معرفی آزمون دکتری عرفان اسلامی و اندیشه امام خمینی (س) دانشگاه آزاد اسلامی

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

در این صفحه تلاش می کنیم مطالب و موارد مهم در آزمون دکتری عرفان اسلامی و اندیشه امام خمینی (س) دانشگاه ازاد اسلامی را بیان نماییم.

1-     عناوین و ضرایب دروس امتحانی :

در آزمون دکتری آزاد رشته عرفان اسلامی و اندیشه امام خمینی (س) از عنوان ها و مطالب زیر سوال طرح می گردد و ضریب هر درس به شرح زیر است : 

ردیف

                                     عنوان درس

ضریب

1

ادبیات فارسی

3

2

کلام اسلامی

3

3

فلسفه اسلامی

3

4

عرفان اسلامی

4

5

زبان عربی

3

6

زبان تخصصی انگلیسی

2

2-     دانشگاه های پذیرنده دکتری آزاد عرفان اسلامی و اندیشه امام خمینی (س) :

از بین واحد های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد های زیر داری دکتری عرفان اسلامی و اندیشه امام خمینی (س) می باشند:

1-      دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

البته ظرفیت دقیق پذیرش در هر یک از دانشگاه ها به طور دقیق اعلام نشده است.

3-    رشته های مجاز به شرکت در ازمون دکتری عرفان اسلامی و اندیشه امام خمینی (س) دانشگاه آزاد اسلامی :

بر اساس مندرجات دفترچه آزمون دکتری 1391 دانشگاه آزاد ( صفحه 4 ) هر داوطلب می تواند با توجه به علاقه و بدون در نظر گرفتن مدرک کارشناسی ارشد خود در دوره دکتری تخصصی با آزمون عرفان اسلامی و اندیشه امام خمینی (س) ثبت نام نماید و هماهنگی رشته کارشناسی ارشد با رشته عرفان اسلامی و اندیشه امام خمینی (س) الزامی نیست.

داوطلبان می توانند در صورت تمایل دفترچه ثبت نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را از بخش دانلود های سایت دریافت نمایند.

همچنین با عضویت در خبرنامه وب سایت تخصصی پی اچ دی تست می توانید اخبار مربوط به زمان ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون ، زمان اعلام نتایج ، آخرین تغییرات در آزمون دکتری عرفان اسلامی و اندیشه امام خمینی (س) و سایر اخبار مهم در زمینه کنکور دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را به صورت هفتگی دریافت نمایید.

اینستاگرام آزمون دکتری