سلام دوستان خوبم پس از یک هفته پر تلاطم امیدوارم خوب و سرحال باشید و آزمون روزهای قبل را نیز به خوبی پشت سر گذاشته باشید. اینجا اولین ایستگاه بود، نمی دانم با چه تجربه ای آن را پشت سر گذاشته اید اما سفر ما همچنان ادامه دارد. با تجربه خوب یا بد باید به سفر ادامه داد و فراموش نکرد که ایستگاه بعدی نیز نزدیک است. باید از تجارب به دست آمده برای آمادگی هر چه بیشتر در ایستگاه بعد استفاده نمود. پس با ارزیابی وضعیت خود در این آزمون نقاط قوت و ضعف خود را مشخص نمایید.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

علاوه بر این به منظور آمادگی بیشتر مجددا تاکید می کنم که به سراغ تست ها بروید. منظورم از تست نیز تست های سال های گذشته کارشناسی ارشد و دکتری است. تست زنی نیز می تواند به شما در آگاهی از نقاط قوت و ضعف  تان کمک کند. زیرا تا اینجا یک سری مطالب تئوری خوانده بودید اما برای آمادگی بیشتر نیاز است که کاربرد عملی آن را نیز تمرین کنید. به علاوه تجارب تست زنی، شما را با نکات مهم مباحث آشنا می کند. پس از آشنایی با نقاط قوت و ضعف خود و نکات مهم بجای ناامیدی با نکته خوانی نقاط ضعف خود را برطرف و نقاط قوت خود را تقویت نموده و بدین ترتیب خود را برای ایستگاه بعد آماده نمایید.

دوستان خوبم همچنان که در مسیر هدف پیش می روید و خود را آماده می کنید. یک نکته دیگر را نیز از یاد نبرید. آن نیز حفظ روحیه است. چیزی که با شرایط موجود خیلی زود ممکن است از دست برود و آسیب های جبران ناپذری بر جای بگذارد. یکی از راه های حفظ روحیه ایجاد روابط همدلانه بین شما و دیگر همسفرانتان است. سعی کنید شرایط همدیگر را درک کنید و به هم در گذر از لحظات سخت کمک نمایید. من و دیگر دوستان نیز در کنار شما خواهیم ماند و مثل همیشه آماده شنیدن تجارب تلخ و شیرین شما هستیم.

شاد و پیروز باشید

مشاور همراه

اینستاگرام آزمون دکتری