به مناسبت تولد ده‌سالگی پی‌اچ‌دی تست

۱۷ مهر سال ۱۴۰۰ از راه رسید و حالا ده سال است که در کنار داوطلبان آزمون دکتری هستیم و از بودن در کنارشان لذت می‌بریم. ده سال پیش و از همان روزهای نخستین که مقرر شد کنکور دکتری تخصصی برگزار شود، ما هم به میدان آمدیم تا روایتگر حکایت‌های آن باشیم.

ده سال است که هر صبح به امید خبری خوب برای داوطلبان کنکور دکتری از خواب برمی‌خیزیم و منتظریم تا با دادن خبر خوش لحظه‌های ما و آنها شیرین شود.

ده سال است که ثانیه به ثانیه اخبار ثبت نام و اعلام نتایج و تکمیل ظرفیت را دنبال می‌کنیم تا مبادا داوطلبان یک دقیقه از خبرهای مهم و دست‌اول عقب بمانند.

ده سال است لیاقت پیدا کرده‌ایم تا پای درد دل داوطلبان کنکوری بنشینیم که در بالاترین سطح علمی کشور برگزار می‌شود. لیاقت پیدا کرده‌ایم سنگ صبورشان باشیم و تلاش می‌کنیم صدای آنها در فضای رسانه‌ای کشور باشیم.

این ده سال برای ما پر بوده از لحظه های شیرین و تلخ. وقتی نتایج اعلام می‌شود، دلهره ما برای نتایج اگر بیشتر از خود بچه‌ها نباشد کمتر نیست. با شنیدن خبر قبولی هر داوطلب اشک شوق در چشمانمان حلقه می‌زند و وقتی داوطلب دیگری از خبر غم انگیز نتیجه‌اش می‌گوید، با او می‌گرییم و غمناک می‌شویم.

اینجا در پی اچ دی تست ما فقط رسانه نیستیم؛ ما در کنار شما زندگی می‌کنیم.

وقتی وارد صفحه مشاوره می‌شویم یا هر جایی دیگری که سوالی از ما پرسیده شده است، همه حواسمان جمع می‌شود. می نشینیم کنار او و هر چه می‌دانیم می‌گوییم تا بتواند بهترین تصمیم را بگیرد و بهترین راه را انتخاب کند.

ما به میدان آمدیم تا همه داوطلبان به طور یکسان از فرصت‌های آموزشی مطلع شوند، همه بدانند که کدام حرف‌هایی که به اسم شرایط لایتغیر ذکر می‌شود هیچ وقت اجرا نمی‌شود؛ همه بدانند که فلان دانشگاه بدون آزمون دانشجو می‌گیرد؛ و فلان آزمون قرار است تغییراتی این چنینی و آن چنانی داشته باشد.

۱۷ مهر برای ما پر از حس شادمانی است و پر از حس غرور و افتخار.

افتخار به داشتن کاربران نازنینی چون شما که ما را لایق حرف‌های خودتان می‌دانید. ما را لایق می‌دانید که پاسخگوی سوالات شما باشیم. ما را شایسته حرف‌های صمیمانه خود می‌دانید. به ما این افتخار را می‌دهید که بستر ارتباطی شما با داوطلبان دیگر باشیم و در یک کلام لیاقت خدمتگزاری خودتان را به ما اعطا می‌کنید.

برای همه بودن‌هایتان سپاسگزاریم و از درگاه دوست همراهی همیشگی با شما را خواستاریم.

تولدت مبارک پی‌اچ‌دی تست …

اینستاگرام آزمون دکتری