تکمیل و تهیه پرینت از  فرم شماره 1، فرم شماره 2 و فرم شماره 3

– اصل شناسنامه و کارت ملی و تصویری از تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی

– تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1400

– اصل مدرک یا گواهی کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات هر دو مقطع

تبصره 1- آندسته از داوطلبان که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره 2- آندسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ 1400/06/31 در مقاطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل خواهند شد، می بایست اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل، مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ 1399/11/30 را همراه داشته و ارائه نمایند.

– تمامی مدارک پژوهشی و آموزشی ذکر شده در فرم شماره 1

– کپی فیش بانکی به مبلغ 700/000 ریال (هفتاد هزار تومان) بابت هزینه مصاحبه به شماره حساب جاری شماره 3137083689 با شناسه واریز 1991751239 به نام درآمدهای متفرقه آموزشی و پژوهشی دانشگاه نزد بانک تجارت شعبه سه راه فرودگاه

– اصل حکم کارگزینی و کپی آن برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری

– ارائه اصل و تحویل کپی مدارک مربوط به دارندگان سهمیه ایثارگر و رزمنده

– برای کسب امتیازات مربوط به سوابق آموزشی و پژوهشی، ارائه مستندات از قبیل سوابق تدریس، طرحهای پژوهشی انجام شده