مطابق دفترچه ثبت نام دکتری 99 که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است، فارغ‌التحصیلان یا دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد همه رشته‌ها مجاز به شرکت در آزمون دکتری رشته مهندسی صنایع هستند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

داوطلبان هر یک از گرایش‌های امتحانی آزمون دکتری مهندسی صنایع لازم است با توجه به سرفصل‌های آزمون دکتری 99 رشته مهندسی صنایع که در دفترچه ثبت نام دکتری 99 درج شده، نسبت به مطالعه و کسب آمادگی لازم برای آزمون اقدام نمایند.

منابع آزمون دکتری رشته مهندسی صنایع

سازمان سنجش هر ساله تنها به اعلام عناوین دروس امتحانی آزمون دکتری مهندسی صنایع و ضرایب دروس به صورت کلی اقدام می‌کند. بدین صورت که ضریب دروس عمومی (شامل زبان عمومی دکتری و استعداد تحصیلی) برابر 1 و ضریب دروس تخصصی برابر 4 است. اما جزئیات منابع آزمون دکتری رشته مهندسی صنایع اعلام نمی‌شود.

در ادامه منابع پیشنهادی آزمون دکتری مهندسی صنایع که می‌توانند منابع مناسبی جهت موفقیت داوطلبان در آزمون دکتری باشند ارائه شده است.

قابل توجه است که منابع زبان عمومی دکتری و منابع استعداد تحصیلی که بین داوطلبان رشته‌های امتحانی مختلف یکسان است، در صفحات مربوطه درج شده که داوطلبان می‌توانند جهت اطلاع دقیق و پرسیدن سؤالات خود در این باره به این صفحات مراجعه نمایند. همچنین امکان دانلود رایگان کتاب زبان عمومی و کتاب استعداد تحصیلی سایت پی‌اچ‌دی تست در صفحات مذکور برای داوطلبان عزیز فراهم شده است.

 

منابع آزمون دکتری مهندسی صنایع

دروس در سطح کارشناسی

تحقیق در عملیات (1 و 2)

تحقیق در عملیات، دکتر مختار بازارا

آشنایی با تحقیق در عملیات، دکتر حمدی طه

تحقیق در عملیات2، دکتر میربهادر قلی آریانژاد، دکتر سید جعفر سجادی

پژوهش عملیاتی، دکتر مهرگان

برنامه ریزی خطی، لیبرمن، ترجمه: دکتر محمد مدرس یزدی و دکتر اردوان آصف وزیری

تئوری احتمالات و آمار مهندسی

آمار ریاضی، والپول

مبانی احتمالی، شلدون راس

نظریه احتمال و کاربرد آن، دکتر اخوان نیاکی

دروس در سطح کارشناسی ارشد

طراحی سیستم های صنعتی

طراحی سیستم های صنعتی، دکتر مهدی بصیری(جلد 1 و 2)

طرح ریزی واحدهای صنعتی، دکتر رضا زنجیرانی فراهانی و دکتر نسرین عسگری

 

انجمن تخصصی آزمون دکتری مهندسی صنایع برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کنکور دکتری و نیز تبادل نظر بین داوطلبان این رشته امتحانی ایجاد شده است. داوطلبان عزیز می‌توانند به منظور به اشتراک‌گذاری نظرات و صحبت با دوستان هم‌رشته خود به این انجمن مراجعه نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاع از زمان ثبت نام آزمون دکتری 99 و زمان آزمون دکتری 99 می‌توانید به صفحات مربوطه مراجعه نمایید.

 

اینستاگرام آزمون دکتری