موسسه آموزشی نگاره
دوره نگاره

انتشار کارنامه و نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۲

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

نتایج نهایی کنکور دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۲ از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، نتایج نهایی آزمون دکتری رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی، در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir منتشر شد. 

داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۲ می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در لینک زیر و وارد کردن اطلاعات داوطلبی از نتایج این آزمون مطلع شوند.

لینک مشاهده نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۲

 

جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۲

متن اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی درخصوص اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ به شرح زیر است:

بدینوسیله اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ اعلام می گردد. تمامی پذیرفته شدگان لازم است جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در دانشگاه، از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ به سایت اینترنتی دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند.

تذکرات مهم

الف- عدم ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در زمان مقرر، که از سوی دانشگاه محل پذیرش تعیین می شود، به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود. لازم به ذکر است اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفاً براساس گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل پذیرش توسط دانشگاه مربوطه انجام می شود.

ب- پذیرش و ثبت نام نهایی داوطلبان، منوط به تأیید دانشگاه محل پذیرش (از جمله تأیید مدارک مربوط به سهمیه، مطابقت رشته تحصیلی مقطع قبل با رشته پذیرفته شده داوطلب، وضعیت فراغت از تحصیل داوطلب و…) می باشد. چنانچه در زمان ثبت نام مشخص شود که داوطلب حائز شرایط پذیرش بر اساس قوانین و مقررات نبوده است، قبولی وی لغو خواهد شد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۲

۱- عکس ۳×۴ داوطلب

۲- شناسنامه

۳- کارت ملی

۴- دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی ارشد یا دکتری حرفهای یا هر مدرک معتبری که نشان دهنده فراغت از تحصیل باشد.

۵- مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه (مختص برادران)

۶- موافقت نامه بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول اداری و گواهی مرخصی بدون حقوق سالیانه برای مربیان رسمی

۷- حکم استخدام رسمی قطعی یا آزمایشی (جهت استفاده کنندگان از سهمیه مازاد مربیان رسمی)

۸- گواهی وضعیت طرح نیروی انسانی (اتمام طرح نیروی انسانی، معافیت یا ترخیص از طرح نیروی انسانی)

۹- مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه، جهت استفاده کنندگان از سهمیه رزمندگان، ایثارگران، همسر و فرزند شاهد، آزاده، همسر و فرزند آزاده، جانبازان، فرزند و همسر جانباز، فرزند و همسر مفقودالاثر. (کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و …).

۱۰- از تمامی پذیرفته شدگان آزمون دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی که سند تعهد محضری به محل اشتغال خود ندارند و یا بورسیه وزارت متبوع و سازمانهای دیگر نیستند (به غیر از دانشگاههای شهریه‌پرداز و آزاد اسلامی) تعهد محضری اخذ می شود.

تبصره ۱- مستخدمان رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مؤسسات تابعه و دانشگاه‌ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور، تعهدات خاص استخدامی به واحدهای مربوطه خواهند سپرد.

تبصره ۲- مستخدمان رسمی سایر وزارتخانه ها، مؤسسات و شرکتهای دولتی و وابسته به دولت، چنانچه هزینه های تحصیلی ایشان توسط دستگاه مربوطه تقبل و به دانشگاه پذیرنده دانشجو پرداخت گردد، از سپردن تعهد عام معاف خواهند بود.

۱۱- پذیرفته شدگان سهمیه بومی، هنگام ثبت نام موظف به سپردن تعهد محضری به دانشگاه محل تعهد و ارائه آن به دانشگاه محل پذیرش هستند.

تذکرات مهم

۱- براساس آئین نامه‌ها و به منظور جلوگیری از تقلب و تخلف در آزمونهای ورودی، در صورت اثبات‌ عدم صحت مدارک ارسالی توسط داوطلب و یا هرگونه تقلب در کلیه مراحل آزمون، در هر زمان از تحصیل، از ادامه تحصیل داوطلب ممانعت به عمل آمده و طبق مقررات عمل خواهد شد.

۲- در رشته هایی که دانشجو بصورت مشترک بین دو دانشگاه پذیرش می شود فرد پذیرفته شده دانشجوی دانشگاه مبدأ (اول) خواهد بود (پذیرفته شدگان میبایست جهت ثبت نام به دانشگاه مبدأ مراجعه نمایند). ضمناً دانشجو باید آمادگی داشته باشد تا تمام یا قسمتی از دوره آموزشی یا پژوهشی خود را در هر محلی که دانشگاه مبدأ تعیین می نماید بگذراند.

کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۲

کارنامه برای مردودین حاوی نمره خام درس به درصد، نمره تراز درس به درصد، نمره کتبی، نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه، رتبه در سهمیه و رتبه در کل و برای پذیرفته شدگان مرحله اول علاوه بر موارد فوق، نمره مصاحبه، نمره نهایی و همچنین رتبه داوطلب و رتبه آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد در هر انتخاب خواهد بود.

در پایان با آرزوی موفقیت برای همه پذیرفته شدگان به اطلاع میرساند اسامی رتبه های برتر هر رشته نیمه دوم اسفند ماه به دفاتر استعداد درخشان و معاونتهای آموزشی دانشگاههای مربوطه ارسال خواهد شد. لذا متقاضیان استفاده از مزایای رتبه های برتر میتوانند از نیمه اسفند ماه به بعد به واحدهای فوق الذکر مراجعه نمایند.

ثبت‌نام
باخبرم کن!

3 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مادی
بهمن ۱۰, ۱۴۰۲ ۱۰:۴۸ ق٫ظ

اولین بار هستش که از وزارت بهداشت این بدقولی ها دیده میشه. قرار بود جوابهای نهایی اخر دی بیاد البته توی مصاحبه گفتن نهایت تا ۲۷ دی. ولی بهمن اومد.
قرار بود ۷ بهمن لینک ثبتنامه دانشگاه ها فعال بشه که هنوز هیچ خبری نیست و میگن اسامی به دانشگا های مربوطه اعلام نشده. کلافه شدم از اینهمه انتظار.

reza
بهمن ۲, ۱۴۰۲ ۶:۴۵ ق٫ظ

تکمیل ظرفیت در مقطع دکتری تخصصی برگزار نمی شود.

مهنام
بهمن ۱, ۱۴۰۲ ۱۲:۰۸ ب٫ظ

تکمیل ظرفیت کی‌هست؟