پارسه
موسسه آموزشی نگاره
دوره نگاره

فراخوان بورسیه تحصیلی دکتری مجارستان و چین ۲۰۲۴

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

فراخوان بورسیه تحصیلی دولت مجارستان و کشور چین در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برای سال ۲۰۲۴-۲۰۲۵ منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، به نقل از سازمان امور دانشجویان، طبق اعلام اداره کل بورس و اعزام دانشجویان، فراخوان بورسیه تحصیلی دولت مجارستان و کشور چین در رشته‌های متنوع در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برای سال ۲۰۲۴-۲۰۲۵ منتشر شده است.

نحوه و زمان درخواست بورس دکتری چین

نحوه ثبت نام اولیه در سامانه جامع امور دانشجویان (سجاد): داوطلبان پس از ورود از منوی خدمات، اداره کل بورس، فرم بورس دولت های خارجی را تکمیل و ارسال نمایید. (https://portal.saorg.ir)

  • مهلت ثبت نام: تا ۲۰ دی ماه ۱۴۰۲

مهلت ثبت نام تا ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ تمدید شد.

شرایط بورس دکتری چین ۲۰۲۴

بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، طبق اعلام اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان، پیرو مذاکرات و هماهنگی‌های بعمل آمده با رایزن علمی مستقر در کشور چین، بورس های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا، جهت بهره برداری متقاضیان ارائه می گردد.

بورس‌ تحصیلی دکتری - چین 2024

تسهیلات بورس‌ تحصیلی چین ۲۰۲۴

بورس‌ تحصیلی چین 2024

تسهیلات بورس‌ تحصیلی چین 2024

توضیح: این حقوق برای زندگی مجردی در خوابگاه در تمام شهرهای چین مناسب است. ولی برای زندگی متاهلی با توجه به اینکه در اکثر مواقع دانشجو لازم است در بیرون از خوابگاه زندگی کند، هزینه مسکن در شهرهای بزرگ مثل پکن، شانگهای و گوانگجو خیلی زیاد است.

بطور کلی متوسط هزینه زندگی در شهرهای مختلف چین خیلی تفاوت معناداری با همدیگر ندارند. ولی هزینه اجاره آپارتمان کوچک در مناطق مرکزی شهرهای بزرگ (پکن، شانگهای و گوانگجو) حدود ۴۵۰۰ تا ۶۰۰۰ یوآن و برای مناطق غیر مرکزی شهرهای بزرگ (پکن، شانگهای و گوانگجو) تقریبا ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ یوآن می باشد. این در حالیست که در شهرهایی مثل هانگژو، نانجینگ، هیفی، شیان، چنگدو و دیگر مراکز استانها هزینه مسکن تقریباً نصف هزینه مسکن در شهرهای بزرگ است و توصیه می شود دانشجویان متاهل برای پذیرش در دانشگاه‌های عالی که در شهرهای مختلف چین وجود دارند اقدام کنند.

متقاضیان برای اطلاع از فراخوان بورس به آدرس Scholarship.saorg.ir و جهت ثبت‌نام اولیه و ثبت درخواست به آدرس Portal.saorg.ir مراجعه کنند.

همچنین، برای کسب اطلاعات درخصوص فراخوان بورس‌ دکتری سازمان‌ همکاری فضایی آسیا اقیانوسیه کشور چین در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برای سال ۲۰۲۴-۲۰۲۵ کلیک کنید.

شرایط بورس دکتری مجارستان ۲۰۲۴

  • متقاضیان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند در این فراخوان شرکت نمایند.

  • معاف از شهریه، بیمه درمانی، خوابگاه

  • کمک هزینه کارشناسی ارشد حدود ۱۴۰ یورو در ماه

  • کمک هزینه دکترا ۴۶۰ یورو

نحوه و زمان درخواست بورس دکتری مجارستان

برای ثبت نام باید در دو سامانه (سازمان امور دانشجویان و بنیاد بورس مجارستان) ثبت نام و ثبت درخواست انجام پذیرد.

  • مهلت ثبت درخواست: تا ۲۶ دی ماه ۱۴۰۲

فراخوان بورسیه تحصیلی دکتری مجارستان ۲۰۲۳

ثبت‌نام
باخبرم کن!

3 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Majid
دی ۱۷, ۱۴۰۲ ۱۱:۱۵ ق٫ظ

اینکه شرط سن داره فقط تا ۴۰ سال

فائزه السادات اکبری
آبان ۲۸, ۱۴۰۲ ۸:۴۷ ب٫ظ

دکتری چه رشته هایی داره

فائزه السادات اکبری
آبان ۲۸, ۱۴۰۲ ۸:۴۵ ب٫ظ

سلام مدرک زبان هم میخواد