سلام. احوال شما ؟ خوب هستید؟ با درس و بحث و کنکور چه می کنید ؟ می خواهیم یک بخش جدید را به شما معرفی کنیم! راستش امروز که میخواستم این متن را بنویسم ببیشتر از هرچیز یاد دوران کنکور خودمان افتادم.  یاد روزهایی که ما هم مثل شما در تکاپوی آماده شدن برای کنکور دکتری بودیم. یاد روزهایی که به انتظار اعلام منابع گذشت. یاد روز آزمون ، روز اعلام نتایج اولیه ، دلشوره های مصاحبه و روز شیرین قبولی.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

حالا ما دانشجوی دکتری هستیم و این بخش را راه اندخته ایم تا در کنار شما باشیم. رشته مان از جنس مشاوره و روانشناسی است و می خواهیم راجع به این جور چیزها صحبت کنیم. این بخش هم مثل همه بخش های انجمن دکتری 93 متعلق به خود شما است. شما تصمیم بگیرید که چگونه اداره شود؟ چگونه به روز شود؟ و چه مطالبی در آن مطرح گردد؟

گاهی در این بخش یک مطلب علمی برایتان درج می کنیم؛ مثلا در مورد نحوه تمرکز روی درسها ، شیوه های صحیح برنامه ریزی درسی و … . گاهی با هم صحبت می کنیم که چگونه با داشتن همسر و فرزند می شود درس خواند و موفق شد. بعضی وقت ها یک سوال مطرح می کنیم و از شما می خواهیم به آن جواب بدهید تا با هم بحث کنیم و شاید هم اصلا مطلب نگذاریم و فقط به سوالها ی شما پاسخ بدهیم!

اینجا راحت باشید. راحت تر از یک کلینیک مشاوره . اینجا کسی شما را نمی شناسد ؛ حتی خود مشاور. سوالهایی که در ذهن دارید مطرح کنید. همه تلاشمان را می کنیم تا پاسخهای رضایت بخش دریافت کنید.

امیدواریم اینجا راهی سفید باشد به سوی موفقیت شما.

امتیاز دهید

اینستاگرام آزمون دکتری