مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس دانشگاه علامه طباطبائی

دانشگاه علامه طباطبائی در چارچوب سند چشم انداز و برنامه پنجم توسعه کشور و با هدف پاسخگویی به تقاضای روز افزون علاقه مندان به تحصیلات تکمیلی و همچنین به منظور اعتلای سطح علمی نیروهای متعهد و متخصص دستگاه های اجرایی کشور و به استناد آیین نامه ی ابلاغی شماره 209183/22 مورخ 1/11/91 وزارت متبوع، جهت تکمیل ظرفیت اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور از میان دانش آموختگان واجد شرایط دانشگاه های معتبر کشور در نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91 با اخذ شهریه از طریق مصاحبه ی علمی در پردیس دانشگاه دانشجو می پذیرد . علاقه مندان حداکثر تا تاریخ 26/11/91 مهلت دارند از طریق شماره تماس44737550 در این فراخوان نام نویسی نمایند .

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. زهره گفت:

  بچه ها برين تو سايت دانشگاه فردوسي مشهد آيين نامه دوره شبانه تمام مقاطع تحصيلي را نگاه كنيد ببينيد چفد انصاف دارن

 2. جلال گفت:

  سلام
  من امروز رفتم سازمان امور دانشجويي خيابان سميه، گفتند دوستان ديروز شكايت مكتوبي به دفتر حقوقي و پاسخگويي به شكايات ارائه كردند. من هم براي تكميل پرونده، مداركي دال بر شبانه بودن دوره‌‌اي كه در آن پذيرفته شده بودم، ارائه كردم كه شامل دفترچه راهنما و ساير مداركي است كه در آن دقيقاً به شبانه بودن دوره اشاره شده است. گفتند در حال بررسيه. همچنان پيگير باشيم چون پذيرش دانشجو در پرديس‌هاو مؤسساتي كه به صورت شهريه پرداز دانشجو مي‌گيرند طبق مفاد برنامه پنجساله پنجم(رجوع شود به ماده 20 بند‌هاي ح، ي و تبصره‌هاي 1 و 6)خارج از آزمون سراسري است. درحالي كه ما كليه مراحل آزمون سراسري را طي كرده و تا لحظه ثبت‌نام بحثي در مورد شهريه پرداز مطرح نبوده است. بنابراين به نظر مي‌رسد يا اشتباهي در كار بوده يا؟!

 3. آوا گفت:

  سلام ما هم حدودا 20 نفر بودیم که رفتیم وزارت علوم . شکایت کردیم. هم بابت نوع ثبت نام و نحوه پذیرش( شبانه) و هم نحوه دریافت شهریه. لطفا همه با هم هماهتگ باشید. همه در وزارت علوم موافق هستند که رفتار دانشگاه علامه خلاف قانونه. هیج کس پول نریزه و بابت شبانه بودن هم کوتاه نیایید.

 4. رضا گفت:

  امروز برای وضعیت شهریه و پردیس و نحوه صدور مدرک بیش از 20 نفر از دانشجویان نیمه متمرکز تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه علامه طباطبایی رفتیم ساختمان مرکزی دانشگاه و با مدیر تحصیلات تکمیلی و درئیس دانشگاه صحبت کردیم. ظاهرا دانشگاه قصد داره ما را به عنوان دانشجوی شهریه پرداز معرفی کنه و مدرک پردیس به ما بده در حالی که ما از طریق آزمون سازمان سنجش و با کسب رتبه مجاز گزینش و مصاحبه شدیم و براساس اطلاعیه سازمان سنجش دانشجوی شبانه هستیم و باید مطابق مقررات دانشجوی شبانه با ما برخورد بشه. از طرفی میزان شهریه و پرداخت آن نیز محل سوال بود. که فعلا تاریخ پرداخت تا چهارم اسفند تمدید شد. گویا طبق قول دکتر شریعتی رئیس دانشگاه علامه قرار شد که الان نصف مبلغ و تا پایان اسفند نصف دیگر را پرداخت کنیم.
  نکته مهم: فردا قرار است همه پذیرفته شدگاه تکمیل ظرفیت علامه برویم وزارت علوم. از همه دوستان خواهش می کنم که با نوشتن یک شکایت به وزیر محترم علوم درخواست بررسی موضوع را نمائید تا حقی از ما تضییع نشه. این را به همه دوستان اطلاع رسانی کنید. موضوع شکایت هم در باره میزان شهریه, قسط بندی آن. مدرکی که برای ما صادر میشه و سایتی که ثبت نام می کنیم. سایت ثبت نام ما باید سایت دانشگاه باشه نه پردیس.

 5. رضا گفت:

  من هرچه زنگ میزنم کسی جوابگو نیست

 6. فاطمه گفت:

  سلام
  بخدا من هرچه زنگ میزنم یه خانم جواب میده میگه اینجا منزل است نه دانشگاه!!! اشتباه گرفتید.

 7. دکتری آینده گفت:

  بچه ها حرفشونو باور نکنین اینام مثل تربیت مدرسی ها یه چیزی گفتن ولی تربیت مدرسی ها وقتی فهمیدن اشتباه کردن حرفشونو پس گرفتن امیدوارم علامه ای ها هم همین کارو بکنن چون دکتری پولی برای ما ارزش نداره در ضمن اعتبار مدرکهای دیگه و حتی خود دانشگاه علامه زیر سؤال میره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. دکتری پولی؟ گفت:

  خدمت همه دوستان سلام
  مسئولین وزارت علوم برای دکتری دانشگاههای دولتی و دکتری دانشگاههای آزاد یک جورایی بی ارزش قلمداد میکنند چه برسد به دکتری پولی یا دکتری پردیس که از اسمش مشخصه که ارزشش در چه حدی هست پس 4یا5 سال ریسک نکنید 1یا2 سالی برای کنکور دکتری سراسری (دولتی) خوب بخونید

  • حسن گفت:

   بابا نگو چرا بی ارزشه ؟؟ مگه کجای دنیا رایگان میشه درس خوند؟؟ این قانونه رایگان فقط در ایرانه که در 1 یا 2 سال آینده با این بدهی هایی که دانشگاه ها بالا آوردن لغو میشه و همه باید پول بپردازن در ضمن ربطی نداره که پول بدی یا رایگان آخر کار یه پارتی خوب داشته باشی میری سر بهترین پست و کار پس نگو ارزش نداره چون حداقل کسی که دلش می خواد دکتری بخونه نمیره کشور دیگه تو خود ایران راحت با پولش درسشو می خونه

   • شیلا گفت:

    حسن آقا هر کشوری دانشگاه دولتی داره و فقط برای افراد همون کشور دانشگاهش رایگان هستش خوب معلومه اگه ما بریم اونجا و توی اون دانشگاه باید شهریه پرداخت کنیم ولی در اصل رایگان هستش پس نگید کجای دنیا رایگانه. دانشگاه UM مالزی که خودم مدتی رو اونجا بودم برای دانشجوهای کشور خودش کاملا رایگان بود ولی برای ما که از کشور دیگه رفته بودیم شهریه پرداز بود. ولی با این حرفتون موافقم که اگه پارتی داشته باشی اصلا مهم نیست مدرکتو از دانشگاه آزاد گرفته باشی یا دولتی, شبانه یا شهریه پرداز بدون کنکور. بهترین پست رو خواهی داشت

 9. ویانا گفت:

  باسلام مادوروز مرتب زنگ زدیم یا مشغول بود یا جواب نمیدادند لطفا تمدید کنید

 10. پرنیان* گفت:

  بچه ها گول علامه رونخورید باما که به اصطلاح شبانه ایم چه کرده که باشمابکنه..

 11. u گفت:

  مسخره است بخدا هم نحوه ثیت نام هم هدم اطلاغ زسانی در خصوس رشته ها

 12. رضا گفت:

  من به عزيزان توصيه ميكنم بشينيد براي كنكور دكتراي سراسري بخونيد. معلوم نيست بعد از اين دولت آيا اين مدارك اصلا اعتباري دارد يا ندارد. عقل سليم ميگويد كه ريسك روي اين چهار يا پنج سال عمري كه خواهيد گذاشت خيلي خطرناك است. بجاي آن يك يا دو سال از اين زمان را براي كنكور دكتراي سراسري بگذاريد.

 13. چيا گفت:

  هرچه زنگ زدم يا جواب نميدادن يا مشغول بود.فكر ميكنم سر كاري بود.كاشكي پيگيري بشه اصلا كسي ثبت نام كرده؟؟!!

 14. amir گفت:

  من دو روز پشت سرهم و بدون وقفه ساعتها پای تلفن نشستم ولیکن موفق به برقراری ارتباط با شماره اعلام شده نشدم. تلفن مذکور همواره اشغال بود.
  واقعا در نوع خودش بی نظبره، تا بحال ثبت نام تلفنی، آن هم با یک خط تلفن و حذف اینترنت ندیده بودیم. گویا این اطلاعیه فقط بمنظور موجه نمودن ثبت نام کسانی است که از قبل قرار بوده در مقطع دکتری ادامه تحصیل دهند.

 15. امیر گفت:

  بابا شما مدرکتون رو بگیرین، چیکار دارین به علم ورتبه ی جهانی واین حرفها. حالتون خوشه ها

 16. عباس گفت:

  سلام
  واقعا اين چطور ثبت نام است كه من هم نتونستم ثبت نام كنملطفا منو هم راهنمايي كنيد.
  با تشكر

 17. منیره گفت:

  سلام مدیر محترم سایت خسته نباشید می خواستم به اطلاعتون برسونم من هر چه تلاش کردم یا اشغال بود یا گوشی را برنداشتند روز اخر تقریبا یه صبح تا ظهر مشغول تماس گرفتن بودم اما موفق نشدم به گمانم می خواهند برخی دوستان را ثبت نام کنند واین شماره تلفن فقط جهت این بود که بگویند ما اعلام عمومی کرده بودیم!

 18. مینا گفت:

  من واقعا متاسفم برای این وضع پدیرش دانشجوها، اونم توی دانشگاه مثلا سراسری، فقط به فکر پول گرفتن هستن و بس……

 19. Safari گفت:

  اين ديگه چه مدل ثبت نامه؟؟
  حداقل رشته ها رو اعلام ميكردن،من سه روز تمام هرچه زنگ زدم نتونستم ارتباط برقراركنم.
  واقعا ثبت نام تلفنى خنده داره…!!
  يا مدت رو تمديد كنن يا اطلاع رسانى رو كامل كنند

 20. ادیب گفت:

  این دانشگاه هم بخاطر اینکه از قافله عقب نمونه همینجوری یه چیزی
  گفته؟

 21. سلام برهاروارد ایران گفت:

  دکتری رو هم بی ارزش می کنند.

 22. زهرا گفت:

  سلام لطفا رشته ها، هزینه و زمان مصاحبه رو پیگیری کنید و در سایت خبر رسانی کنید.در ضمن از دانشجویان با رشته های مرتبط ثبت نام می کنه یا نه الزامی به مرتبط بودن رشته کارشناسی ارشد و دکترا نیست؟

 23. unicorn گفت:

  با سلام دانشگاه علامه طباطبایی به اسم دوره دکتری شبانه در تکمیل ظرفیت کنکور دکتری سال 91، دانشجو قبول کرد (در دفترچه قید شده بود دانشجوی شبانه، محل تحصیل: پردیس نیمه حضوری دانشگاه علامه). حالا در سایت این دانشگاه اطلاعیه زده شده که به استناد قانون … وزارت علوم که تصویب همین بهمن ماه 91 است، می¬ خواهند در پردیس دانشگاه دانشجوی پولی بگیرند، یعنی کسانی که کنکور نداده اند می تونن بیان با مصاحبه دوره دکتری رو بگذرونن. آیا این انصافه؟ این طوری ارزش مدرک ما هم میشه هم سطح اونا، چه بسا به ما هم مدرک دانشجوی پولی بدن، با این که ما کنکور دادیم و به عنوان “شبانه” قبول شدیم. ثبت نام ما هم به تعویق افتاده و تکلیفمون معلوم نیست، در حالی که باید از ما زودتر ثبت نام می کردند تا به کلاس های ترم بهمن برسیم. لطفا پیگیری بفرمایید. ممنون

  • سعید گفت:

   دوست عزیز، دانشگاه علامه طباطیایی از دانشجویان تکمیل ظرفیت به طور کامل ثبت نام به عمل آورده و در سایت خود دانشگاه هم زمان بندی ثبت نام قید شده و تمام شد و رفت. برخی از پذیرفته شدگان هنوز از ارشد فارغ التحصیل نشده اند. جایگزین آن، از افرادی که دارای دو مقاله علمی پژوهشی و معدل 17 داشته باشند به تناسب ظرفیت ثبت نام به عمل می آید. مشروط بر اینکه در مصاحبه ی سخت علمی و زبانی که از آنها به عمل می آید پذیرفته شوند.
   این عین پاسخی بود که مسئول تحصیلات تکمیلی دانشگاه خانم نجار به من داد

   • Stanford گفت:

    فقط 22 نفر روزانه رو ثبت نام کرده اند و بیش از 200 نفر شبانه هنوز معلق هستند و هیچ معلوم نیست چه میشود.

   • مهیار گفت:

    سلام آقا سعید میشه بپرسم چطوری و چه وقت از دارندگان دو مقاله با معدل 17 ثبت نام می کنند کجا این رو اعلام کردند ؟

    • سعید گفت:

     مهیار عزیز
     باید حتما مقاله هات تک نفره باشه، حتما هم باید چاپ شده باشه. یک مصاحبه ی خیلی خیلی خفن باهات می کنن که اگر از خودشون مصاحبه بگیرن، نفر آخر می شن. مثلا می خوان بگن ما خیلی علمی هستیم. الان که دیگه وقتش تموم شده. البته در مجموع سر کاریه. چون من تماس گرفتم و گفتن که هنوز معلوم نیست و از این جور حرفا. بابا بشینید واسه کنکور بخونید

 24. susan گفت:

  آخ جون اینقدر صبر کردم تا دکترای تلفنی هم اومد اون هم از دانشگاه علامه طباطبایی
  فقط خدا کنه شماره حساب رو زودتر اعلام کنند چون بابام گفته نقدا 60 میلیون برای ثبت نام پیش من داری.
  من که دکتر شدم . خدا رو شکر

 25. امیر گفت:

  سلام این لینک خبر دیروز ایسنا بعد از اطلاعیه دانشگاه علامه!
  دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس!!!
  http://isna.ir/fa/news/91112313543/شرایط-پذیرش-دانشجوی-تحصیلات-تکمیلی-در-پردیس-های

 26. ناشناس گفت:

  سلام
  پیشنهاد می کنم داوطلبان عزیز یه سر به رتبه بندی دانشگاههای جهان بزنن و رتبه این دانشگاه رو با سایر دانشگاههای ایران مقایسه کنن.

 27. نیما گفت:

  دوستان سلام، بنده بعد از کلی تماس گرفتن، با شماره مذکور، موفق شدم تماس بگیرم. ابتدا گفتند 45 میلیون، بعد گفتند امکان داره پژوهش محور بشین بشه 90 میلیون. بعد گفتن در مدرکتون قید خواهد شد بدون آزمون و شهریه ای.
  خب یهو بگین یه پولی می خوایم ازتون بگیریم، بعدشم به ریشتون بلا نسبت بخندیم.
  دانشگاه علامه حرفه ای شده. جایی نمی خوابه زیر آب بره.

 28. ثنا گفت:

  سلام چه رشته هایی پذیرش دارید؟

 29. محمد گفت:

  بچه ها بالاخره این پذیرش دکتری پردیس دانشگاه علامه با دوره شبانه دانشگاه علامه که در تکمیل ظرفیت امسال قبول شدیم متفاوته یا ثبت نام شبانه رو بعدا اعلام می کنن؟

 30. مدیر گفت:

  مدیر محترم سایت با سلام
  آیا دانشگاه علامه از پذیرفته شدگان شبانه مرحله تکمیل ظرفیت ثبت نام بعمل آورده یا خیر؟ در ضمن شروع کلاسهای علامه این ترم خواهد بود یا ترم پاییز 92؟

  ———
  سلام بر شما
  خیر ثبت نام صورت نگرفته است. دوستان شما که این مشکل را دارند در این صفحه تبادل نظر میکنند.
  http://phdtest.ir/1391/11/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%82%D8%B7%D8%B9%DB%8C-1354-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-91/

 31. رضا گفت:

  با درود و احترام، بفرمایید دانشگاه علامه به طور قطعی پذیرش دارد یا قصد تست میزان متقاضیان را دارد.در صورت پذیرش شروع ثبت نام از چه تاریخی است؟مدرکش معتبره یا خیر؟بسیار سپاس

 32. استنفورد ایران گفت:

  دوستان داوطلب
  خودتون رو توی زحمت نیاندازید.
  این اطلاعیه به زعم ما (قبولیهای تکمیل ظرفیت شبانه) به خاطر این است که به ما گفته اند باید 30 درصد شهریه 45 میلیونی رو الان و کاملا نقد بریزید تا ثبت نامتون کنیم و ما می گوییم که نداریم و امیدواریم حد اکثر مبلغ یک ترم – یعنی 4 تومن نقد + وام شهریه – را بگیرند! حال احتمالا با این اطلاعیه می خواهند بگویند: «اگر نیامدید جایی خالی نمیمونه و فوری از طریق پردیس جایگزین می کنیم»! ضمنا وقتی به ما گفته اند ترم اول این مبلغ را بدهیم، اگر هم احیانا دانشجوی پردیس بگیرند قطعا بیش از این مبلغ ما رو از اونها خواهند گرفت. از تبدیل وشعیتی ها دارند 23 تومن ابتدای کار میگیرند. مثل ما عمرتون اتلاف این برنامه ها نکنید.

  • صبور گفت:

   البته بين مدرك پذيرفته شدگان از طريق آزمون سازمان سنجش و اين نوع مدرك كه تلفني ثبت نام ميكنن (تا به حال اين همه خلاقيت يه جا ديده نشده بود)تفاوت از زمين تا آسمان است…

   • استنفورد ایران گفت:

    یکی از بزرگترین نگرانیهای ما همینه. شما مطمئنی مدرک شبانه ها رو پردیس نمی زنند؟ یا قید شبانه یا پولی نمی زنند؟

    • صبور گفت:

     طبق آنچه كه وزرت علوم اعلام كرده پذيرش نوبت دوم يا همان شبانه با پذيرش پرديس تفاوت داره بنابراين مدركشون هم متفاوته

     • استنفورد ایران گفت:

      فعلا که مسؤولین دانشگاه مهمند و اونها معتقدند ما همون پردیس و پولی هستیم و مدرکمون با روزانه ها فرق میکنه. مدرک هم بر دو قسم است: عادی و پولی. پیدا نمیشود این پرتقال فروش.

     • سلام برهاروارد ایران گفت:

      آخ که کشتنمون از تعارض

 33. داوطلب گفت:

  خیلی جالبه تا حالا ندیده بودم تلفنی دانشگاه نام نویسی کنن. اونم دکترا!!

  • استنفورد ایران گفت:

   جالبه
   اطلاعیه 20 بهمن اومد روی تاریخ 11 بهمن یعنی دقیقا با لینک همون اطلاعیه ای که به ما شبانه ها میگفت برید پی کارتون ثبت شده
   به سایت برید و هردو اطلاعیه 11 بهمن رو ببینید، وقتی کلیک می کنید متنها یکسان است.

 34. جواب دوستان گفت:

  جیب زنی بابا جان***********

  من پرسیدم رشته های الهیات داره در ضمن هزینه اش مثل تربیت مدرسه اما سالی 10 میلیون بدی
  *************

  دوستان نرید چون مدرکش معتبر نیست

 35. آریا گفت:

  با سلام
  دانشگاه امیرکبیر که طبق اطلاعیه سایت دانشگاه برای دکتری در پردیس خود از طریق آزمون دانشجو بر می داشت…الان کلمه دکتری را از سایتش حذف کرده و فقط نوشته تحصیلات تکمیلی! و در توضیح همین اطلاعیه اولش نوشته که بعد 2 سال مدرک کارشناسی ارشد معتبر امیرکبیر می دهیم!!
  من شهرستان هستم و رفت و آمد به تهران برای من مشکله. تلفن پردیس دانشگاه هم جواب نمی دهند. از مدیریت گرامی سایت خواستارم لطفا پیگیر شوند تا اگر دکتری را در کمال ناباوری حذف کردن… 50000 تومان هزینه ثبت نام فدای سرم حداقل هزینه سفر را برای آزمون 26 بهمن ندهم…

 36. رضا گفت:

  سلام
  مدیرجان نمیدونی چه رشته هایی میگیره؟

  سلام
  پیگیری می کنیم . امیدواریم خودشان بیشتر از این اطلاعیه اطلاعی داشته باشند.

 37. sib گفت:

  سلام
  ببخشید ممکنه بفرمایید هزینه شان بیش از 45 میلیون است یا خیر؟
  با تشکر از لطف شما

  سلام
  فعلا که چیزی قطعی نیست. امیدواریم اینها هم مثل دانشگاه تربیت مدرس قصد تست داوطلبان را نداشته باشند.

 38. سد ممد گفت:

  دانشگاه معتبر یعنی چی؟

 39. عطااله گفت:

  سلام ضمن تشکر بابت اطلاع رسانی عالی شما آیا مشخص شده چه رشته هایی مورد نظر هست؟

 40. قبول شده امسال آزمون سراسری گفت:

  تو را خدا تکلیف این قبول شده ها را مشخص کنید بعد برنامه بعدیتان را اجراء کنید