قانونمندی جذب پذیرش در پردیس های خودگردان

///قانونمندی جذب پذیرش در پردیس های خودگردان

مدرسان شریف

قانونمندی جذب پذیرش در پردیس های خودگردان

معاون آموزشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری  گفت: در خصوص پردیس‌های خود گردان بحث قانون برنامه است و سعی ما بر آن  است که کیفیت را در این پردیس‌ها افزایش دهیم.

جعفر میلی منفرد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: پذیرش دانشجویان، ورودی دانشجویان و انتخاب دانشجویان در پردیس‌های خود گردان باید قانونمند شود.

میلی منفرد تصریح کرد: نظارت وزارت علوم در خصوص پردیس‌های خود گردان جاری است و تمام سعی ما بر آن است که دوره های کارشناسی ارشد و دکتری در پردیس های خود گردان ارتقاء یابد.

۱۳۹۳-۴-۶ ۱۹:۵۰:۲۲ +۰۴:۳۰۶ تیر, ۱۳۹۳|دکتری پردیس|۲۸ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
کیوان
کیوان

نظراتتون جالب ها…

سها
سها

درود بر شما
لطفا اساتید محترم درباره پردیس خودگردان بیشتر توضیح بدهید. با سپاس.

تورو خدا یکی جواب منو واضح بده
تورو خدا یکی جواب منو واضح بده

سلام دوستای گلم طاعات قبول من گیج شدم:
1.سطح علمی دانشگاه علوم تحقیقات بالاتره یا پردیس؟
2.هزینه کدوم پایین تره؟

مدیریت ورزشی
مدیریت ورزشی

من واقعا موندم دانشگاه آزاد برم یا پردیس خوارزمی؟؟

محمد
محمد

با سلام
دوستان جای تعجب دارد؟پردیس از طریق کنکور سراسری دانشجو جذب می کند. چرا نام پولی را بر آن می گذارند؟ من امسال پردیس را آوردم 2 نفر می خواست رفتم مصاحبه دیدم برا 2 نفر 10 نفر اومدن و رقابت هم شدید بود.دانشگاه یکی، استاد راهنما یکی، روزانه، شبانه و پردیس نداره لطفاً آگاهانه مطلب بنویسید
تو شبانه و دانشگاه آزاد که خیلی بیشتر می گیرند

امید
امید

چه خوب بود آقای وزیر کار هماهنگی معاونین محترم را به عهده می گرفتن تا در صحبت های این دوستان هماهنگی باشه . . .

--/////
--/////

آخه یعنی چی؟ آخر پردیس اعتبار داره یا نه؟ تا قبل از این صحبت ها که قرار نبود تو برنامه ششم توسعه منحل بشه واسه هیات علمی شدن اعتبار نداشت الان که گفتن قراره منحل بشه که دیگه بدتر. آزاد حداقل پول می دی خیالت راحته هیات علمی نمی شی ولی خلاصه یه ارزشی داره هر چند بازم هیات علمی نمی شی.

مریم
مریم

این چه وضعیه؟ یه بار می گن پردیس هاس خود گردان رو می خوان تو برنامه ششم حذف کنن یه بار می گن تازه می خوان جذبش و قانونمند کنن. الان که دارن از طریق آزمون سنجش جذب می کنن دیگه چه جوری قانونمند بشه؟؟؟؟ لطفا تکلیف ما رو روشن کنین. اگه امسال پردیس قبول شیم بریم یا نه؟ یا بریم دانشگاه آزاد؟؟؟

عسل
عسل

برو پردیس.این طرح در وزارت تایید شده و تا چند وقت دیگه همه در ازمون سنجش هستندو اعتبار مثل روزانه برای هر کاری دارد.حتی کلاسهاش هم با هم و یک کلاس است و همه دانشجوها با همند.

!!
!!

محل تحصیل و حتی استاداش متفاوت هست. شما چطور میگی کلاساشون یکی هست!!!؟؟؟
این شرایط که گفتی برای شبانه است نه پردیس.

عسل
عسل

دانشگاههای شهید بهشتی،گیلان،تهران نه خوارزمی ،سمنان و خیلی جاها کلاسها یکی است.هیچ گروهی نمی اید دوبار وقت و انرژی برای 2 نفر بذارد.پس هر 4 تا 6 نفر در یک کلاس و یک استاد هستند.

sadaf
sadaf

من دانشجوی خوارزمی (پردیس) هستم کلا سها یک نیست استاد ها یکی هستند.خیلی هم بین ما و روزانه ها فرق می گذارند

sahar
sahar

نخیر.پردیس اصلا با ئانشجوهای روزانه و شبانه در یک کلاس نیستن.بیخود حرف نزنید.من خودم دانشجوی دکترا هستم و از این مطمینم.

بهنام
بهنام

کی میگه استادا متفاوتن؟؟؟؟
شما برو شیراز درس بخون…پردیس شیراز…اونوقت میبینید که تمام شرایط یکسانه!!!! استادا هم هیچ فرقی نمیکنه…

مهرداد
مهرداد

دوست عزیز، دانشگاه تهران که یه پردیسش منطقه آزاد کیش هست، یکی کرج و دیگری منطقه آزاد ارس، چطور میفرمایید داشجوها سر یک کلاس خواهند رفت.
دانشگاه شریف، گیلان، تبریز، باهنر کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و امثالهم همگی پردیس هاشون خارج از سایت اصلی دانشگاهه. بنابر این، همچین چیزی غیر ممکنه

عسل
عسل

سایتش بله جداست اما کلاس و استاد یکی است.

یاس
یاس

ممکنه دانشگاه با دانشگاه متفاوت باشه یکی از دوستان من پردیس فردوسی مشهد میخوند میگفت استادامون یکی هستن ولی کلاسشون جدا بود میگفت ما پایان نامه نداریم باید بجاش مقاله بدیم حواستون جمع باشه سر همین پایان نامه نداشتن ارزش پردیس از آزاد کمتر میشه و خیلی از اساتید اینو مد نظر قرار میدن

عسل
عسل

عزیز جان ان که پایان نامه نداره از ابتدا نوشته اموزش محور و این مشخص است که پایان نامه ندارد.اما وقتی شما در کنکور نیمه متمرکز شرکت کردی و تعیین رشته کردی و پردیس را هم مثل بقیه رشته ها زدی و وووووووپس دیگه بحثی نیست.البته با سلیقه ای بودن دانشگاهها و شاید جایی کلاس جدا باشد اما اساتید همه یکی است.

negar
negar

یکی می گه باید جمع بشه یکی دیگه میگه باید ارتقا داد

حامد
حامد

من با توجه به سوالاتی که پرسیدم، همچنان اسم پولی رو پردیس های خود گردان هست و مثلا برای هیات علمی شدن نگاهی خیلی پایینی نسبت به آزاد بهش دارن البته علوم تحقیقات نه هر ازادی، اما خوب شبانه یک بحث دیگشست چون مدرک کاملا مثل روزانست

حامد
حامد

البته اگه کلا برنامه ای برای هیات علمی شدن ندارید پردیس ها منطقی تر به نظر میان، چون اسم دانشگاه دولتی رو دارن، اما در مورد هیات علمی، چون بحث پولی بودن پردیس ها مطرحه و آزمون هاشم که جداگانه سازمان سنجش می گیره اعتبار پایینتری از آزاد علوم تحقیقات داره، به حرحال بستگی به برنامه شماداره

عسل
عسل

اقا کجا ازمون داشت؟؟در تعیین رشته خیلی ها بود.

Amin
Amin

جذب هیئت علمی و راتبه بر اساس ایین نامه هست وتفاوتی بین پردیس و روزانه نیست ولی در نگاه مصاحبه گر ها تفاوت وجود داره ولی نه اینکه از ازاد پایین تر باشه! چون اینجا یک سایت اطلاع رسانی هست و با افراد هیئت جذبها برخورد دارم عرض میکنم یقینا پردیس دانشگاه یزد با خود دانشگاه یزد متفاوت هست ولی نه اینکه از ازاد علوم تحقیقات پایین تر باشه دوستان در انتخاب خودشون اشتباه نکنن

امید
امید

اگر کیفیت و اعتباری نداره چرا مجوز دادن و اگر اعتبار داره چرا طوری رفتار می کنن انگار کارشون خلاف قانون و مدرکشون بی ارزشه؟

حسن زاده
حسن زاده

با سلام.دوستان كسى خبرى از آگهى فرا خوان پرديس البرز نداره؟