انتشار اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری ۱۴۰۱

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص اعلام‌ اسامی و ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان‌ نهایی آزمون‌ دکتری ۱۴۰۱ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، اطلاعیه سازمان سنجش به شرح زیر است:

توجه پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۱۴۰۱ را به توضیحات ذیل در دو بخش، جلب می نماید.

  • بخش اول: پذیرفته شدگان تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی (بجز دانشگاه آزاد اسلامی)
  • بخش دوم: پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی

یادآوری مهم: متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته شدگان یکی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته شدگان یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرند توجه داشته باشند که منحصرا می توانند در یکی از کدرشته محل‌های قبولی ثبت نام نمایند و به عبارتی مجاز به ثبت نام در هر دو محل قبولی نمی باشند؛ در غیر این صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.

بخش اول: ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری ۱۴۰۱ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی (بجز دانشگاه آزاد اسلامی)

الف) تاریخ ثبت نام از پذیرفته شدگان:

متقاضیانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شدگان نهایی هر یک از کدرشته محل های تحصیلی اعلام شده است، لازم است برای اطلاع از تاریخ و مدارک ثبت نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند.

ب) مدارک لازم برای ثبت نام:

١- اصل و یک نسخه تصویر مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای قید شده باشد.

۱-۱- پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس و یا دکتری حرفه ای نمی باشند، لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مذکور را با محتوی فرم ذیل این اطلاعیه تکمیل و پس از تأیید موسسه محل تحصیل، در زمان ثبت نام به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.

۲-۱- پذیرفته شدگانی که در زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون، دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای بوده اند، می بایست تا تاریخ ۱۴۰۱/۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند. دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه‌ای، لازم است معدل کل واحدهای گذرانده آنان براساس (۰) تا (۲۰) تا تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ (و یا حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۶/۳۱) توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای در فرم مخصوص (مندرج در صفحه ۷۳ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون یا فرم مندرج در صفحه ۱۵۱ دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی) درج و پس از تأیید مسئول ذیربط به هنگام ثبت نام ارائه نمایند.

۳-۱- براساس مصوبه جلسه مورخ ۵۴۸ مورخ ۱۳۸۳/۷/۲۸ شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد مدارک تحصیلی صادر شده توسط مدیریت یکی از حوزه های علمیه قم و خراسان، فضلا و طلاب حوزه‌های علمیه که بر اساس مدرک صادر شده توسط مدیریت یکی از حوزه های علمیه قم و خراسان دوره سطح ۳ را گذرانده اند و یا تا تاریخ ۱۴۰۱/۶/۳۱ فارغ التحصیل می شوند، منحصرا می توانند در یکی از کدرشته های امتحانی مرتبط در گروه علوم انسانی ثبت نام و در آزمون آن شرکت نمایند و در صورت پذیرفته شدن مشروط به گذراندن دروس پیش نیاز به تشخیص گروه آموزشی ادامه تحصیل دهند. این دسته از متقاضیان باید تصویر مدرک فراغت از تحصیل خود را که توسط مدیریت حوزه های علمیه صادر گردیده است در اختیار داشته باشند.

۴-۱- دارندگان مدارک تحصیلی معادل می بایست حائز شرایط «آیین نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمون های ورودی مقاطع بالاتر» مصوبه جلسه ۸۴۵ شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که طی بخشنامه شماره ۲/۷۷۶۳۳ مورخ ۹۲/۵/۲۸ توسط معاونت آموزشی وزارت متبوع به تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده. باشند. آن عده از دارندگان مدارک معادل که قبل از تاریخ ابلاغ مصوبه جلسه شماره ۴۳۲ مورخ ۱۳۷۷/۹/۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی (مبنی بر ممنوعیت برگزاری دوره های معادل) در دوره های معادل پذیرفته شده اند، در شمول این مصوبه قرار می گیرند.

۵-۱- براساس مصوبه جلسه ۷۷۱ مورخ ۹۴/۸/۲۶ و نامه شماره ۹۹/۵۷۱۴/دش مورخ ۱۳۹۹/۴/۳۰ شورای عالی انقلاب فرهنگی، همه دارندگان مدرک معادل که طی سالهای ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۱ به دوره های مذکور راه یافته اند، حسب مورد از تسهیلات مصوبه شماره ۲/۷۷۶۳۳ مورخ ۹۲/۵/۲۸ برای ادامه تحصیل در مقاطع رسمی بالاتر برخوردار می شوند.

۲- اصل و تصویر از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی

٣- عکس تمام رخ ۳×۴ تهیه شده در سال جاری (به تعداد اعلام شده توسط دانشگاه محل قبولی)

۴- ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در صفحه ۱۹ و ۲۰ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۴۰۱ مشخص کند (برای برادران).

۵- متقاضیانی که با استفاده از سهمیه ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران و یا رزمندگان پذیرفته شده اند، در زمان ثبت نام، ملزم به ارائه تأییدیه سهمیه قبولی نمی باشند و ملاک عمل برای ثبت نام، همان عنوان درج شده در لیست های ارسالی به موسسات می باشد.

۶- ارائه معرفی نامه رسمی مبنی بر واجد شرایط بودن برای استفاده از امتیاز ویژه مربیان “رسمی قطعی” و یا “رسمی آزمایشی” دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی

۱-۶- مربیان دانشگاه آزاد اسلامی تنها با معرفی نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی امکان بهره مندی از این سهمیه را خواهند داشت.

۲-۶- متقاضیانی که با سهمیه مربی پذیرفته شده اند می بایست موافقت رسمی دانشگاه محل خدمت خود را به دانشگاه محل قبولی در زمان ثبت نام ارائه نمایند.

ج) یادآوری های مهم

۱- ثبت نام منحصرا در تاریخ های اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک اعلام شده صورت می پذیرد و عدم اقدام پذیرفته شدگان در تاریخ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.

۲- به پذیرفته شدگان توصیه می شود اطلاعیه مندرج در درگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود را به دقت مطالعه نمایند.

۳- در هر مرحله از ثبت نام و هنگام تحصیل، چنانچه مشخص شود متقاضی حقایق را کتمان نموده و یا اطلاعات غلطی ارائه داده و واجد شرایط نمی باشد، قبولی وی باطل شده و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۴- به اطلاع همه متقاضیان کدرشته محل های مربوط به دانشگاه علوم انتظامی امین می رساند با توجه به اعلام دانشگاه مذکور و طولانی شدن زمان مصاحبه متقاضیان، در هیچ یک از کدرشته محل های دانشگاه یاد شده، اعلام نتیجه ای در این مرحله صورت نمی گیرد. به عبارت دیگر اسامی پذیرفته شدگان نهایی، پس از اعلام نمره مصاحبه متقاضیان و گزینش نهائی متعاقبا اعلام خواهد شد.

۵- به دانشجویان دوره دکتری تخصصی به غیر از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان در چارچوب ضوابط و اعتبارات آن صندوق، پرداخت دیگری صورت نمی پذیرد.

۶- برای متقاضیان واجد شرایط گزینش، حدود یک هفته بعد از اعلام نتیجه، کارنامه نهایی حاوی اطلاعات لازم، نمره آزمون نمره مصاحبه، حدنصاب نمره اعلام شده از طرف دانشگاه، رتبه متقاضی و آخرین رتبه پذیرفته شده در هریک از کدرشته محل های معرفی شده برای مصاحبه در سهمیه مربوط تنظیم و از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترسی خواهد بود.

۷- از آنجا که تغییر گرایش و انتقال پذیرفته شدگان دوره های دکتری «Ph.D» امکان پذیر نمی باشد و اصولا بررسی این امور نیز به عهده این سازمان نمی باشد، لذا درخواست های متقاضیان در این خصوص قابل بررسی نخواهد بود.

د) نحوه ارسال درخواست و یا ارتباط غیر حضوری با سازمان سنجش آموزش کشور

ضمنا متقاضیان در صورت لزوم می توانند سوال یا سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://request.sanjesh.org و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ ۰۲۱ نیز در میان بگذارند.

بخش دوم: ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی

پذیرفته شدگان رشته های دانشگاه آزاد اسلامی لازم است برای اطلاع از تاریخ و نوع مدارک (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) و نحوه ثبت نام در مراکز قبولی در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ به درگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نمایند.

ثبت‌نام
باخبرم کن!

55 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
j
مرداد ۲۹, ۱۴۰۱ ۷:۳۷ ب٫ظ

رتبه ۴۸ ریاضی محض، حق کشی و مردود!

سعید
مرداد ۲۹, ۱۴۰۱ ۹:۲۱ ب٫ظ
پاسخ به  j

۴۸ کنکور کارشناسی نبودین که!
کنکور دکتراست. با رتبه تک رقمی ریاضی شده قبول نشده گرایشی که میخواسته.
بعد شما میگی حق کشی!!!!
جالبه!

سعید
مرداد ۲۹, ۱۴۰۱ ۱۰:۱۹ ق٫ظ

سلام..
با رتبه ۷ روزانه قبول شدم..دوستان رتبه در مصاحبه مهم هست..البته نه بصورت ۱۰۰درصد..اما تا ۷۰درصد تاثیر مستقیم داره..و همچنین دانشگاه فارغ التحصیلی ارشد..که اگه از آزاد باشه،،کار خیلی خیلی سخت میشه حتی رتبه خیلی خوب هم باشه.

سهیلا
شهریور ۲, ۱۴۰۱ ۱۱:۳۴ ب٫ظ
پاسخ به  سعید

مصاحبه کلا چندنمره داره؟

محسن
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۵:۵۷ ب٫ظ

سلام .از چه سایتی باید ببینیم قبول شدیم یا نه

مرتضی رستمی
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۸:۴۱ ب٫ظ
پاسخ به  محسن

سایت سنجش

جل الخالق
شهریور ۴, ۱۴۰۱ ۹:۱۳ ب٫ظ
پاسخ به  محسن

یعنی واقعا کشما نکور دکتری دادید و نمیدونید تو چه سایتی نتایج رو اعلام می کنن؟

نکنه بعدش میخواید بگید قدر شماها رو نمیدونن باید برید خارج وگرنه حیف میشید.

مهرتن
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۲:۴۷ ب٫ظ

دانشگاه صنعتی شاهرود هوش مصنوعی کسی هست

بهنام
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱:۲۳ ب٫ظ

کارنامه نهایی یک هفته بعد میاد دوستان عجله نکنید

حسین
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۷:۲۷ ب٫ظ
پاسخ به  بهنام

ینی امکان داره توو کارنامه نهایی همه چی تغییر کنه؟

ویکتاریون
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۹:۱۹ ب٫ظ
پاسخ به  حسین

نه اطلاعات کارنامه ی نهایی هیچی رو تغییر نمیده.

سروین
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۸:۰۰ ب٫ظ
پاسخ به  بهنام

به چه دردی میخوره کارنامه نهایی
منکه بعید میدونم اعتراض و…تو این کشور فایده داشته باشه
بعدش هم امتیازات کاملا سلیقه ای میتونن اعمال بشن،تهش ی جدول نمره مصاحبه میدن نه واقعیت ماجرا

طناز
مرداد ۲۹, ۱۴۰۱ ۲:۵۸ ب٫ظ
پاسخ به  بهنام

خب مگ تاثیر داره

رضایی
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱:۰۸ ب٫ظ

تکمیل ظرفیت هم اعلام میشه یا نه? من انتخاب دومم قبول شدم . ممکنه بعدا در تکمیل ظرفیت انتخاب اول رو بیارم،؟

دیبافر
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۴:۰۶ ب٫ظ
پاسخ به  رضایی

من هم سوالم همینه آیا دکتری ،امسال تکمیل ظرفیت داره؟من هرچه خبرگذاری ها زیر ورو کردم چیزی دستگیرم نشد

ویکتاریون
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۶:۲۰ ب٫ظ
پاسخ به  رضایی

تکمیل ظرفیت چندساله که وجود نداره. بنابراین خبرگزاری ها هم دیگه درباره ش نمی نویسن. صفحه ی ۱۳ دفترچه ی انتخاب رشته توصیه ی ۱۲ رو نگاه کنین.

بهنام
مرداد ۲۹, ۱۴۰۱ ۵:۰۹ ب٫ظ
پاسخ به  رضایی

نه

نفس
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱۱:۴۶ ق٫ظ

دانشگاه آزاد و سراسری جواب مصاحبه ش باهم اومده

بهنام
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱:۲۳ ب٫ظ
پاسخ به  نفس

بله

محسن
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۵:۵۹ ب٫ظ
پاسخ به  نفس

سلام از چه سایتی باید ببینیم قبول شدیم یا نه

یگان
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱۰:۰۱ ق٫ظ

اگر دانشجوی ترم اخر ارشد باشی و ثبت دانشگاه رو انجام بدی ولی نتونی تا ۶/۳۱ فارغ التحصیل بشی چی میشه؟
دانشگاه مقصد میتونه فرصت بده یا کلا کنسل میشه ثبت نام؟

بهنام
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱:۲۱ ب٫ظ
پاسخ به  یگان

یگانه خانم اگه نتونی تموم کنی فک کنم یه ترم مرخصی میدن بهت. البته باید شهریه ثابت رو واریز کنید

حال خراب
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۹:۴۹ ق٫ظ

با رتبه ۴ متاسفانه زده مردود. ۱۲ تا فقط مقاله علمی پژوهشی اصیل داشتم با ۲ کتاب تخصصی. کلی هم مقاله همایشی. زده مردود.

دیبافر
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱۱:۰۹ ق٫ظ
پاسخ به  حال خراب

منم همین حال رو دارم .به خواهرم تقلب رسوندم .اون قبول شد ومن نه

عبدالصمد دهقان
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۸:۲۱ ب٫ظ
پاسخ به  حال خراب

چه رشته ای

حمیید
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۹:۲۴ ق٫ظ

دوستام رتبه۲بودم قبول نشدم واقعا متأسفم

حسینی
شهریور ۴, ۱۴۰۱ ۷:۴۳ ب٫ظ
پاسخ به  حمیید

برای دکتری ۵۰ درصد قضیه رتبس. ۵۰ درصد بقیه مصاحبه. تو مصاحبه باید خیلی قوی و با مهارت ظاهر بشید. البته شرط سن هم بی تاثیر نیست.

نرگس
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۶:۳۸ ق٫ظ

تاریخ مصاحبه استعداد درخشان نتونستم برم دیگه هیچ فرصتی براش نیست ؟

نفس
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۲:۱۹ ق٫ظ

سلام.من مصاحبه دانشگاه آزاد رشته مدیریت ورزشی شرکت کردم.باوجود اینک ظرفیت پذیرش بالا بود و تموم شهرا رو زده بودم باز قبول نشدم.نمیدونم دلیلش چی بود

رضایی
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱۱:۱۸ ق٫ظ
پاسخ به  نفس

سلام مگه دانشگاه آزاد هم نتایج نهایی اعلام کرده؟؟

محمد
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱:۵۶ ب٫ظ
پاسخ به  نفس

رتبتون چند بوده؟

مهتاب
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱:۰۰ ق٫ظ

بن ۶ شامل چه کسانی هست؟

ویکتاریون
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱:۱۶ ق٫ظ
پاسخ به  مهتاب

هرکی دعوت به مصاحبه شده بوده. حتی اگر مصاحبه نرفته باشه یه کارنامه میاد که جلوی انتخاب هاش نوشته غایب.

طناز
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۸:۳۸ ق٫ظ
پاسخ به  ویکتاریون

آخه اصلا کارنامه کامل نیس کلا

اسماعیل
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۰:۰۹ ق٫ظ

اقا احمد
شایان ذکر است نتایج پذیرفته شدگان دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان و آزمون اختصاصی واحدهای ارس،کیش و امارات متعاقبا ً اعلام خواهد شد

احمد
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۰:۰۳ ق٫ظ

آخه با کدام شماره پرونده و داوطلبی برای استعداد درخشان

فاطیما
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۹:۰۰ ق٫ظ
پاسخ به  احمد

سلام شما تونستید نتیجه آزمون را ببینید. آخه استعداد درخشان شماره داوطلبی و پرونده نداره. منم شرکت کردم ولی نتیجه روی سایت دانشگاه مون هم نیست . کاش در این مورد اطلاع رسانی دقیق می کردند.

اسماعیل
مرداد ۲۷, ۱۴۰۱ ۱۱:۵۸ ب٫ظ

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی می رساند ، پذیرفته شدگان می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام که روز یکشنبه ۳۰ مرداد ماه در سامانه این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار خواهد گرفت، مراجعه کنند.

شایان ذکر است نتایج پذیرفته شدگان دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان و آزمون اختصاصی واحدهای ارس،کیش و امارات متعاقبا ً اعلام خواهد شد.

روابط عمومی مرکز سنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی

نور
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۰:۱۴ ق٫ظ
پاسخ به  اسماعیل

حدودا کى اعلام میشه؟

یاشار حلیم
مرداد ۲۷, ۱۴۰۱ ۱۱:۳۲ ب٫ظ

رتبه ۲۳ بودم روزانه ارومیه قبول شدم

بهنام
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱:۴۹ ق٫ظ
پاسخ به  یاشار حلیم

چه رشته ای؟

امین
مرداد ۲۷, ۱۴۰۱ ۱۰:۵۳ ب٫ظ

سلام
رتبه ۶ بودم و قبول شدم

ح ب
مرداد ۲۷, ۱۴۰۱ ۱۰:۰۰ ب٫ظ

رتبه سه کنکور هستم … مردود!!!!!!!!

سپهر
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۰:۱۳ ق٫ظ
پاسخ به  ح ب

من واقعا درکت می کنم چون با رتبه عالی سال قبل رد شدم.

k
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱:۳۱ ق٫ظ
پاسخ به  ح ب

خیلی متاسفم
حس خیلی بدی، آدم نتیجه تلاش نگیره.
انشالله ساله بعد بهترین دانشگاه قبول میشی.
علت چی بود رزومه نداشتید یا ظرفیت خیلی کم یا شایدم فقط ی دانشگاه انتخاب کردی

تاجیک
مرداد ۲۷, ۱۴۰۱ ۸:۵۷ ب٫ظ

سلام نتایج استعداد درخشان را پیدا نکردم کسی خبر داره لطفا ما رو در جریان بزاره

بهنام
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱:۲۶ ب٫ظ
پاسخ به  تاجیک

۳۰ ام اعلام میشه عزیز

الی
مرداد ۲۷, ۱۴۰۱ ۸:۱۳ ب٫ظ

دوستان از استعدادهای درخشان کی اعلام میشه

مهندس داود
مرداد ۲۷, ۱۴۰۱ ۸:۴۶ ب٫ظ
پاسخ به  الی

دوستان استعدادهای درخشان از طریق خود دانشگاه ها اعلام میشه. اگر بر روی سایت دانشگاه مربوطه اطلاعیه نزده شده است با رنگ زدن به دفتر استعداد درخشان دانشگاه مربوطه جویای نتایج باشید.

علیرضا(داوطلب دکترا)
مرداد ۲۷, ۱۴۰۱ ۱۱:۳۷ ب٫ظ
پاسخ به  الی

سلام. نتایج نهایی اعم از آزمون و استعداد درخشان، همه با هم اعلام شده.. اگر اسمتون جزو قبولی در لینک سازمان سنجش نباشه، یعنی پذیرفته نشدید

تاجیک
مرداد ۲۷, ۱۴۰۱ ۱۱:۵۸ ب٫ظ

استعداد درخشان که شماره پرونده و داوطلبی نداره و جداگانه اعلام میشه

TA
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۰:۵۶ ق٫ظ
پاسخ به  تاجیک

استعداد درخشان را فقط خود سایت دانشگاه اعلام می‌کنه

حدیث
مرداد ۲۷, ۱۴۰۱ ۸:۱۲ ب٫ظ

, استعداد درخشان چرا نیومده ؟؟؟

بهنام
مرداد ۲۸, ۱۴۰۱ ۱:۲۷ ب٫ظ
پاسخ به  حدیث

سی ام اعلام میشه

حدیث
مرداد ۳۰, ۱۴۰۱ ۵:۳۴ ب٫ظ
پاسخ به  بهنام

امروز سی امه خبری نیست که